• , ,

  AVENT Chůva digitální SCD501

  AVENT Chůva digitální SCD501

  Elektronická chůvička DECT SCD501 přináší nejspolehlivější spojení s vaším dítětem. Nejen že vám dopřeje ten nejčistší zvuk, ale potěší také režimem úspory energie a příjemným nočním světlem pro klidný spánek vašeho dítěte. Absolutní soukromí při sledování vašeho dítěte je samozřejmostí. Digitální elektronická chůva s kvalitním oboustranným přenosem zvuku bez přeslechů – 120 kanálový automatický přenos – funkce zpětné komunikace s Vaším dítětem – smart ECO mód zajišťuje efektivní využívaní energie – vysílač se aktivuje, pokud hlasitost překročí určitou mez. Má zvukem aktivovanou světelnou signalizaci. Kontrolky LED indikují, zda je jednotka připojena a zda je v dosahu. Dosah ve volném prostoru je až 330 m, dosah uvnitř až 50 m. Výdrž baterie až 24hod před dalším nabíjením. Má možnost napájení ze sítě i baterie. Rodičovská jednotka je vybavena akumulátorem. Noční světélko u dětské jednotky uklidní Vaše ratolesti. Máte možnost výběru ukolébavek, které ditě příjemně uspávají.

  kód: 165333
  1 349 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Chůva digitální SCD506

  AVENT Chůva digitální SCD506

  Digitální elektronická chůva Avent s kvalitním oboustranným přenosem zvuku bez přeslechů zajišťuje 120 kanálový automatický přenos zvuku v dosahu až 330 m ve volném prostoru a až 50 m ve vnitřním prostoru. Díky Smart ECO módu zajišťuje efektivní využívaní energie, díky čemuž baterie vydrží až 24 hod na jedno nabití a má možnost napájení ze sítě i baterie. Rodičovská jednotka je navíc vybavena akumulátorem.Vysílač elektronické chůvy se aktivuje při překročení určité meze hlasitosti a aktivuje světelnou signalizaci. Kontrolky LED indikují, zda je jednotka připojena a zda je v dosahu.Díky nočnímu světélku u dětské jednotky a možnosti výběru ukolébavek, digitální elektronická chůva dítě spolehlivě uspí.

  kód: 157916
  2 399 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Chůva digitální SCD570

  AVENT Chůva digitální SCD570

  Elektronická chůvička SCD570 přináší nejspolehlivější obousměrnou komunikaci s Vaším dítětem. Díky kontrolkám, které jsou aktivovány zvukem vždy uslyšíte, zda miminko vydává nějaké zvuky, a to v rozsahu až 330 metrů ve volném prostoru. Kontrolky LED indikují, zda je jednotka připojena a zda je v dosahu a díky rodičovské jednotce s dobou provozu až 18 hodin si zajistíte kontrolu nad Vaším dítětem a klidný spánek.Chůvička je vybavena režimem ECO, který efektivně využívá energii a režimem pro klidný spánek rodičů.Dále chůvička umožňuje snímat teplotu v místnosti s možností nastavení výstrahy při poklesu či zvýšení teploty mimo nastavenou hranici.Možné je zvolit i vibrační režim.

  kód: 157889
  2 599 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Chůva digitální SCD630 video

  AVENT Chůva digitální SCD630 video

  Digitální videochůvička SCD630 nabízí nejspolehlivější kontrolu nad Vaším dítětem, kdy ho budete moci poslouchat bez rušivých šumů a zároveň i sledovat na kvalitním 3,5" LCD displeji s denním a nočním viděním s infračerveným přístivtem a 2 x digitálním zoomem pro přiblížení obrazu. Přístroj zajišťuje oboustrannou komunikaci a dítě tedy můžete tišit i svým hlasem. Navíc je v chůvičce zabudovaný teplotní snímač, který monitoruje teplotu v místnosti.Provozní doba přístroje je více než 10 hodin a je vybaven záložní baterií pro případ výpadku napájení. Pro optimální umístění ho lze namontovat i na stěnu.Chůvička umí přehrávat ukolébavky pomocí dálkového ovladače a spolu s tlumeným nočním světlem miminko uklidňuje a utišuje. Připojení k přístroji je zabezpečené a soukromé.Dosah ve venkovním prostoru je až 300 m a ve vnitřním prostoru až 50 m.

