• ,

  ActivLab BCAA 1000 XXL tbl.120

  ActivLab BCAA 1000 XXL tbl.120

  BCAA 1000 XXL je doplněk stravy určený pro osoby se zvýšenou fyzickou zátěží, rekreační i profesionální sportovce. BCCA tvoří cca 35% exogenních aminokyselin nezbytných pro tvorbu svalové hmoty a téměř 50% aminokyselin obsažených v běžné stravě.

  kód: 118566
  342 
  Porovnat
 • ,

  Aminogel 80 g apricot, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Aminogel 80 g apricot

  Aminogel je doplněk stravy s meruňkovou příchutí a s obsahem 11 030 mg volných aminokyselin určený především pro silové sportovce, kteří usilují o růst svalové hmoty a síly (anabolický účinek), a také pro sportovce silově-vytrvalostních a vytrvalostních disciplín, kteří chtějí ochránit svalovou hmotu při tvrdých trénincích nebo při redukci podkožního tuku (antikatabolický účinek). Gelová forma zajišťuje maximální a rychlou vstřebatelnost a je také velmi praktická – v jednou sáčku jsou všechny potřebné aminokyseliny. Sáček u sebe můžete mít celý den, brát si ho na trénink, na sportoviště, na cesty a dovolené a kamkoliv jinam. V sáčku je vždy připravená a přesně odměřená porce. Balení obsahuje 80 g.

  kód: 181002
  39 
  Porovnat
 • ,

  Aminogel 80 g x 25 apricot, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Aminogel 80 g x 25 apricot

  Aminogel je doplněk stravy s meruňkovou příchutí a s obsahem 11 030 mg volných aminokyselin určený především pro silové sportovce, kteří usilují o růst svalové hmoty a síly (anabolický účinek), a také pro sportovce silově-vytrvalostních a vytrvalostních disciplín, kteří chtějí ochránit svalovou hmotu při tvrdých trénincích nebo při redukci podkožního tuku (antikatabolický účinek). Gelová forma zajišťuje maximální a rychlou vstřebatelnost a je také velmi praktická – v jednou sáčku jsou všechny potřebné aminokyseliny. Sáček u sebe můžete mít celý den, brát si ho na trénink, na sportoviště, na cesty a dovolené a kamkoliv jinam. V sáčku je vždy připravená a přesně odměřená porce. Balení obsahuje 25×80 g.

  kód: 181005
  799 
  Porovnat
 • ,

  Aminogel 80 g x 25 cherry, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Aminogel 80 g x 25 cherry

  Aminogel je doplněk stravy s višňovou příchutí a s obsahem 11 030 mg volných aminokyselin určený především pro silové sportovce, kteří usilují o růst svalové hmoty a síly (anabolický účinek), a také pro sportovce silově-vytrvalostních a vytrvalostních disciplín, kteří chtějí ochránit svalovou hmotu při tvrdých trénincích nebo při redukci podkožního tuku (antikatabolický účinek). Gelová forma zajišťuje maximální a rychlou vstřebatelnost a je také velmi praktická – v jednou sáčku jsou všechny potřebné aminokyseliny. Sáček u sebe můžete mít celý den, brát si ho na trénink, na sportoviště, na cesty a dovolené a kamkoliv jinam. V sáčku je vždy připravená a přesně odměřená porce. Balení obsahuje 25×80 g.

  kód: 180990
  799 
  Porovnat
 • ,

  Bcaa Gt + 25 x 80 g apricot, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Bcaa Gt + 25 x 80 g apricot

  BCAA GT plus je doplněk stravy s meruňkovou příchutí, který přináší velmi silnou dávku větvených aminokyselin (BCAA) a glutaminu v nové gelové formě, která zajišťuje rychlou stravitelnost a ideální vstřebatelnost – to je pro anabolický, antikatabolický a regenerační účinek volných aminokyselin zásadní. Jedno balení BCAA GT plus obsahuje celých 5 000 mg glutaminu a 5 000 mg volných větvených aminokyselin (BCAA).
  Praktické balení s gelovou formou potřebnou dávkou BCAA a glutaminu, můžete nosit vzít kamkoliv s sebou – do školy, do práce, na trénink či na dovolenou a není potřeba nic odměřovat. Balení obsahuje 25×80 g.

