• , ,

  Active Folic tbl.30 Generica

  Active Folic tbl.30 Generica

  Active Folic Generica je doplněk stravy s obsahem aktivní formy kyseliny listové Quatrefolic – folátu nejnovější generace, který se na rozdíl od syntetické formy kyseliny listové už nemusí v organismu dále proměňovat, ale je okamžitě k dispozici. Je vhodný i pro lidi s mutací enzymu MTHFR. Kyselina listová – folát přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, napomáhá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti. Dále přispívá k normální syntéze aminokyselin, podílí se na procesu dělení buněk.

  kód: 168099
  153 
  Porovnat
 • ,

  ADVANCE Chlorella tbl.1000

  ADVANCE Chlorella tbl.1000

  Chlorella ADVANCE je doplněk stravy ve formě tablet obsahující 100% čistou řasu chlorella prémiové kvality. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva ani přídatné látky. Chlorella napomáhá z těla odstraňovat toxiny, má schopnost do sebe toxiny absorbovat a napomáhá tak pročištění organismu. Obsahuje vysoké množství vlákniny, podporuje trávení a přispívá k normální funkci střevního traktu, podporuje imunitu a přirozenou obranyschopnost organismu.Dále obsahuje množství vitaminů, minerálů a dalších přírodních látek jako chlorofyl, karotenoidy nebo chlorellový růstový faktor. Tělo tyto látky při užívání chlorelly přijímá v přirozené podobě a ne synteticky vyrobené.

  kód: 156044
  387 
  Porovnat
 • , ,

  ADVANCE Dermavit cps.60

  ADVANCE Dermavit cps.60

  Dermavit je nutrikosmetický doplněk stravy ve formě kapslí, který je v ČR zcela unikátní svým komplexním složením. Přírodní aktivní látky napomáhají komplexně pečovat o pokožku a přispívají k udržení přirozeně krásné a zdravé pleti. Přírodní látky kolagen, kyselina hyaluronová, koenzym Q10, methionin, aloe vera, rakytník a další podporují maximální synergický efekt.Dermavit je bohatým zdrojem rostlinných extraktů, vitaminů a dalších přírodních látek pro komplexní péči o zdraví a krásu pleti.Aloe vera, rakytník, niacin a zinek přispívají k udržení normálního stavu pokožky a napomáhají tak udržovat pleť zdravou – přirozeně krásnou.Vitaminy C, E a zinek jsou antioxidanty a pomáhají chránit buňky pokožky před negativním působením volných radikálů.Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže.Aloe vera podporuje pročištění a detoxikaci organismu.

  kód: 156036
  299 
  Porovnat
 • ,

  ADVANCE Graviola cps. 90

  ADVANCE Graviola cps. 90

  Doplněk stravy s obsahem vysoce koncentrovaného extraktu z plodů gravioly prémiové kvality. Graviola je nutričně hodnotná, díky tomu je vhodným každodenním doplňkem zdravého jídelníčku. Graviola obsahuje množství vitaminů, minerálů a dalších přírodních látek. Díky všem výše uvedeným vlastnostem je graviola produktem z kategorie tzv. superpotravin.

  kód: 174285
  313 
  Porovnat
 • ,

  ADVANCE Maca cps. 90

  ADVANCE Maca cps. 90

  Doplněk stravy s obsahem vysoce koncentrovaného extraktu z kořene řeřichy peruánské známé jako Maca. Maca přispívá k podpoře libida, vytrvalosti a vitality. Obsahuje vysoké množství proteinů a antioxidantů, díky tomu je vysoce nutričně hodnotná. Dále obsahuje množství vitaminů, minerálů a dalších přírodních látek. Díky výše uvedeným vlastnostem je Maca produktem z kategorie tzv. superpotravin.

  kód: 174289
  313 
  Porovnat
 • ,

  ADVANCE Moringa tbl. 180

  ADVANCE Moringa tbl. 180

  Moringa ADVACE je doplněk stravy ve formě tablet obsahující 100% čistý extrakt z listů moringy prémiové kvality. Koncentrovaný extrakt z listů moringy olejodárné má díky proteinům a antioxidantům vysokou nutriční hodnotu a díky tomu je vhodná ke každodennímu doplnění zdravého jídelníčku. Dále obsahuje vitamíny a minerály v přirozené podobně.

