• ,

  Actilac box 20 x 10 tobolek

  Actilac box 20 x 10 tobolek

  Actilac je přípravek obsahující kombinaci osmi kmenů bifidobakterií a laktobacilů. Vhodné jako doplněk při užívání antibiotik nebo po ukončení jejich léčby. Reguluje nežádoucí působení antibiotik na střevní mikroflóru.

  kód: 114949
  1 669 
  Porovnat
 • ,

  Acute Care (TM) tob.30

  Acute Care (TM) tob.30

  Acute Care je probiotický doplněk stravy, který příznivě působí na obnovu střevní mikroflóry při střevních obtížích a zmírňuje nežádoucí účinky vznikající při léčbě antibiotiky. Probiotika mají proti infekční účinky, stimulují imunitu a příznivě ovlivňují průběh zánětu.

  kód: 168627
  198 
  Porovnat
 • ,

  ADVANCE Probiozym cps.60

  ADVANCE Probiozym cps.60

  ADVANCE Probiozym je komplex přírodních látek, které podporují správnou činnost trávicí soustavy a střev a přispívají tak ke zdravému trávení a zažívání. Doplněk stravy obsahuje unikátní kombinaci 6 aktivních látek, které jsou čistě přírodního původu, tudíž jsou vhodné i k dlouhodobému užívání.

  kód: 116207
  299 
  Porovnat
 • ,

  Aloe vera tbl.60

  Aloe vera tbl.60

  Aloe Vera je doplněk stravy ve formě tablet, který podporuje funkce trávicí soustavy a její udržování v normálním stavu. Přispívá k pravidelné střevní funkci, podporuje pohyb střevního obsahu. Pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru, podporuje syntézu a sekreci inzulínu. Posiluje imunitní systém, přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům. Blahodárně působí na ženské orgány, usnadňuje průběh premenstruální fáze cyklu, tlumí příznaky menopauzy. Pomáhá při únavě a stimuluje metabolismus. Příznivě působí na funkci kůže a na stav vlasů a nehtů.Balení obsahuje 60 tablet.

  kód: 159062
  119 
  Porovnat
 • ,

  Antimetil tbl.30

  Antimetil tbl.30

  Antimetil je doplněk stravy s obsahem standardizovaného extraktu ze zázvoru, který přispívá k zachování klidného trávení. Tento přípravek se používá v případě přejídání, narušení obvyklých stravovacích návyků (např. na dovolené), v průběhu těhotenství, při cestování apod.Je vhodný pro dospělé, ženy v prvním trimestru těhotenství a děti ve věku od 3 let. Standardizovaný extrakt zázvoru je 10x koncentrovanější než tradiční zázvorový prášek.

  kód: 119023
  123 
  Porovnat
 • ,

  Apotheke BIO Čistící čaj nál.sáčky 20×1.5g

  Apotheke BIO Čistící čaj nál.sáčky 20x1.5g

  BIO čistící čaj se užívá k doplnění pitného režimu. U přípravku je možné doložit původ bylin, nepoužívají se umělá hnojiva a pesticidy, nad výrobkem má dozor certifikační organizace.Čaj přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci, podporuje normální činnost močového měchýře a ledvin a normální funkci jater a střev.

  kód: 110228
  44 
  Porovnat
 • ,

  Apotheke BIO Psyllium 150g

  Apotheke BIO Psyllium 150g

  Bio Psyllium je šetrný prostředek, který se používá při zácpě či průjmu. Napomáhá čistit trávicí ústrojí a regulovat stolici, podporuje vylučování odpadních produktů z těla, příznivě působí při nadváze a obezitě, pomáhá zahánět pocit hladu.

  kód: 110347
  91 
  Porovnat
 • ,

  Apotheke Máta peprná-nať sypaný čaj 75g

  Apotheke Máta peprná-nať sypaný čaj 75g

  Čaj z máty peprné přispívá k trávení, působí potopudně a podporuje fungování horních cest dýchacích.Je vyráběn z tradičních bylin vysoké kvality.

  kód: 112228
  34 
  Porovnat
 • , ,

  Apotheke Při hubnutí s ananasem čaj 20×1.5g

  Apotheke Při hubnutí s ananasem čaj 20x1.5g

  Čaj Při hubnutí s ananasem podporuje vitalitu a detoxikaci těla stimulací diurézy. Používá se jako pomoc při udržování tělesné hmotnosti, pomáhá udržovat rovnováhu zažívání.Přípravek neobsahuje chemické přísady a aromata, suroviny pochází od certifikovaných dodavatelů, používá se originální receptura bylinných směsí, jejímž cílem je vyvážená chuť a účinný obsah bylin.

  kód: 111312
  42 
  Porovnat
 • ,

  Apotheke Psyllium čisticí s červenou řepou 100g

  Apotheke Psyllium čisticí s červenou řepou 100g

  Psyllium napomáhá k snadnějšímu vyprazdňování stolice. Je vhodné k použití při dietách a snižuje pocit hladu. Přípravek je bohatý na vitamíny, minerály a vlákninu díky obsahu červené řepy. Detoxikuje organismus, čistí trávicí ústrojí a upravuje cholesterol. Má vliv na kyselost žaludku, upravuje trávení, působí na tvorbu červených krvinek, posiluje žaludeční a jaterní činnost, použití je užitečné při únavě, stresu nebo rekonvalescenci.

