• ,

  Actinox 620 g cherry, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Actinox 620 g cherry

  Actinox je unikátní doplněk stravy s višňovou příchutí. Je určený pro všechny, kteří usilují o brutální nárůst objemu svalů. Hlavní složkou je ActiNOS (označované také jako CFM Nitro P), což jsou selektivní nitro peptidy a frakce modifikovaného, částečně hydrolyzovaného syrovátkového izolátu. Umožňují celodenní zvýšení průtoku krve do svalů svou schopností stimulovat produkci oxidu dusnatého. Další obsažené stimulanty oxidu dusnatého jsou arginin, beta alanin a citrulin. Díky extra dávkám BCAA, glutaminu a palatinózy (isomaltulózy) navíc naplníte svaly vším, co potřebují po tvrdém tréninku k maximálnímu růstu. Díky absenci stimulantů v tomto produktu jsou svaly zásobeny větším množstvím krve po celý den bez nepříjemného vlivu na usínání. Balení obsahuje 620 g.

  kód: 180997
  959 
  Porovnat
 • ,

  ActivLab BCAA 1000 XXL tbl.120

  ActivLab BCAA 1000 XXL tbl.120

  BCAA 1000 XXL je doplněk stravy určený pro osoby se zvýšenou fyzickou zátěží, rekreační i profesionální sportovce. BCCA tvoří cca 35% exogenních aminokyselin nezbytných pro tvorbu svalové hmoty a téměř 50% aminokyselin obsažených v běžné stravě.

  kód: 118566
  337 
  Porovnat
 • ,

  Agrezz 20 x 20,8 g orange, Extrifit

  Agrezz 20 x 20

  Agrezz s pomerančovou příchutí je profesionální produkt určený pro maximalizaci výkonu, síly a silové vytrvalosti nejen kulturistů, ale všech sportovců, jejichž výkon má silově-vytrvalostní charakter, jako jsou hokejisté, zápasníci MMA apod. Agrezz dokáže odstranit lenost a výrazně prodloužit délku a intenzitu silového tréninku. Výrazným účinkem je efekt maximálního soustředění na výkon. Efekt přípravku je dán unikátní kombinací stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého) citrulinu, beta alaninu a argininu, stimulačních látek kofeinu a taurinu, dále extraktu z plodů pomerančovníku hořkého (synefrinu), ze zeleného čaje, extraktu z černého pepře (piperinu), cholinu, tyrosinu a DMAE.Velkou výhodou produktu je nulový obsah sacharidů a tuku, díky kterému je produkt vhodný i pro všechny, kdo chtějí vyrýsovat. Navíc díky obsahu účinných látek, jako je zelený čaj, piperin, cholin a inositol, jež ovlivňují metabolismus tuků, podporuje jeho spalování. Balení obsahuje 20×20,8 g.

  kód: 181006
  749 
  Porovnat
 • ,

  Agrezz 20 x 20,8 g raspberry, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Agrezz 20 x 20

  Agrezz s malinovou příchutí je profesionální produkt určený pro maximalizaci výkonu, síly a silové vytrvalosti nejen kulturistů, ale všech sportovců, jejichž výkon má silově-vytrvalostní charakter, jako jsou hokejisté, zápasníci MMA apod. Agrezz dokáže odstranit lenost a výrazně prodloužit délku a intenzitu silového tréninku. Výrazným účinkem je efekt maximálního soustředění na výkon. Efekt přípravku je dán unikátní kombinací stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého) citrulinu, beta alaninu a argininu, stimulačních látek kofeinu a taurinu, dále extraktu z plodů pomerančovníku hořkého (synefrinu), ze zeleného čaje, extraktu z černého pepře (piperinu), cholinu, tyrosinu a DMAE.Velkou výhodou produktu je nulový obsah sacharidů a tuku, díky kterému je produkt vhodný i pro všechny, kdo chtějí vyrýsovat. Navíc díky obsahu účinných látek, jako je zelený čaj, piperin, cholin a inositol, jež ovlivňují metabolismus tuků, podporuje jeho spalování. Balení obsahuje 20×20,8 g.