  kód: 166564
  313 
  Porovnat
 • ,

  Allnature Maca prášek BIO RAW 200 g

  Allnature Maca prášek BIO RAW 200 g

  Prášek Maca má výjimečné nutriční vlastnosti a celou řadů příznivých účinků na lidský organismus. Podporuje zejména plodnost, sexualitu, vytrvalost, vitalitu, hormonální systém při menopauze a fyzické i duševní zdraví.Maca je superpotravina pochazející z peruánských And, která má nasládlou, mírně kořeněnou chuť. Nazývá se také jako peruánský ženšen či přírodní Viagra.

  kód: 161988
  318 
  Porovnat
 • ,

  Allnature Moringa tablety 60

  Allnature Moringa tablety 60

  Doplněk stravy Moringa ve formě tablet má spoustu pozitivních účinků na lidský organismus. Moringa je strom se vzácnými listy, které obsahují významné množství nutričně hodnotných látek ve formě vitamínů a minerálů.Vědci na univerzitě v Hohenheimu podrobili moringu studii, při níž zjistili, že srovnatelné množství moringy mimo jiné obsahuje 2,4x více beta karotenu než mrkev, 17x více vápníku než kravské mléko, 6x více polyfenolů než červené víno, 4,7x více kyseliny listové než hovězí játra, 4,5x více vitamínu E než pšeničné sazenice a 1,3x více esenciálních aminokyselin než vejce.

  kód: 161991
  284 
  Porovnat
 • ,

  Allnature Noni BIO 100% šťáva 1000 ml

  Allnature Noni BIO 100% šťáva 1000 ml

  Noni Bio je 100% přírodní šťáva z plodů tropického ovoce Noni v bio kvalitě s jemnou chutí, která má blahodárné účinky na lidský organismus. Dodává mu přísun energie, vitality a fyzické i psychické pohody díky obsaženým vitamínům, aminokyselinám, minerálům, stopovým prvků a enzymům. Dále také stimuluje imunitní systém, je tedy ideální v období chřipek a nachlazení. Pomáhá od bolesti, tlumí záněty, napomáhá mírnit alergie, bojuje proti předčasnému stárnutí a chorobám souvisejících s věkem a uvolňuje stres. Je významným antioxidantem. Rostlina Noni se běžně nachází na Havaji, Fidži a Tahity, tedy v exotických dálkách. Šťáva se vyrábí ze zralých plodů, které mají jemnou chuť a před dalším zpracováním jsou skladovány za účelem zrání více než 120 dní v sudech.

  kód: 118313
  538 
  Porovnat
 • , ,

  Allnature Noni BIO 100% šťáva 500 ml

  Allnature Noni BIO 100% šťáva 500 ml

  Noni Bio je 100% přírodní šťáva z plodů tropického ovoce Noni v bio kvalitě s jemnou chutí, která má blahodárné účinky na lidský organismus. Dodává mu přísun energie, vitality a fyzické i psychické pohody díky obsaženým vitamínům, aminokyselinám, minerálům, stopovým prvků a enzymům. Dále také stimuluje imunitní systém, je tedy ideální v období chřipek a nachlazení. Pomáhá od bolesti, tlumí záněty, napomáhá mírnit alergie, bojuje proti předčasnému stárnutí a chorobám souvisejících s věkem a uvolňuje stres. Je významným antioxidantem.Rostlina Noni se běžně nachází na Havaji, Fidži a Tahity, tedy v exotických dálkách. Šťáva se vyrábí ze zralých plodů, které mají jemnou chuť a před dalším zpracováním jsou skladovány za účelem zrání více než 120 dní v sudech.

