• , ,

  AVENT Dudlík Classic+ 2otv.pomalý průt.2ks

  AVENT Dudlík Classic+ 2otv.pomalý průt.2ks

  Silikonová savička Avent Airlfex Classics s dvěma extra měkkými otvory zajišťuje pomalý průtok a je vhodná pro krmení dětí od 1 měsíce. Díky prodlouženému žebrování, vyššímu provedení a sníženému těsnícímu lemu má dudlík stálý tvar a větší podobnost s kojením z prsu maminky, což zajišťuje hladký přechod od kojení z prsu ke kojení z lahvičky. Jeho patentovaný okraj funguje jako jednosměrný ventil a vzduch díky němu proudí do lahvičky a nikoli do bříška dítěte.Balení obsahuje 2 kusy.

  kód: 157860
  154 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík Classic+ 3otv.stř.průtok 2ks

  AVENT Dudlík Classic+ 3otv.stř.průtok 2ks

  Silikonová savička Avent Airlfex Classics se třemi otvory se středním průtokem je vhodná ke krmení dětí od 3 měsíců. Díky prodlouženému žebrování, vyššímu provedení a sníženému těsnícímu lemu má dudlík stálý tvar a větší podobnost s kojením z prsu maminky, což zajišťuje hladký přechod od kojení z prsu ke kojení z lahvičky. Jeho patentovaný okraj funguje jako jednosměrný ventil a vzduch díky němu proudí do lahvičky a nikoli do bříška dítěte.Balení obsahuje 2 kusy.

  kód: 117009
  155 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík Classic+ 4otvory rychlý průt.2ks

  AVENT Dudlík Classic+ 4otvory rychlý průt.2ks

  Silikonová savička Avent Airlfex Classics se čtyrmi otvory s rychlím průtokem je vhodná pro krmení dětí od 6 měsíců. Díky prodlouženému žebrování, vyššímu provedení a sníženému těsnícímu lemu má dudlík stálý tvar a větší podobnost s kojením z prsu maminky, což zajišťuje hladký přechod od kojení z prsu ke kojení z lahvičky. Jeho patentovaný okraj funguje jako jednosměrný ventil a vzduch díky němu proudí do lahvičky a nikoli do bříška dítěte. Balení obsahuje 2 kusy.

  kód: 115222
  126 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík Classic+ průsek Y na kaši 2ks

  AVENT Dudlík Classic+ průsek Y na kaši 2ks

  Silikonová savička Avent Airlfex Classic průsek Y na kaši je vhodná na hustší pokrmy pro krmení dětí od 6 měsíců. Dudlík zabezpečuje pohodlné krmení v rytmu, který si dítě samo zvolí a jeho patentovaný okraj funguje jako jednosměrný ventil, díky kterému vzduch proudí do lahvičky a nikoli do bříška dítěte. Dudlíky jsou kompatibilní s lahvemi Avent Classics. Je klinicky prokázáno, že dudlík snižuje koliku a omezuje neklidné chování.Balení obsahuje 2 kusy.

  kód: 117791
  175 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík Classic+ variabilní průtok 2ks

  AVENT Dudlík Classic+ variabilní průtok 2ks

  Silikonová savička Avent Airlfex Classics s variabilním průtokem je vhodná ke krmení dětí od 3 měsíců. Díky prodlouženému žebrování, vyššímu provedení a sníženému těsnícímu lemu má dudlík stálý tvar a větší podobnost s kojením z prsu maminky, což zajišťuje hladký přechod od kojení z prsu ke kojení z lahvičky. Jeho patentovaný okraj funguje jako jednosměrný ventil a vzduch díky němu proudí do lahvičky a nikoli do bříška dítěte. Průtok se reguluje natočením lahvičky v ústech dítěte.Balení obsahuje 2 kusy.

  kód: 116516
  162 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík NATURAL 1 otvor 2ks