  kód: 181007
  749 
  Porovnat
 • ,

  Agrezz 20,8 g orange, Extrifit

  Agrezz 20

  Agrezz s pomerančovou příchutí je profesionální produkt určený pro maximalizaci výkonu, síly a silové vytrvalosti nejen kulturistů, ale všech sportovců, jejichž výkon má silově-vytrvalostní charakter, jako jsou hokejisté, zápasníci MMA apod. Agrezz dokáže odstranit lenost a výrazně prodloužit délku a intenzitu silového tréninku. Výrazným účinkem je efekt maximálního soustředění na výkon. Efekt přípravku je dán unikátní kombinací stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého) citrulinu, beta alaninu a argininu, stimulačních látek kofeinu a taurinu, dále extraktu z plodů pomerančovníku hořkého (synefrinu), ze zeleného čaje, extraktu z černého pepře (piperinu), cholinu, tyrosinu a DMAE.Velkou výhodou produktu je nulový obsah sacharidů a tuku, díky kterému je produkt vhodný i pro všechny, kdo chtějí vyrýsovat. Navíc díky obsahu účinných látek, jako je zelený čaj, piperin, cholin a inositol, jež ovlivňují metabolismus tuků, podporuje jeho spalování. Balení obsahuje 20,8 g.

  kód: 180991
  39 
  Porovnat
 • ,

  Agrezz 20,8 g raspberry, Extrifit

  Agrezz 20

  Agrezz s malinovou příchutí je profesionální produkt určený pro maximalizaci výkonu, síly a silové vytrvalosti nejen kulturistů, ale všech sportovců, jejichž výkon má silově-vytrvalostní charakter, jako jsou hokejisté, zápasníci MMA apod. Agrezz dokáže odstranit lenost a výrazně prodloužit délku a intenzitu silového tréninku. Výrazným účinkem je efekt maximálního soustředění na výkon. Efekt přípravku je dán unikátní kombinací stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého) citrulinu, beta alaninu a argininu, stimulačních látek kofeinu a taurinu, dále extraktu z plodů pomerančovníku hořkého (synefrinu), ze zeleného čaje, extraktu z černého pepře (piperinu), cholinu, tyrosinu a DMAE.Velkou výhodou produktu je nulový obsah sacharidů a tuku, díky kterému je produkt vhodný i pro všechny, kdo chtějí vyrýsovat. Navíc díky obsahu účinných látek, jako je zelený čaj, piperin, cholin a inositol, jež ovlivňují metabolismus tuků, podporuje jeho spalování. Balení obsahuje 20,8 g.

  kód: 180985
  39 
  Porovnat
 • ,

  Agrezz 20,8 g wild strawberry & mint, Extrifit

  Agrezz 20

  Agrezz s příchutí divoké jahody je profesionální produkt určený pro maximalizaci výkonu, síly a silové vytrvalosti nejen kulturistů, ale všech sportovců, jejichž výkon má silově-vytrvalostní charakter, jako jsou hokejisté, zápasníci MMA apod. Agrezz dokáže odstranit lenost a výrazně prodloužit délku a intenzitu silového tréninku. Výrazným účinkem je efekt maximálního soustředění na výkon. Efekt přípravku je dán unikátní kombinací stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého) citrulinu, beta alaninu a argininu, stimulačních látek kofeinu a taurinu, dále extraktu z plodů pomerančovníku hořkého (synefrinu), ze zeleného čaje, extraktu z černého pepře (piperinu), cholinu, tyrosinu a DMAE.Velkou výhodou produktu je nulový obsah sacharidů a tuku, díky kterému je produkt vhodný i pro všechny, kdo chtějí vyrýsovat. Navíc díky obsahu účinných látek, jako je zelený čaj, piperin, cholin a inositol, jež ovlivňují metabolismus tuků, podporuje jeho spalování. Balení obsahuje 20,8 g.

  kód: 180986
  39 
  Porovnat
 • ,

  Allnature Cordyceps cps.100

  Allnature Cordyceps cps.100

  Cordyceps sinensis (Housenice čínská) zaujímá v tradiční čínské medicíně jednu z prvních příček mezi nejvíce ceněnými houbami. Zajímavostí je, že v rámci čínské medicíny má Cordyceps podobné využití jako ženšen. Cordyceps obsahuje látky, které mají blahodárný vliv na lidský organismus: vitamíny, minerály, bílkoviny, aminokyseliny, koenzym Q10. Pro obsah těchto látek je tato houba velmi oblíbená zejména mezi vrcholovými sportovci. Velikost balení je 100 kapslí. Hmotnost obsahu je 45 gramů. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy musí použití přípravku konzultovat se svým lékařem. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