  kód: 181172
  823 
  Porovnat
 • ,

  Bcaa Gt + 25 x 80 g raspberry, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Bcaa Gt + 25 x 80 g raspberry

  BCAA GT plus je doplněk stravy s malinovou příchutí, který přináší velmi silnou dávku větvených aminokyselin (BCAA) a glutaminu v nové gelové formě, která zajišťuje rychlou stravitelnost a ideální vstřebatelnost – to je pro anabolický, antikatabolický a regenerační účinek volných aminokyselin zásadní. Jedno balení BCAA GT plus obsahuje celých 5 000 mg glutaminu a 5 000 mg volných větvených aminokyselin (BCAA).
  Praktické balení s gelovou formou potřebnou dávkou BCAA a glutaminu, můžete nosit vzít kamkoliv s sebou – do školy, do práce, na trénink či na dovolenou a není potřeba nic odměřovat. Balení obsahuje 25×80 g.

  kód: 181169
  823 
  Porovnat
 • ,

  Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Bcaa Gt + 80 g apricot

  BCAA GT plus je doplněk stravy s meruňkovou příchutí, který přináší velmi silnou dávku větvených aminokyselin (BCAA) a glutaminu v nové gelové formě, která zajišťuje rychlou stravitelnost a ideální vstřebatelnost – to je pro anabolický, antikatabolický a regenerační účinek volných aminokyselin zásadní. Jedno balení BCAA GT plus obsahuje celých 5 000 mg glutaminu a 5 000 mg volných větvených aminokyselin (BCAA).
  Praktické balení s gelovou formou potřebnou dávkou BCAA a glutaminu, můžete nosit vzít kamkoliv s sebou – do školy, do práce, na trénink či na dovolenou a není potřeba nic odměřovat. Balení obsahuje 80 g.

  kód: 181160
  39 
  Porovnat
 • ,

  BeefMass 45 g chocolate, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  BeefMass 45 g chocolate

  BeefMass je doplněk stravy s čokoládovou příchutí, jehož základ tvoří hovězí proteinový izolát HydroBEEF (= hydrolizované hovězí peptidy) s obsahem 97 % hovězích bílkovin. Sacharidová složka produktu je tvořena trojkombinací sacharidů s efektem postupného uvolňování glukózových jednotek: středně rychlým maltodextrinem, rychlou dextrózou a pomalou palatinózou (izomaltulózou), sacharidem s nízkým glykemickým indexem. Využití bílkovin je podpořeno přírodními enzymy bromelainem a papainem. Užívání hovězí bílkoviny má v silových sportech dlouhou tradici. BeefMass je určen pro všechny, kdo usilují o nárůst svalové hmoty a síly. Neobsahuje laktózu. Balení obsahuje 45 g.

  kód: 181176
  22 
  Porovnat
 • ,

  Break! Protein Food 10 x 90 g chocolate, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Break! Protein Food 10 x 90 g chocolate

  Break! Protein Food je doplněk stravy s čokoládovou příchutí, který slouží jako plnohodnotné vysokoproteinové jídlo (25 g bílkovin v jediné porci). Protein Break! je určen k přípravě ideální snídaně či svačiny s komplexním nutričním složením a optimálním zastoupením živin. Kombinace syrovátkového proteinového 80% koncentrátu, ovesných vloček a rýže představuje jídlo s ideálním zastoupením nejkvalitněji stravitelných bílkovin i sacharidů. Tyto základní ingredience jsou obohaceny navíc o inulín z kořene čekanky – vlákninu s prebiotickým účinkem. Přípravek je k dispozici v několika příchutích. Balení obsahuje 10×90 g.

  kód: 181207
  359 
  Porovnat
 • ,

  Break! Protein Food 10 x 90 g coconut, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Break! Protein Food 10 x 90 g coconut