  AVENT Dudlík NATURAL 1 otvor 2ks

  Savička Avent Natural 1 tovor ve tvaru prsu poskytuje miminku pohodlné a spokojené krmení. Díky jedinečnému komfortnímu designu okvětního lístku je zaručena mimořádná měkkost a pružnost dudlíku a vzduch proudí do lahvičky, nikoli do bříška dítěte. Výrobek má inovovaný antikolikový systém s pokrokovým dvojitým ventilem. Další výhody tohoto dudlíky jsou různé rychlosti průtoku pro co nepohodlnější krmení a kompatibilnost s lahvičkami AVENT Natural.Balení obsahuje 2 ks výrobku.

  kód: 157882
  151 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík NATURAL 2 otvory 2ks

  AVENT Dudlík NATURAL 2 otvory 2ks

  Savička Avent Natural se 2 otvory je dudlík v širším provedení ve tvaru prsu, který poskytuje miminku pohodlné a spokojené krmení. Díky jedinečnému komfortnímu designu okvětního lístku je zaručena mimořádná měkkost a pružnost dudlíku a vzduch proudí do lahvičky, nikoli do bříška dítěte. Výrobek má inovovaný antikolikový systém s pokrokovým dvojitým ventilem. Další výhody tohoto dudlíky jsou různé rychlosti průtoku pro co nepohodlnější krmení a kompatibilnost s lahvičkami AVENT Natural.Balení obsahuje 2 ks výrobku.

  kód: 157883
  188 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík NATURAL 3 otvory 2ks

  AVENT Dudlík NATURAL 3 otvory 2ks

  Savička Avent Natural 3 otvory se středním průtokem ve tvaru prsu poskytuje miminku pohodlné a spokojené krmení. Díky jedinečnému komfortnímu designu okvětního lístku je zaručena mimořádná měkkost a pružnost dudlíku a vzduch proudí do lahvičky, nikoli do bříška dítěte. Výrobek má inovovaný antikolikový systém s pokrokovým dvojitým ventilem. Další výhody tohoto dudlíky jsou různé rychlosti průtoku pro co nepohodlnější krmení a kompatibilnost s lahvičkami AVENT Natural.Balení obsahuje 2 ks výrobku.

  kód: 157884
  151 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík NATURAL 4 otvory 2ks

  AVENT Dudlík NATURAL 4 otvory 2ks

  Savička Avent Natural 4 otvory je široký dudlík ve tvaru prsu poskytuje miminku pohodlné a spokojené krmení. Díky jedinečnému komfortnímu designu okvětního lístku je zaručena mimořádná měkkost a pružnost dudlíku a vzduch proudí do lahvičky, nikoli do bříška dítěte. Výrobek má inovovaný antikolikový systém s pokrokovým dvojitým ventilem. Další výhody tohoto dudlíky jsou různé rychlosti průtoku pro co nepohodlnější krmení a kompatibilnost s lahvičkami AVENT Natural.Balení obsahuje 2 ks výrobku.

  kód: 117893
  151 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík NATURAL průsek Y na kaši 2ks

  AVENT Dudlík NATURAL průsek Y na kaši 2ks

  Savička Avent Natural průsek Y je široký dudlík určený na hustší pokrmy pro děti od 6. měsíce věku. Díky inovativnímu designu okvětního lístku podporuje dudlík přirozené přisátí, jako při kojení a zvyšuje měkkost a pružnost dudlíku, aniž by došlo k jeho stlačení. Pro dítě jsou tak snadnější přechody mezi krmením z prsu a z láhve.Výrobek má inovovaný antikolikový systém s pokrokovým dvojitým ventilem, díky kterému vzduch proudí do láhve a ne přímo do bříška dítěte.Dudlík Natural je kompatibilnost s lahvičkami AVENT Natural – 6 měsíců .

  kód: 157896
  167 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Dudlík NATURAL variabilní průtok 2ks

  AVENT Dudlík NATURAL variabilní průtok 2ks

  Savička Avent Natural s variabilním průtokem zajišťuje přirozenější krmení pro děti od 3. měsíců, a to díky možnosti upravení rychlosti průtoku podle hustoty tekutiny a dokonale tak přizpůsobit krmení rytmu dítěte. Stačí otočit lahvičkou a orientovat se podle znaků I = pomalu II = středně a III = rychle. Díky inovativnímu designu okvětního lístku podporuje dudlík přirozené přisátí, které je podobné při kojení. Pro dítě jsou tak snadnější přechody mezi krmením z prsu a z láhve. Dudlík se doporučuje používat na hustší tekutiny a kompatibilní s lahvičkami AVENT Natural 3 měsíce .Balení obsahuje 2 ks.