  kód: 185400
  516 
  Porovnat
 • ,

  Aminofree Peptides 400 g orange, Extrifit

  Aminofree Peptides 400 g orange

  Aminofree Peptides je doplněk stravy s pomerančovou příchutí obsahující plné spektrum výhradně volných aminokyselin s vysokou dávkou peptidů, které je velmi důležité pro růst a regeneraci svalů při intenzivním tréninku. Sypká forma produktu je velmi praktická, můžete si tak určit dávku podle svých potřeb, aminokyseliny jsou v této podobě snadno stravitelné a využitelné. Přípravek neobsahuje žádná pojiva a sacharidy. Díky téměř nulovému obsahu cukru a tuku je vhodný i pro ty, kdo usilují o minimalizaci podkožního tuku. Balení obsahuje 400 g.

  kód: 180998
  799 
  Porovnat
 • ,

  Aminofree Peptides 400 g raspberry, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Aminofree Peptides 400 g raspberry

  Aminofree Peptides je doplněk stravy s malinovou příchutí obsahující plné spektrum výhradně volných aminokyselin s vysokou dávkou peptidů, které je velmi důležité pro růst a regeneraci svalů při intenzivním tréninku. Sypká forma produktu je velmi praktická, můžete si tak určit dávku podle svých potřeb, aminokyseliny jsou v této podobě snadno stravitelné a využitelné. Přípravek neobsahuje žádná pojiva a sacharidy. Díky téměř nulovému obsahu cukru a tuku je vhodný i pro ty, kdo usilují o minimalizaci podkožního tuku. Balení obsahuje 400 g.

  kód: 181004
  799 
  Porovnat
 • ,

  Aminofree Peptides 6,7 g peach, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Aminofree Peptides 6

  Aminofree Peptides je doplněk stravy s broskvovou příchutí obsahující plné spektrum výhradně volných aminokyselin s vysokou dávkou peptidů, které je velmi důležité pro růst a regeneraci svalů při intenzivním tréninku. Sypká forma produktu je velmi praktická, můžete si tak určit dávku podle svých potřeb, aminokyseliny jsou v této podobě snadno stravitelné a využitelné. Přípravek neobsahuje žádná pojiva a sacharidy. Díky téměř nulovému obsahu cukru a tuku je vhodný i pro ty, kdo usilují o minimalizaci podkožního tuku. Balení obsahuje 400 g.

  kód: 180995
  24 
  Porovnat
 • ,

  Aminogel 80 g apricot, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Aminogel 80 g apricot

  Aminogel je doplněk stravy s meruňkovou příchutí a s obsahem 11 030 mg volných aminokyselin určený především pro silové sportovce, kteří usilují o růst svalové hmoty a síly (anabolický účinek), a také pro sportovce silově-vytrvalostních a vytrvalostních disciplín, kteří chtějí ochránit svalovou hmotu při tvrdých trénincích nebo při redukci podkožního tuku (antikatabolický účinek). Gelová forma zajišťuje maximální a rychlou vstřebatelnost a je také velmi praktická – v jednou sáčku jsou všechny potřebné aminokyseliny. Sáček u sebe můžete mít celý den, brát si ho na trénink, na sportoviště, na cesty a dovolené a kamkoliv jinam. V sáčku je vždy připravená a přesně odměřená porce. Balení obsahuje 80 g.

  kód: 181002
  39 
  Porovnat
 • ,

  Aminogel 80 g x 25 apricot, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Aminogel 80 g x 25 apricot

  Aminogel je doplněk stravy s meruňkovou příchutí a s obsahem 11 030 mg volných aminokyselin určený především pro silové sportovce, kteří usilují o růst svalové hmoty a síly (anabolický účinek), a také pro sportovce silově-vytrvalostních a vytrvalostních disciplín, kteří chtějí ochránit svalovou hmotu při tvrdých trénincích nebo při redukci podkožního tuku (antikatabolický účinek). Gelová forma zajišťuje maximální a rychlou vstřebatelnost a je také velmi praktická – v jednou sáčku jsou všechny potřebné aminokyseliny. Sáček u sebe můžete mít celý den, brát si ho na trénink, na sportoviště, na cesty a dovolené a kamkoliv jinam. V sáčku je vždy připravená a přesně odměřená porce. Balení obsahuje 25×80 g.

  kód: 181005
  799 
  Porovnat
 • ,

  Aminogel 80 g x 25 cherry, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Aminogel 80 g x 25 cherry