  kód: 161090
  5 199 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík Classic+ 2otv.pomalý průt.2ks

  AVENT Dudlík Classic+ 2otv.pomalý průt.2ks

  Silikonová savička Avent Airlfex Classics s dvěma extra měkkými otvory zajišťuje pomalý průtok a je vhodná pro krmení dětí od 1 měsíce. Díky prodlouženému žebrování, vyššímu provedení a sníženému těsnícímu lemu má dudlík stálý tvar a větší podobnost s kojením z prsu maminky, což zajišťuje hladký přechod od kojení z prsu ke kojení z lahvičky. Jeho patentovaný okraj funguje jako jednosměrný ventil a vzduch díky němu proudí do lahvičky a nikoli do bříška dítěte.Balení obsahuje 2 kusy.

  kód: 157860
  157 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík Classic+ 3otv.stř.průtok 2ks

  AVENT Dudlík Classic+ 3otv.stř.průtok 2ks

  Silikonová savička Avent Airlfex Classics se třemi otvory se středním průtokem je vhodná ke krmení dětí od 3 měsíců. Díky prodlouženému žebrování, vyššímu provedení a sníženému těsnícímu lemu má dudlík stálý tvar a větší podobnost s kojením z prsu maminky, což zajišťuje hladký přechod od kojení z prsu ke kojení z lahvičky. Jeho patentovaný okraj funguje jako jednosměrný ventil a vzduch díky němu proudí do lahvičky a nikoli do bříška dítěte.Balení obsahuje 2 kusy.

  kód: 117009
  157 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík Classic+ 4otvory rychlý průt.2ks

  AVENT Dudlík Classic+ 4otvory rychlý průt.2ks

  Silikonová savička Avent Airlfex Classics se čtyrmi otvory s rychlím průtokem je vhodná pro krmení dětí od 6 měsíců. Díky prodlouženému žebrování, vyššímu provedení a sníženému těsnícímu lemu má dudlík stálý tvar a větší podobnost s kojením z prsu maminky, což zajišťuje hladký přechod od kojení z prsu ke kojení z lahvičky. Jeho patentovaný okraj funguje jako jednosměrný ventil a vzduch díky němu proudí do lahvičky a nikoli do bříška dítěte. Balení obsahuje 2 kusy.

  kód: 115222
  150 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík Classic+ průsek Y na kaši 2ks

  AVENT Dudlík Classic+ průsek Y na kaši 2ks

  Silikonová savička Avent Airlfex Classic průsek Y na kaši je vhodná na hustší pokrmy pro krmení dětí od 6 měsíců. Dudlík zabezpečuje pohodlné krmení v rytmu, který si dítě samo zvolí a jeho patentovaný okraj funguje jako jednosměrný ventil, díky kterému vzduch proudí do lahvičky a nikoli do bříška dítěte. Dudlíky jsou kompatibilní s lahvemi Avent Classics. Je klinicky prokázáno, že dudlík snižuje koliku a omezuje neklidné chování.Balení obsahuje 2 kusy.

  kód: 117791
  166 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík Classic+ variabilní průtok 2ks

  AVENT Dudlík Classic+ variabilní průtok 2ks

  Silikonová savička Avent Airlfex Classics s variabilním průtokem je vhodná ke krmení dětí od 3 měsíců. Díky prodlouženému žebrování, vyššímu provedení a sníženému těsnícímu lemu má dudlík stálý tvar a větší podobnost s kojením z prsu maminky, což zajišťuje hladký přechod od kojení z prsu ke kojení z lahvičky. Jeho patentovaný okraj funguje jako jednosměrný ventil a vzduch díky němu proudí do lahvičky a nikoli do bříška dítěte. Průtok se reguluje natočením lahvičky v ústech dítěte.Balení obsahuje 2 kusy.

  kód: 116516
  157 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík NATURAL 2 otvory 2ks

  AVENT Dudlík NATURAL 2 otvory 2ks

  Savička Avent Natural se 2 otvory je dudlík v širším provedení ve tvaru prsu, který poskytuje miminku pohodlné a spokojené krmení. Díky jedinečnému komfortnímu designu okvětního lístku je zaručena mimořádná měkkost a pružnost dudlíku a vzduch proudí do lahvičky, nikoli do bříška dítěte. Výrobek má inovovaný antikolikový systém s pokrokovým dvojitým ventilem. Další výhody tohoto dudlíky jsou různé rychlosti průtoku pro co nepohodlnější krmení a kompatibilnost s lahvičkami AVENT Natural.Balení obsahuje 2 ks výrobku.