  kód: 118315
  369 
  Porovnat
 • ,

  Aphrodisia V pro ženy 60 kapslí

  Aphrodisia V pro ženy 60 kapslí

  Kapsle obsahují speciální formulaci, která kombinuje bylinné výtažky a aktivní látky. Přípravek napomáhá ke zvýšení sexuální touhy a udržuje zdravý sexuální apetit. Aphrodisia obsahuje extrakt z Maca, který ovlivňuje sexuální potenci, touhu a zvyšuje libido. Pomáhá při zvýšení mentálního i fyzického výkonu. Extrakt z listů Damiany podporuje sexuální apetit.

  kód: 159824
  691 
  Porovnat
 • ,

  Apiglukan extra cps.30

  Apiglukan extra cps.30

  Apiglukan extra je doplněk stravy se zvýšeným obsahem beta-glukanu. Přípravek působí blahodárně v období rekonvalescence a zvýšené psychické únavy, významně posiluje odolnost organismu a snižuje potíže při bakteriálních a virových onemocněních, zlepšuje paměť, snižuje únavový syndrom a používá se i jako významná onkologická prevence. U mužů je oblíben při obtížích zbytnění prostaty, u žen harmonizuje menstruační cyklus (při nepravidelné a bolestivé menstruaci), pomáhá v období klimakteria a menopauzy.

  kód: 168927
  261 
  Porovnat
 • ,

  ArginMax Forte pro ženy tob.45

  ArginMax Forte pro ženy tob.45

  ArginMax Forte pro ženy je unikátní přípravek, který napomáhá zvyšovat sexuální touhu ženy, a tím přispívá k vyšší frekvenci pohlavního styku. Obsažené účinné látky zlepšují prokrvení pohlavních orgánů a sexuální prožitek.

  kód: 110484
  821 
  Porovnat
 • ,

  AROMATICA Moringa 100g (novinka)

  AROMATICA Moringa 100g (novinka)

  Vysoce koncentrovaný extrakt z listů moringy olejodárné si díky šetrnému zpracování zachovává vysoký podíl obsahových látek, především antioxidantů, vlákniny, vitamínů (např. vitamín A) a minerálních látek (vápník, draslík, železo). Moringa napomáhá udržet normální hladinu glukózy v krvi. Vhodné pro vegany, bez lepku, vysoká nutriční hodnota.

  kód: 181955
  370 
  Porovnat
 • ,

  AROMATICA Zelený ječmen 100g (novinka)

  AROMATICA Zelený ječmen 100g (novinka)

  Koncentrovaný extrakt z listů mladého ječmene obsahuje řadu aktivních látek v přirozené podobě, jde o komplex vitamínů a minerálních látek. Tyto látky jsou v zeleném ječmeni obsaženy ve významných koncentracích a zároveň ve vhodné kombinaci, a tak jsou pro organismus dobře využitelné. Mladý ječmen působí jako antioxidant, chrání organismus před účinky volných radikálů. Vhodné pro vegany, bez lepku, vysoký obsah aktivních látek. Balení obsahuje 100 g (133 denních dávek).

  kód: 182005
  344 
  Porovnat
 • ,

  Astina Cur-Cum cps.30

  Astina Cur-Cum cps.30

  Astina Cur-Cum je doplněk stravy obsahující vysoce vstřebatelný kurkumin s vysokým potenciálem pro udržení pevného zdraví. Výrobek díky svému složení je vhodný pro normální funkci kardiovaskulárního systému, jater, nervového systému, respiračního systému, na klouby a kosti a na správnou funkci imunitního systému. Také napomáhá normálnímu stavu pokožky.Kurkumin dovede účinně kontrolovat zánětlivé reakce v těle a podílí se tak významně na uplatnění role imunitního systému, má silné antioxidační vlastnosti.

  kód: 165549
  138 
  Porovnat
 • ,

  Astina Cur-Cum cps.60

  Astina Cur-Cum cps.60

  Kapsle obsahují extrakt Curcuma longa rhizome s vysokým obsahem kurkuminu pro normální funkci kardiovaskulárního systému, jater, nervového systému, respiračního systému, kloubů a kostí, imunitního systému. Také napomáhá normálnímu stavu pokožky.