  Aminogel je doplněk stravy s višňovou příchutí a s obsahem 11 030 mg volných aminokyselin určený především pro silové sportovce, kteří usilují o růst svalové hmoty a síly (anabolický účinek), a také pro sportovce silově-vytrvalostních a vytrvalostních disciplín, kteří chtějí ochránit svalovou hmotu při tvrdých trénincích nebo při redukci podkožního tuku (antikatabolický účinek). Gelová forma zajišťuje maximální a rychlou vstřebatelnost a je také velmi praktická – v jednou sáčku jsou všechny potřebné aminokyseliny. Sáček u sebe můžete mít celý den, brát si ho na trénink, na sportoviště, na cesty a dovolené a kamkoliv jinam. V sáčku je vždy připravená a přesně odměřená porce. Balení obsahuje 25×80 g.

  kód: 180990
  799 
  Porovnat
 • ,

  Arginine AKG 1000 mg 100 cps, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Arginine AKG 1000 mg 100 cps

  Arginine AKG 1000 mg obsahuje volnou aminokyselinu L-arginin AKG v kapslích. L-arginin je využívaný zejména v silových sportech. Arginin je známým prekurzorem oxidu dusnatého, jeho užívání tak může napomáhat napumpování svalů při tréninku. Napumpování svalů znamená jejich lepší prokrvení a díky tomu i rychlejší a intenzivnější přísun živin do svalu. Výhodou produktu Arginine AKG 1000 mg je naprosto přesné dávkování argininu a velmi rychlá stravitelnost a vstřebatelnost.

  kód: 182733
  399 
  Porovnat
 • ,

  Arginine Peptides 1000 mg 90 cps, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Arginine Peptides 1000 mg 90 cps

  Peptides Arginine je nejmodernější formou argininu, dostupnou na současném trhu. Kombinuje volnou formu L-argininu s peptidy izolovanými ze syrovátky za použití frakcionačních a separačních technologií a zajišťuje maximální účinek této formy. L-arginin je aminokyselina, která je velmi využívaná zejména v silových sportech. Svaly napumpuje, to znamená jejich lepší prokrvení a díky tomu rychlejší a intenzivnější přísun živin do svalů. Velkou výhodou tohoto přípravku je naprosto přesné dávkování argininu a velmi rychlá stravitelnost a vstřebatelnost.

  kód: 182751
  399 
  Porovnat
 • ,

  Arginine Peptides 500 mg 100 cps, Extrifit

  Arginine Peptides 500 mg 100 cps

  Peptides Arginine je nejmodernější formou argininu, dostupnou na současném trhu. Kombinuje volnou formu L-argininu s peptidy izolovanými ze syrovátky za použití frakcionačních a separačních technologií a zajišťuje maximální účinek této formy. L-arginin je aminokyselina, která je velmi využívaná zejména v silových sportech. Svaly napumpuje, to znamená jejich lepší prokrvení a díky tomu rychlejší a intenzivnější přísun živin do svalů. Velkou výhodou tohoto přípravku je naprosto přesné dávkování argininu a velmi rychlá stravitelnost a vstřebatelnost.

  kód: 182753
  399 
  Porovnat
 • ,

  Ascoffin Energy 10 sáčků/8g

  Ascoffin Energy 10 sáčků/8g

  Ascoffin Energy je rozpustný nápoj v prášku, který má vysoký obsah kofeinu, taurinu a vitaminů. Tento doplněk stravy je vhodný pro sportovce, řidiče a osoby, které se potřebují více soustředit při vykonávání své práce.Balení obsahuje 10 sáčků v krabičce.

  kód: 117896
  126 
  Porovnat
 • ,

  BCAA 2:1:1 Fair Power 150 cps Survival + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  BCAA 2:1:1 Fair Power 150 cps Survival + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot

  BCAA 2:1:1 Fair Power jsou farmaceuticky čisté volné aminokyseliny, obsahující složky L-leucin, L-isoleucin a L-valin, které jsou zastoupeny v poměru 2:1:1. BCAA aminokyseliny využívají sportovci, kteří potřebují zlepšení regenerace, zabránění katabolismu a vyšší nárůst síly a svalové hmoty. Přípravek je vhodný zejména pro silové sportovce (kulturistika, fitness, silový trojboj, vrh koulí, hod kladivem, sprint, plavání na krátké vzdálenosti aj.), silově-vytrvalostní sportovce (fotbal, lední hokej, pozemní hokej, rugby, košíková, běhy a plavání na střední vzdálenosti aj.) a vytrvalostní sportovce (běhy od 1500 metrů výše, dálkové plavání, triatlon, cyklistika, běh na lyžích aj.).Balení obsahuje 150 kapslí.