  Break! Protein Food je doplněk stravy s kokosovou příchutí, který slouží jako plnohodnotné vysokoproteinové jídlo (25 g bílkovin v jediné porci). Protein Break! je určen k přípravě ideální snídaně či svačiny s komplexním nutričním složením a optimálním zastoupením živin. Kombinace syrovátkového proteinového 80% koncentrátu, ovesných vloček a rýže představuje jídlo s ideálním zastoupením nejkvalitněji stravitelných bílkovin i sacharidů. Tyto základní ingredience jsou obohaceny navíc o inulín z kořene čekanky – vlákninu s prebiotickým účinkem. Přípravek je k dispozici v několika příchutích. Balení obsahuje 10×90 g.

  kód: 181228
  359 
  Porovnat
 • ,

  Break! Protein Food 10 x 90 g strawberry, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Break! Protein Food 10 x 90 g strawberry

  Break! Protein Food je doplněk stravy s jahodovou příchutí, který slouží jako plnohodnotné vysokoproteinové jídlo (25 g bílkovin v jediné porci). Protein Break! je určen k přípravě ideální snídaně či svačiny s komplexním nutričním složením a optimálním zastoupením živin. Kombinace syrovátkového proteinového 80% koncentrátu, ovesných vloček a rýže představuje jídlo s ideálním zastoupením nejkvalitněji stravitelných bílkovin i sacharidů. Tyto základní ingredience jsou obohaceny navíc o inulín z kořene čekanky – vlákninu s prebiotickým účinkem. Přípravek je k dispozici v několika příchutích. Balení obsahuje 10×90 g.

  kód: 181231
  359 
  Porovnat
 • ,

  Break! Protein Food 90 g blueberry, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Break! Protein Food 90 g blueberry

  Break! Protein Food je doplněk stravy s borůvkovou příchutí, který slouží jako plnohodnotné vysokoproteinové jídlo (25 g bílkovin v jediné porci). Protein Break! je určen k přípravě ideální snídaně či svačiny s komplexním nutričním složením a optimálním zastoupením živin. Kombinace syrovátkového proteinového 80% koncentrátu, ovesných vloček a rýže představuje jídlo s ideálním zastoupením nejkvalitněji stravitelných bílkovin i sacharidů. Tyto základní ingredience jsou obohaceny navíc o inulín z kořene čekanky – vlákninu s prebiotickým účinkem. Přípravek je k dispozici v několika příchutích. Balení obsahuje 90 g.

  kód: 181212
  49 
  Porovnat
 • ,

  Break! Protein Food 90 g chocolate, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Break! Protein Food 90 g chocolate

  Break! Protein Food je doplněk stravy s čokoládovou příchutí, který slouží jako plnohodnotné vysokoproteinové jídlo (25 g bílkovin v jediné porci). Protein Break! je určen k přípravě ideální snídaně či svačiny s komplexním nutričním složením a optimálním zastoupením živin. Kombinace syrovátkového proteinového 80% koncentrátu, ovesných vloček a rýže představuje jídlo s ideálním zastoupením nejkvalitněji stravitelných bílkovin i sacharidů. Tyto základní ingredience jsou obohaceny navíc o inulín z kořene čekanky – vlákninu s prebiotickým účinkem. Přípravek je k dispozici v několika příchutích. Balení obsahuje 90 g.

  kód: 181225
  49 
  Porovnat
 • ,

  Break! Protein Food 90 g coconut, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Break! Protein Food 90 g coconut

  Break! Protein Food je doplněk stravy s kokosovou příchutí, který slouží jako plnohodnotné vysokoproteinové jídlo (25 g bílkovin v jediné porci). Protein Break! je určen k přípravě ideální snídaně či svačiny s komplexním nutričním složením a optimálním zastoupením živin. Kombinace syrovátkového proteinového 80% koncentrátu, ovesných vloček a rýže představuje jídlo s ideálním zastoupením nejkvalitněji stravitelných bílkovin i sacharidů. Tyto základní ingredience jsou obohaceny navíc o inulín z kořene čekanky – vlákninu s prebiotickým účinkem. Přípravek je k dispozici v několika příchutích. Balení obsahuje 90 g.