  kód: 157890
  195 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Klip na šidítko

  AVENT Klip na šidítko

  Klip na šidítko je velice šetrný k oblečení a nezanechává na oblečení dítěte žádné stopy. Je snadné ho jednou rukou připevnit na dětské oblečení. Klip je kompatibilní se všemi šidítky s kroužkem.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby!

  kód: 158182
  147 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Šidítko Džungle 0-6m.2ks

  AVENT Šidítko Džungle 0-6m.2ks

  Šidítko Avent je ortodontické, stlačitelné a symetrické. Díky svému tvaru respektuje přirozený vývoj patra, zubů a dásní dítěte. Šidítko je určeno pro děti od narození do 6 měsíců.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby!

  kód: 164625
  167 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Šidítko Džungle 6-18m.2ks

  AVENT Šidítko Džungle 6-18m.2ks

  Šidítko Avent je ortodontické, stlačitelné a symetrické. Díky svému tvaru respektuje přirozený vývoj patra, zubů a dásní dítěte. Šidítko je určeno pro děti 6 do 18 měsíců.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby!

  kód: 164624
  164 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Šidítko MINI 0-2m.chlapec 2ks

  AVENT Šidítko MINI 0-2m.chlapec 2ks

  Šidítko MINI AVENT je určeno pro děti do 2 měsíců. Šidítka mají neutrální chuť, jsou bez zápachu a proto je děti bezproblémově přijímají. Díky ortodontickému, stlačitelnému a symetrickému tvaru respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte. Šidítko je vhodné i pro použití ve spánku. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby. Fotografie je pouze ilustrativní.Motiv šidítka je zasílán dle aktuální skladové zásoby.

  kód: 158152
  137 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Šidítko MINI 0-2m.dívka 2ks

  AVENT Šidítko MINI 0-2m.dívka 2ks

  Šidítko MINI AVENT je určeno pro děti do 2 měsíců. Šidítka mají neutrální chuť, jsou bez zápachu a proto je děti bezproblémově přijímají. Díky ortodontickému, stlačitelnému a symetrickému tvaru respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte. Šidítko je vhodné i pro použití ve spánku. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby.

  Fotografie je pouze ilustrativní. Motiv šidítka je zasílán dle aktuální skladové zásoby.

  kód: 158151
  167 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Šidítko Noční 0-6m.2ks

  AVENT Šidítko Noční 0-6m.2ks

  Šidítko Avent Noční je určeno pro děti do 6 měsíců. Šidítka mají neutrální chuť, jsou bez zápachu a proto je děti bezproblémově přijímají. Díky ortodontickému, stlačitelnému a symetrickému tvaru respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte. Šidítko je vhodné i pro použití ve spánku, kdy je dítě uklidňováno přirozeným saním. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku. Po nasvícení kroužku šidítko ve tmě svítí.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva je zasílána podle aktuální skladové zásoby.

  kód: 158318
  167 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Šidítko Noční 0-6m.2ks dívka

  AVENT Šidítko Noční 0-6m.2ks dívka

  Šidítko Avent Noční je určeno pro děti do 6 měsíců. Šidítka mají neutrální chuť, jsou bez zápachu a proto je děti bezproblémově přijímají. Díky ortodontickému, stlačitelnému a symetrickému tvaru respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte. Šidítko je vhodné i pro použití ve spánku, kdy je dítě uklidňováno přirozeným saním. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku. Po nasvícení kroužku šidítko ve tmě svítí.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva je zasílána podle aktuální skladové zásoby.

  kód: 158192
  164 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Šidítko Noční 6-18m.2ks