  kód: 110591
  79 
  Porovnat
 • ,

  Apotheke Psyllium při hubnutí s ananasem 100g

  Apotheke Psyllium při hubnutí s ananasem 100g

  Psyllium napomáhá k snadnějšímu vyprazdňování stolice. Je vhodné k použití při dietách a nadváze a snižuje pocit hladu.
  Díky obsahu ananasu a papáji je přípravek je bohatý na vitamíny a minerály, příznivě ovlivňuje metabolismus tuků, napomáhá lepší stravitelnosti potravin a detoxikaci organismu, podporuje trávení.
  Posiluje obranyschopnost organismu.

  kód: 110599
  79 
  Porovnat
 • , ,

  Apotheke Pu-erh a ananas čaj 20×1.8g n.s.

  Apotheke Pu-erh a ananas čaj 20x1.8g n.s.

  Pu-erh a ananas je čaj, který napomáhá při boji s nadváhou a k detoxikaci organismu. Díky obsaženým složkám je příznivě ovlivněn metabolismus tuků, potraviny se lépe tráví.Čaj se vyznačuje extra silnou chutí a výraznou vůní. Obsahuje ovoce, byliny a koření, které jsou připraveny ve speciální kombinaci.

  kód: 110959
  49 
  Porovnat
 • ,

  Apotheke Pu-erh čaj 20×1.8g n.s.

  Apotheke Pu-erh čaj 20x1.8g n.s.

  Pu-erh je černý čaj, který se užívá při redukci tělesné váhy. Je vhodný jako doplněk při dietách. Má příznivý vliv na hladinu cholesterolu v krvi, s přípravkem se snadněji tráví, posiluje organismus a játra. Má čistící účinky.Čaj se vyznačuje extra silnou chutí a výraznou vůní.

  kód: 110114
  35 
  Porovnat
 • ,

  Apotheke Žaludeční čaj 20×1.5g n.s.

  Apotheke Žaludeční čaj 20x1.5g n.s.

  Žaludeční čaj podporuje trávení a chuť k jídlu. Napomáhá k normálnímu fungování žaludku.Přípravek neobsahuje chemické přísady a aromata, suroviny pochází od certifikovaných dodavatelů, používá se originální receptura bylinných směsí, jejímž cílem je vyvážená chuť a účinný obsah bylin.

  kód: 109831
  42 
  Porovnat
 • ,

  Arkokapsle Artyčok cps.45

  Arkokapsle Artyčok cps.45

  Arkokapsle Artyčok jsou doplňkem stravy, který je vhodný při potížích s trávením. Obsahuje prášek z listů artyčoku, dále látky fenolického typu, které zvyšují produkci žluči v játrech, a tím zlepšují trávení. Výrobek působí proti křečím břicha a proti zvracení. Artyčok je známý svými antioxidačními účinky. Extrakt z něj chrání játra před poškozením toxickými látkami (např. alkoholem). Podílí se na snížení hladiny cholesterolu.

  kód: 115072
  251 
  Porovnat
 • ,

  AROMATICA Bylinný čaj Dobré trávení n.s.20x2g

  AROMATICA Bylinný čaj Dobré trávení n.s.20x2g

  Bylinný čaj na Dobré trávení svým unikátním složením podporuje normální činnost trávicí soustavy, močových cest a funkci střev. Obsažený Fenykl a Máta podporují normální činnost trávicí soustavy, chuť k jídlu a působí proti nadýmání.

  kód: 156380
  54 
  Porovnat
 • , ,

  AROMATICA Bylinný čaj Pro kojící n.s.20×1.5g

  AROMATICA Bylinný čaj Pro kojící n.s.20x1.5g

  Bylinný čaj na Kojení svým unikátním složením podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, podporuje normální trávení a funkci střevního traktu. Obsažený Fenykl a Anýz navíc podporují normální kojení maminek.

  kód: 156391
  54 
  Porovnat
 • ,

  AROMATICA Bylinný čaj Žaludek a střeva n.s.20x2g

  AROMATICA Bylinný čaj Žaludek a střeva n.s.20x2g

  Bylinný čaj na Žaludek a střeva svým složením podporuje normální činnost trávicí soustavy a střev, podporuje chuť k jídlu. Obsažené byliny v čele s Lékořicí jsou silnými přírodními antioxidanty, které vychytávají volné radikály a tím chrání buňky před oxidativním stresem. Skořicovník podporuje normální trávicí funkce, zejména funkci žaludku, střev a produkci plynů. Navíc udržuje optimální hladinu glukózy v krvi, podporuje metabolismus cukrů.