  kód: 180912
  279 
  Porovnat
 • ,

  BCAA 2:1:1 Pure 240 cps, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  BCAA 2:1:1 Pure 240 cps

  BCAA 2:1:1 Pure je doplněk stravy, který obsahuje větvené aminokyseliny L-leucin, L-valin a L-isoleucin ve volné formě. BCAA jsou vhodné pro podporu růstu svalové hmoty a přispívají také k jejímu udržení při náročném tréninku či redukční dietě, kdy je ohrožena katabolismem.Balení obsahuje 240 kapslí.

  kód: 181175
  436 
  Porovnat
 • ,

  BCAA 4:1:1 Fair Power 150 tbl, Survival

  BCAA 4:1:1 Fair Power 150 tbl

  BCAA 4:1:1 Fair Power jsou farmaceuticky čisté volné aminokyseliny, obsahující složky L-leucin, L-isoleucin a L-valin, které jsou zastoupeny v poměru 4:1:1, to znamená, že L-leucin je obsažen v dvojnásobném množství ostatních složek. BCAA aminokyseliny využívají sportovci, kteří potřebují zlepšení regenerace, zabránění katabolismu a vyšší nárůst síly a svalové hmoty. Přípravek je vhodný zejména pro silové sportovce (kulturistika, fitness, silový trojboj, vrh koulí, hod kladivem, sprint, plavání na krátké vzdálenosti aj.), silově-vytrvalostní sportovce (fotbal, lední hokej, pozemní hokej, rugby, košíková, běhy a plavání na střední vzdálenosti aj.) a vytrvalostní sportovce (běhy od 1500 metrů výše, dálkové plavání, triatlon, cyklistika, běh na lyžích aj.).Balení obsahuje 150 kapslí.

  kód: 180909
  519 
  Porovnat
 • ,

  BCAA 80000 Liquid 1000 ml apricot, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  BCAA 80000 Liquid 1000 ml apricot

  BCAA 80000 Liquid je doplněk stravy s meruňkovou příchutí, který obsahuje optimální poměr větvených aminokyselin 2:1:1 – dvakrát více leucinu než isoleucinu a valinu. To proto, že leucin je považován za nejdůležitější z BCAA pro procesy probíhající ve svalech při tréninku a po něm. Poměr 2:1:1 odpovídá fyziologické potřebě jednotlivých BCAA a zajistí jejich nejvyšší efekt. Při vyšších dávkách leucinu nemusí dojít k jeho většímu využití. Balení obsahuje 1000 ml.

  kód: 181163
  396 
  Porovnat
 • ,

  BCAA 80000 Liquid 1000 ml cherry, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  BCAA 80000 Liquid 1000 ml cherry

  BCAA 80000 Liquid je doplněk stravy s višňovou příchutí, který obsahuje optimální poměr větvených aminokyselin 2:1:1 – dvakrát více leucinu než isoleucinu a valinu. To proto, že leucin je považován za nejdůležitější z BCAA pro procesy probíhající ve svalech při tréninku a po něm. Poměr 2:1:1 odpovídá fyziologické potřebě jednotlivých BCAA a zajistí jejich nejvyšší efekt. Při vyšších dávkách leucinu nemusí dojít k jeho většímu využití. Balení obsahuje 1000 ml.

  kód: 181171
  396 
  Porovnat
 • ,

  Bcaa Gt + 25 x 80 g apricot, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Bcaa Gt + 25 x 80 g apricot

  BCAA GT plus je doplněk stravy s meruňkovou příchutí, který přináší velmi silnou dávku větvených aminokyselin (BCAA) a glutaminu v nové gelové formě, která zajišťuje rychlou stravitelnost a ideální vstřebatelnost – to je pro anabolický, antikatabolický a regenerační účinek volných aminokyselin zásadní. Jedno balení BCAA GT plus obsahuje celých 5 000 mg glutaminu a 5 000 mg volných větvených aminokyselin (BCAA).
  Praktické balení s gelovou formou potřebnou dávkou BCAA a glutaminu, můžete nosit vzít kamkoliv s sebou – do školy, do práce, na trénink či na dovolenou a není potřeba nic odměřovat. Balení obsahuje 25×80 g.

  kód: 181172
  823 
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 208 výsledků