  AVENT Šidítko Noční 6-18m.2ks

  Šidítko Avent Noční je určeno pro děti od 6 do 18 měsíců. Šidítka mají neutrální chuť, jsou bez zápachu a proto je děti bezproblémově přijímají. Díky ortodontickému, stlačitelnému a symetrickému tvaru respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte. Šidítko je vhodné i pro použití ve spánku, kdy je dítě uklidňováno přirozeným saním. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku. Po nasvícení kroužku šidítko ve tmě svítí.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva je zasílána podle aktuální skladové zásoby.

  kód: 117724
  167 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Šidítko Noční 6-18m.2ks dívka

  AVENT Šidítko Noční 6-18m.2ks dívka

  Šidítko Avent Noční je určeno pro děti od 6 do 18 měsíců. Šidítka mají neutrální chuť, jsou bez zápachu a proto je děti bezproblémově přijímají. Díky ortodontickému, stlačitelnému a symetrickému tvaru respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte. Šidítko je vhodné i pro použití ve spánku, kdy je dítě uklidňováno přirozeným saním. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku. Po nasvícení kroužku šidítko ve tmě svítí.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva je zasílána podle aktuální skladové zásoby.

  kód: 158369
  167 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Šidítko SENSITIVE chlapec 18+m.2ks

  AVENT Šidítko SENSITIVE chlapec 18+m.2ks

  Dětská šidítka jsou snadno stlačitelná a symetrická, respektují vývoj patra, zubů a dásní dítěte. Výrobek je vyrobený ze silikonu, neobsahuje žádnou chuť ani zápach. Šidítko je pevné a má odolný sosáček vůči rozkousání.Šidítka umožňují dětem klidnější spaní, snižují možnost poškození zubů a mohou snižovat dentální problémy v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, kvůli kterému se vytváří tlak na horní patro a přední zuby.Balení obsahuje 2 ks šidítek.

  kód: 159860
  137 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Šidítko SENSITIVE dívka 18+m.2ks

  AVENT Šidítko SENSITIVE dívka 18+m.2ks

  Dětská šidítka jsou snadno stlačitelná a symetrická, respektují vývoj patra, zubů a dásní dítěte. Výrobek je vyrobený ze silikonu, neobsahuje žádnou chuť ani zápach. Šidítko je pevné a má odolný sosáček vůči rozkousání.Šidítka umožňují dětem klidnější spaní, snižují možnost poškození zubů a mohou snižovat dentální problémy v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, kvůli kterému se vytváří tlak na horní patro a přední zuby.Balení obsahuje 2 ks šidítek.

  kód: 159859
  164 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Šidítko SENSITIVE Fantazie 0-6m.2ks

  AVENT Šidítko SENSITIVE Fantazie 0-6m.2ks

  Šidítko Avent Sensitive Fantazie je určeno pro děti do 6 měsíců. Šidítka mají neutrální chuť, jsou bez zápachu a proto je děti bezproblémově přijímají. Díky ortodontickému, stlačitelnému a symetrickému tvaru respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte. Šidítko je vhodné i pro použití ve spánku, kdy je dítě uklidňováno přirozeným saním. V kotouči mají šidítka větší množství otvorů, které zajišťují lepší cirkulaci vzduchu a předcházejí hromadění slin za kotoučem. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku.Balení obsahuje 2 ks.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva je zasílána podle aktuální skladové zásoby.

  kód: 161022
  160 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT Šidítko SENSITIVE Fantazie 6-18m.2ks

  AVENT Šidítko SENSITIVE Fantazie 6-18m.2ks

  Šidítko Avent Sensitive Fantazie je určeno pro děti od 6 do 18 měsíců. Šidítka mají neutrální chuť, jsou bez zápachu a proto je děti bezproblémově přijímají. Díky ortodontickému, stlačitelnému a symetrickému tvaru respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte. Šidítko je vhodné i pro použití ve spánku, kdy je dítě uklidňováno přirozeným saním. V kotouči mají šidítka větší množství otvorů, které zajišťují lepší cirkulaci vzduchu a předcházejí hromadění slin za kotoučem. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku.Balení obsahuje 2 ks.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva je zasílána podle aktuální skladové zásoby.

  kód: 117961
  160 
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 115 výsledků