  kód: 181193
  49 
  Porovnat
 • ,

  Break! Protein Food 90 g mango, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Break! Protein Food 90 g mango

  Break! Protein Food je doplněk stravy s příchutí mango, který slouží jako plnohodnotné vysokoproteinové jídlo (25 g bílkovin v jediné porci). Protein Break! je určen k přípravě ideální snídaně či svačiny s komplexním nutričním složením a optimálním zastoupením živin. Kombinace syrovátkového proteinového 80% koncentrátu, ovesných vloček a rýže představuje jídlo s ideálním zastoupením nejkvalitněji stravitelných bílkovin i sacharidů. Tyto základní ingredience jsou obohaceny navíc o inulín z kořene čekanky – vlákninu s prebiotickým účinkem. Přípravek je k dispozici v několika příchutích. Balení obsahuje 90 g.

  kód: 181224
  49 
  Porovnat
 • ,

  Break! Protein Food 90 g strawberry, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Break! Protein Food 90 g strawberry

  Break! Protein Food je doplněk stravy s jahodovou příchutí, který slouží jako plnohodnotné vysokoproteinové jídlo (25 g bílkovin v jediné porci). Protein Break! je určen k přípravě ideální snídaně či svačiny s komplexním nutričním složením a optimálním zastoupením živin. Kombinace syrovátkového proteinového 80% koncentrátu, ovesných vloček a rýže představuje jídlo s ideálním zastoupením nejkvalitněji stravitelných bílkovin i sacharidů. Tyto základní ingredience jsou obohaceny navíc o inulín z kořene čekanky – vlákninu s prebiotickým účinkem. Přípravek je k dispozici v několika příchutích. Balení obsahuje 90 g.

  kód: 181249
  49 
  Porovnat
 • ,

  Bulgarian Tribulus Original cps.120

  Bulgarian Tribulus Original cps.120

  Bulgarian Tribulus Terrestris Original je doplněk stravy ve formě kapslí určený speciálně pro muže, ale nejen pro ně. Tento standardizovaný extrakt obsahuje výtažek z bylin, díky kterým pomáhá vylučování testosteronu, který podporuje rozvoj svalové síly a hmoty. Produkt zlepšuje činnost a odolnost organizmu, posiluje sexuální aktivitu a má příznivý vliv na spermatogenezi, tedy na množství a pohyblivost spermií.Celkově Tribulus Original podporuje fyzickou kondici, mužnost, zvyšuje sílu organizmu, zvyšuje libido a posiluje sexuální aktivitu.

  kód: 167527
  439 
  Porovnat
 • ,

  Carnigel 25 x 60 g pineapple, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Carnigel 25 x 60 g pineapple

  Carnigel s ananasovou příchutí je doplněk stravy obsahující látku kartnitin, která je používaná prakticky ve všech sportovních odvětvích pro zlepšení využití tuků jako energetického zdroje při fyzické aktivitě a také jako energizér před tréninkem. V jednom sáčku je 2000 mg L-karnitinu, nulový obsah tuku, cukru a umělých barviv. V gelové formě je navíc přípravek velmi praktický a lze ho nosit všude s sebou do práce, na tréninky, na výlety či závody.
  Balení obsahuje 25×60 g.

  kód: 181204
  612 
  Porovnat
 • ,

  Carnigel 60 g apricot, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Carnigel 60 g apricot

  Carnigel s meruňkovou příchutí je doplněk stravy obsahující látku kartnitin, která je používaná prakticky ve všech sportovních odvětvích pro zlepšení využití tuků jako energetického zdroje při fyzické aktivitě a také jako energizér před tréninkem. V jednom sáčku je 2000 mg L-karnitinu, nulový obsah tuku, cukru a umělých barviv. V gelové formě je navíc přípravek velmi praktický a lze ho nosit všude s sebou do práce, na tréninky, na výlety či závody.
  Balení obsahuje 60 g.

  kód: 181220
  29 
  Porovnat
 • ,

  Carnigel 60 g raspberry, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Carnigel 60 g raspberry