  kód: 157883
  177 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík NATURAL 3 otvory 2ks

  AVENT Dudlík NATURAL 3 otvory 2ks

  Savička Avent Natural 3 otvory se středním průtokem ve tvaru prsu poskytuje miminku pohodlné a spokojené krmení. Díky jedinečnému komfortnímu designu okvětního lístku je zaručena mimořádná měkkost a pružnost dudlíku a vzduch proudí do lahvičky, nikoli do bříška dítěte. Výrobek má inovovaný antikolikový systém s pokrokovým dvojitým ventilem. Další výhody tohoto dudlíky jsou různé rychlosti průtoku pro co nepohodlnější krmení a kompatibilnost s lahvičkami AVENT Natural.Balení obsahuje 2 ks výrobku.

  kód: 157884
  177 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Hrnek 1.skutečný 260ml zelený/červený

  AVENT Hrnek 1.skutečný 260ml zelený/červený

  První skutečný hrneček pro děti od 12 měsíců. Díky jedinečnému ventilu, který umožňuje dítěti pít po celém okraji hrnku bez rozlití obsahu, je hrníček vhodný pro přechod od batolete k dítěti vyššího věku. Hrneček má ochranné víčko, pohodlná držadla, lehce se skládá a rozkládá a snadno se myje.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva hrnečku je zasílána dle aktuální skladové zásoby.

  kód: 158125
  265 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Hrnek pro 1.doušky Classic 260ml

  AVENT Hrnek pro 1.doušky Classic 260ml

  Hrneček Avent Classic pro první doušky je vhodný pro děti od 12 měsíců. Hrneček doplněný o ochranu proti rozlití a patentovaným ventilem, který nepropustí ani kapku vody, což zajišťuje komfortní užití hrnečku doma i na cestách. Hrníček zajišťuje snadný přechod od kojení k pití z lahvičky v období prořezávání zoubků.
  Hrníček se snadno skládá a lze ho mýt v myčce, případně lze sterilizovat. Zaměnitelný je s lahvemi Avent Classic a Natural (kromě skleněných).Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána podle aktuální skladové zásoby.

  kód: 157902
  197 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Hrnek pro 1.doušky Premium 260ml žába/krab

  AVENT Hrnek pro 1.doušky Premium 260ml žába/krab

  AVENT Hrneček pro první doušky Premium s motivem žabky nebo krabíka má tvrdou hubičkou a držadla a je vhodný pro děti od 12 měsíců. Hubička má patentovaný ventil s ochranou proti rozlití, který se snadno otevře, když dítě pije, a magicky se uzavře, když pít přestane.
  Hrnečky pro první doušky mají pokročilou ergonomii se sešikmenou hubičkou, odolnou proti častému okusování. Je snadné přeměnit láhev na hrneček a naopak. Hrnek je kompatibilní s řadou Natural. Hubička neobsahuje BPA.
  Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby!

  kód: 165531
  256 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Hrnek pro 1.doušky Premium 340ml

  AVENT Hrnek pro 1.doušky Premium 340ml

  Hrneček Avent Premium pro první doušky je vhodný pro děti od 18 měsíců. Hrnečky mají speciální houbičku, která je odolná proti okusování a zabraňuje rozlití obsahu hrnečku, což zajišťuje komfortní použití doma i na cestách. Měkká držadla usnadňují dětem snadné uchopení a rozvíjejí jejich samostatnost.Hrneček se snadno skládá, lze ho mýt v myčce a lze i sterilizovat.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby!

  kód: 158150
  275 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Hrnek s ohebným brčkem 300ml chlapec

  AVENT Hrnek s ohebným brčkem 300ml chlapec

  Avent hrnek s ohebným brčkem vhodný pro chlapce od 12 měsíců. Hrneček disponuje záklopkou proti vylití, díky čemuž je ideální pro čas hraní i na cestách, a ohebným brčkem, které usnadňuje pití až do posledního doušku. Ergonomický úchop a tvar umožňují snadné držení.