  kód: 168364
  225 
  Porovnat
 • , ,

  Astina SuperMag B6 tbl.30

  Astina SuperMag B6 tbl.30

  Astina SuperMag obsahuje hořčík a vitamin B6. Magnesium a vitamin B6 přispívají k normální funkci nervového systému, ke snížení únavy a vyčerpání, normálnímu energetickému a proteinovému metabolismu, normálním duševním funkcím. Hořčík dále přispívá k normální funkci svalů, normálních kostí, zubů a k rovnováze elektrolytů.

  kód: 168326
  90 
  Porovnat
 • , ,

  Astina SuperMag B6 tbl.60

  Astina SuperMag B6 tbl.60

  Astina SuperMag obsahuje hořčík a vitamin B6. Magnesium a vitamin B6 přispívají k normální funkci nervového systému, ke snížení únavy a vyčerpání, normálnímu energetickému a proteinovému metabolismu, normálním duševním funkcím. Hořčík dále přispívá k normální funkci svalů, normálních kostí, zubů a k rovnováze elektrolytů.

  kód: 168325
  145 
  Porovnat
 • ,

  Befungin extrakt z čagy 100ml

  Befungin extrakt z čagy 100ml

  Befungin představuje extrakt z Rezavce šikmého (lidově nazývaného čaga). Rezavec šikmý je choroš, který roste nejčastěji na břízách. U nás je poměrně vzácný. Hojně roste na Sibiři. Obsahuje řadu biologicky aktivních látek jako polysacharidy, kyselinu čagovou, organické kyseliny, steroidy, melanin, z prvků mangan, kobalt a další. Díky tomu má velmi příznivé účinky na obranyschopnost organismu a vyznačuje se antioxidačním efektem.

  kód: 117768
  446 
  Porovnat
 • ,

  BIO prášek Acai 80g

  BIO prášek Acai 80g

  Health link Acai prášek je produkt v bio kvalitě, který je zdrojem nutričních látek, obsahuje protein, mastné kyseliny, vlákninu a zejména značný podíl antokyaninů s vysokým antioxidačním účinkem.
  Přípravek zrychluje metabolismus, dodává energii, zpomaluje stárnutí, zlepšuje spánek, je vhodný také jako prevence proti degenerativním účinkům volných radikálů a rakovině. Navíc absorbuje cholesterol, snižuje a stabilizuje krevní tlak a má protizánětlivé účinky. Jedná se o 100% přírodní antioxidant.
  Balení obsahuje 80 g.

  kód: 166543
  282 
  Porovnat
 • ,

  BIODERMA Photoderm ORAL tbl.30

  BIODERMA Photoderm ORAL tbl.30

  Nutriční doplněk Bronz Oral je bohatý na Omega-3 mastné kyseliny. Obsahuje také vitamíny a minerály. Obsažená měď podporuje fyziologickou kožní pigmentaci. Dále obsahuje vitamín E a vitamín C. Chrání buňky před oxidačním stresem. Navíc měď a vitamín C podporují běžné fungování imunitního systému.

  kód: 110270
  380 
  Porovnat
 • ,

  Brahmi pro duševní zdraví paměť a kognici cps.60

  Brahmi pro duševní zdraví paměť a kognici cps.60

  Pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém, podporuje normální trávení, ulevuje těžkým nohám, pozitivně působí na duševní zdraví a kognitivní funkce.

  kód: 173042
  229 
  Porovnat
 • ,

  Carnosine Extra PM pro muže cps.60

  Carnosine Extra PM pro muže cps.60

  Carnosine Extra PM je doplněk stravy pro muže ve formě kapslí z bylin a aminokyselin. Kapsle jsou zdrojem přírodních sterolů a terpenoidů z Pfafie latnaté a fyziologicky důležitého neuropeptidu histidinu a alaninu (L-Carnosine). Tyto látky s postupujícím věkem v těle ubývají a Carnosine Extra PM je pomáhá opět doplnit.Užívání přípravku je vhodné pro muže, kteří usilují o stálý mladistvý a štíhlý vzhled, dobrou fyzickou a sexuální výkonnost.

  kód: 160935
  364 
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 130 výsledků