  Carnigel s malinovou příchutí je doplněk stravy obsahující látku kartnitin, která je používaná prakticky ve všech sportovních odvětvích pro zlepšení využití tuků jako energetického zdroje při fyzické aktivitě a také jako energizér před tréninkem. V jednom sáčku je 2000 mg L-karnitinu, nulový obsah tuku, cukru a umělých barviv. V gelové formě je navíc přípravek velmi praktický a lze ho nosit všude s sebou do práce, na tréninky, na výlety či závody.
  Balení obsahuje 60 g.

  kód: 181227
  29 
  Porovnat
 • ,

  CFM Instant Whey 80 30 g banana, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  CFM Instant Whey 80 30 g banana

  CFM Instant Whey 80 je vylepšeným, pokročilejším a modernějším nástupcem veleúspěšného proteinu Professional WPC 80. Jedná se o instantní a snadno rozpustný proteinový doplněk stravy s banánovou příchutí. Jeho základem je syrovátkový proteinový koncentrát CFM. 100 % obsahu bílkovin tvoří CFM instantní syrovátkový protein. Dále přípravek obsahuje pravé sušené ovoce a 7 trávicích enzymů pro vynikající vstřebatelnost. Jeho hlavním sladidlem je přírodní stévie 97 %. Protein je přispívá růstu svalové hmoty a je lahodně krémový. K dotání je v 12 excelentních příchutích. Balení obsahuje 30 g.

  kód: 181217
  35 
  Porovnat
 • ,

  CFM Instant Whey 80 30 g choco coco , Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  CFM Instant Whey 80 30 g choco coco

  CFM Instant Whey 80 je vylepšeným, pokročilejším a modernějším nástupcem veleúspěšného proteinu Professional WPC 80. Jedná se o instantní a snadno rozpustný proteinový doplněk stravy s příchutí čoko-kokos. Jeho základem je syrovátkový proteinový koncentrát CFM. 100 % obsahu bílkovin tvoří CFM instantní syrovátkový protein. Dále přípravek obsahuje pravé sušené ovoce a 7 trávicích enzymů pro vynikající vstřebatelnost. Jeho hlavním sladidlem je přírodní stévie 97 %. Protein je přispívá růstu svalové hmoty a je lahodně krémový. K dotání je v 12 excelentních příchutích. Balení obsahuje 30 g.

  kód: 181233
  35 
  Porovnat
 • ,

  CFM Instant Whey 80 30 g chocolate, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  CFM Instant Whey 80 30 g chocolate

  CFM Instant Whey 80 je vylepšeným, pokročilejším a modernějším nástupcem veleúspěšného proteinu Professional WPC 80. Jedná se o instantní a snadno rozpustný proteinový doplněk stravy s čokoládovou příchutí. Jeho základem je syrovátkový proteinový koncentrát CFM. 100 % obsahu bílkovin tvoří CFM instantní syrovátkový protein. Dále přípravek obsahuje pravé sušené ovoce a 7 trávicích enzymů pro vynikající vstřebatelnost. Jeho hlavním sladidlem je přírodní stévie 97 %. Protein je přispívá růstu svalové hmoty a je lahodně krémový. K dotání je v 12 excelentních příchutích. Balení obsahuje 30 g.

  kód: 181221
  35 
  Porovnat
 • ,

  CFM Instant Whey 80 30 g vanilla, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  CFM Instant Whey 80 30 g vanilla

  CFM Instant Whey 80 je vylepšeným, pokročilejším a modernějším nástupcem veleúspěšného proteinu Professional WPC 80. Jedná se o instantní a snadno rozpustný proteinový doplněk stravy s vanilkovou příchutí. Jeho základem je syrovátkový proteinový koncentrát CFM. 100 % obsahu bílkovin tvoří CFM instantní syrovátkový protein. Dále přípravek obsahuje pravé sušené ovoce a 7 trávicích enzymů pro vynikající vstřebatelnost. Jeho hlavním sladidlem je přírodní stévie 97 %. Protein je přispívá růstu svalové hmoty a je lahodně krémový. K dotání je v 12 excelentních příchutích. Balení obsahuje 30 g.

  kód: 181238
  35 
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 79 výsledků