  kód: 172879
  275 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Hrnek s ohebným brčkem 300ml dívka

  AVENT Hrnek s ohebným brčkem 300ml dívka

  Avent hrnek s ohebným brčkem vhodný pro dívky od 12 měsíců. Hrneček disponuje záklopkou proti vylití, díky čemuž je ideální pro čas hraní i na cestách, a ohebným brčkem, které usnadňuje pití až do posledního doušku. Ergonomický úchop a tvar umožňují snadné držení.

  kód: 172882
  275 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Jídelní sada pro batole 6m+

  AVENT Jídelní sada pro batole 6m+

  Jídelní sada Avent je vhodná pro děti od 6 měsíců a je ideální pomůckou pro první krmení a přesnídávky. Díky veselým motivům podporuje v dětech samostatnost při jídle. Sada obsahuje dělený talíř pro rozdělení jídel, velkou a malou misku pro snadné nabírání, první dětskou hlubokou lžičku a vidličku a receptář. Příbory jsou doplněny protiskluzovou rukojetí pro snadné uchopení. Sadu lze použít v mikrovlnné troubě a lze mýt v myčce nádobí.

  kód: 161032
  661 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Kartáč na láhve a dudlíky

  AVENT Kartáč na láhve a dudlíky

  Tento speciálně zakřivený kartáč s tvarovanou rukojetí umožňuje dokonalé vyčištění všech záhybů kojeneckých lahví, dudlíků i hubiček. Na rukojeti je speciálně vytvarovaný konec na čistění špatně dostupných míst např. u hubiček.

  kód: 158022
  197 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Klip na šidítko

  AVENT Klip na šidítko

  Klip na šidítko je velice šetrný k oblečení a nezanechává na oblečení dítěte žádné stopy. Je snadné ho jednou rukou připevnit na dětské oblečení. Klip je kompatibilní se všemi šidítky s kroužkem.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby!

  kód: 158182
  144 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Náhradních brčka do hrnečku 200ml a 300ml

  AVENT Náhradních brčka do hrnečku 200ml a 300ml

  Avent náhradní brčka pro hrnečky s brčkem o obsahu 200 a 300 ml jsou vhodná pro výměnu opotřebovaného brčka. Brčka jsou měkká ohebná a silikonová s integrovaným bezpečnostním ventilem umožňujícím pití až do poslední kapky.

  kód: 172885
  166 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Ohřívač lahví elektrický

  AVENT Ohřívač lahví elektrický

  Elektrický ohřívač lahví Avent představuje rychlý a bezpečný způsob pro ohřev mateřského nebo sušeného mléka i další dětské stravy. Ohřívač zajišťuje rovnoměrný ohřev a jemné rozmrazování obsahu lahve nebo hrnečku do 3 minut.Zásobník ani hrneček nejsou součástí balení.

  kód: 158146
  839 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Ohřívač lahví elektronický

  AVENT Ohřívač lahví elektronický

  Elektronický ohřívač lahví Avent představuje rychlý a bezpečný způsob pro ohřev mateřského nebo sušeného mléka i další dětské stravy. Ohřívač zajišťuje rovnoměrný ohřev a jemné rozmrazování obsahu lahve, nebo nádobky s mlékem či dětskou stravou do tekutého stavu. Ohřívač kojeneckých lahví díky inteligentnímu softwaru automaticky ohřeje mléko přibližně za 9 až 10 minut, bez ohledu na počáteční teplotu mléka, množství mléka nebo požadovanou konečnou teplotu.Zásobník ani hrneček nejsou součástí balení.

  kód: 158147
  1 699 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Sada pro péči o dítě

  AVENT Sada pro péči o dítě

  AVENT Sada obsahuje všechny nezbytné pomůcky pro péči o dítě jako digitální teploměr s profesionální přesností a ohebnou špičkou, nosní odsávačku s jemnou špičkou a prstový kartáček na první zoubky nůžky. Dále sada obsahuje set pro péči o nehty a vlasy, který obsahuje nůžtičky s kulatou špičkou, kleštičky na nehty, 3x pilníček, hřeben s kulatým koncem a kartáč na vlasy s jemným vlasem. Balení je doplněné kompaktním pouzdrem pro uložení věcí při cestování.

  kód: 158172
  799 
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 152 výsledků