  kód: 156382
  51 
  Porovnat
 • , ,

  BabyCalm doplněk stravy 15ml koncentrátu

  BabyCalm doplněk stravy 15ml koncentrátu

  BabyCalm je doplněk stravy z přírodních zdrojů pro děti do ukončeného jednoho měsíce věku. Slouží ke spokojeným bříškům batolat a kojenců.
  Výrobek snižuje možnost vzniku bolestí břicha a hromadění plynů v trávicím traktu. Obsahuje optimální kombinaci přírodních aromatických olejů, díky kterým je umožněno předejít problému v podobě koliky.
  Při testování a výrobě produktu jsou dodržovány nejpřísnější podmínky a normy.

  kód: 114200
  155 
  Porovnat
 • ,

  Balonix med 50ml

  Balonix med 50ml

  Balonix med je indikován k symptomatické léčbě poruch souvisejících s hromaděním břišního plynu u malých dětí. Zmírňuje svíravou břišní bolest, kojeneckou koliku nebo větry v důsledku zachyceného vzduchu. Může být podáván od narození.

  kód: 170524
  157 
  Porovnat
 • ,

  Bifolac Forte cps.30

  Bifolac Forte cps.30

  Bifolac Forte obsahuje 11 kmenů živých organizmů, které pomáhají obnovovat silně poškozenou mikroflóru ve střevech a navracet trávicímu systému jeho normální funkce. Obsahuje mnoho živých mléčných bakteriích. Živé organizmy jsou chráněny před kyselým prostředím žaludku pomocí patentového potahu ProTarget, který napomáhá jejich uvolňování až v místech, kde je to opravdu žádoucí – ve střevech. Nedochází tak k samovolnému ničení živých organizmů působením žaludečních šťáv. Přípravek je vhodný pro dospělé a starší osoby.

  kód: 114370
  215 
  Porovnat
 • ,

  BIO Bachovky Detox bachovy esence 20ml

  BIO Bachovky Detox bachovy esence 20ml

  Bio Bachovky Detox s bachovou kombinovanou esencí jsou vhodné jako doplněk stravy pro očistnou kúru organismu. Díky svému složení pomáhají posílit vůli ve svém rozhodnutí a podporují snižovat obsah toxinů v organismu.Esence jsou namíchány přísně v souladu s recepturou Dr. Edwarda Bacha.

  kód: 158995
  396 
  Porovnat
 • ,

  Bio-Kult 14 probiotika cps.60

  Bio-Kult 14 probiotika cps.60

  Výrobek Bio-Kult byl testován Společností pro probiotika a prebiotika na obsah živých kultur a bylo potvrzeno, že obsahuje deklarované množství kmenů živých kultur. Bio-Kult je vědecky vyvinutý, přirozeně účinný doplněk stravy, který obsahuje 14 kmenů specifických živých kultur vyvinutých renomovanou firmou Probiotics International Ltd. z Velké Británie, která byla v roce 2011 vyznamenána britskou královnou Alžbětou II. Firma provádí rozsáhlý výzkum svých kmenů, zejména kmene Bacilus subtilis PXN 21.Hlavní předností tohoto přípravku je právě velký počet přesně specifikovaných kmenů živých kultur (14 kmenů-nejvíce na trhu) ve vysoké koncentraci: 2 miliardy CFU (kolonie tvořících jednotek)/kapsli, což odpovídá ekvivalentu 10 miliard CFU/gram. Toto množství je garantováno po celou dobu životnosti, tedy i na konci expirace, to je 24 měsíců od data výroby. Z toho vyplývá, že v době výroby je koncentrace živých kultur v kapsli ještě vyšší než 2 mld. Výrobek BIO-KULT neobsahuje živočišné ingredience, obal kapsle je vyroben z rostlinné celulózy.Je vhodný při cestování, užívání antibiotik, střevním dyskomfortu. Účinky BIO-KULTU se zejména projeví při cestování do exotických destinací, na dovolené apod., kde se náš organismus setkává s bakteriemi, na které není zvyklý a které nám mohou způsobit nemalé potíže. A právě při rozmanitosti těchto patogenních bakterií se může projevit zvýšený účinek 14-ti kmenového probiotika, u kterého je větší pravděpodobnost, že bude fungovat. S jejich užíváním je nejlépe začít 1 týden před začátkem cesty.Antibiotika a BIO-KULT. Je zcela běžné, že během léčby antibiotiky máme problémy s příjmem potravy a s trávením, mnoho lidí také při této léčbě trpí průjmy. BIO-KULT může pomáhat v tom, že doplňuje střevní mikroflóru.

  kód: 114846
  345 
  Porovnat
 • ,

  Bio-Kult Infantis sáčky 16x1g

  Bio-Kult Infantis sáčky 16x1g

  Bio-kult Infantis je vědecky vyvinuté, moderní probiotikum pro kojence, batolata a malé děti od 3. měsíce věku. Schváleno českou pediatrickou společností.K dispozici v praktickém balení: 1 dávka v jednotlivých sáčcích. Neobsahuje cukr, umělá barviva, aromata či konzervanty.

  kód: 155939
  275 
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 198 výsledků