• , ,

  AVENT Sáčky na mateřské mléko 180ml 25ks

  AVENT Sáčky na mateřské mléko 180ml 25ks

  Sáčky Avent na mateřské mléko nabízejí bezpečný a pohodlný způsob pro uskladnění mateřského mléka. Díky pevnému zipu a dvojité vrstvě dochází k ochraně mléka při jeho uskladnění. Sáčky jsou určeny na jedno použití. Balení obsahuje 25 předsterilizovaných sáčků na mateřské mléko (180 ml), které mají zesílené okraje, systém dvojitého dna a široký otvor pro jednoduché plnění a nalévání. Proti přetékání jsou sáčky chráněny dvojitým uzávěrem.

  kód: 158171
  168 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT VIA pohárky s víčkem 180ml 5ks Nové

  AVENT VIA pohárky s víčkem 180ml 5ks Nové

  VIA pohárky jsou velmi variabilní a dají se kombinovat se všemi ostatními výrobky AVENT. Pohárky se mohou připojit přímo na odsávačku mateřského mléka Philips AVENT. Před uskladněním odsátého mléka můžete pohárky popsat potřebnými údaji. Před krmením odsátým mlékem snadno vyměníte víčko za adaptér se standardním proti-kolikovým dudlíkem. VIA pohárky jsou snadno sterilizovatelné recyklovatelné a vhodné do mikrovlnné trouby. Kašovitá jídla se v nich dají snadno rozmrazit i ohřívat a přímo z pohárků můžete dítě i nakrmit. Po použití můžete VIA pohárky vyhodit nebo opět použít. Balení obsahuje 5 ks sterilně zabalených VIA pohárků (180 ml) s víčkem.

  kód: 158157
  201 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT VIA pohárky s víčkem 240ml 5ks Nové

  AVENT VIA pohárky s víčkem 240ml 5ks Nové

  VIA pohárky jsou velmi variabilní a dají se kombinovat se všemi ostatními výrobky AVENT. Pohárky se mohou připojit přímo na odsávačku mateřského mléka Philips AVENT. Před uskladněním odsátého mléka můžete pohárky popsat potřebnými údaji. Před krmením odsátým mlékem snadno vyměníte víčko za adaptér se standardním proti-kolikovým dudlíkem. VIA pohárky jsou snadno sterilizovatelné recyklovatelné a vhodné do mikrovlnné trouby. Kašovitá jídla se v nich dají snadno rozmrazit i ohřívat a přímo z pohárků můžete dítě i nakrmit. Po použití můžete VIA pohárky vyhodit nebo opět použít. Balení obsahuje 5 ks sterilně zabalených VIA pohárků (240 ml) s víčkem.

  kód: 158158
  241 
  Porovnat
 • , ,

  AVENT VIA zásobníky 10x180ml s víčky+adaptér

  AVENT VIA zásobníky 10x180ml s víčky+adaptér

  Sterilně zabalené VIA pohárky s víčky jsou určeny pro okamžité použití. Znovu použitelná pevná víčka se závitem jsou ideální pro uskladnění mateřského mléka a dětské stravy v ledničce nebo mrazáku. VIA pohárky jsou variabilní, jelikož je lze kombinovat se všemi ostatními výrobky AVENT. Lze je připojit přímo na odsávačku mateřského mléka Phillips AVENT. Před krmením odsátým mlékem lze víčko snadno vyměnit za adaptér se standardním protikolikovým dudlíkem. Pohárky lze před uskladněním popsat potřebnými údaji.Balení obsahuje 10 sterilně zabalených VIA pohárků (180 ml), 10 VIA víček a 2 VIA adaptéry.

  kód: 117566
  385 
  Porovnat
 • , ,

  MAM Zásobník na mléko a jídlo 5ks

  MAM Zásobník na mléko a jídlo 5ks

  MAM Zásobník na mateřské mléko a jídlo je ideální pro uskladnění v ledničce či v mrazáku. Může být kdykoliv sterilizován a je vhodný také na cesty. Možnost popisu každé lahvičky. Lze ho snadno přišroubovat také k MAM Odsávačce mateřského mléka. Balení obsahuje 5 kusů.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby!

  kód: 111352
  271 
  Porovnat
 • , ,

  MEDELA Sada lahviček na uskladnění mléka 150ml 3ks

  MEDELA Sada lahviček na uskladnění mléka 150ml 3ks

  Medela láhve byly navrženy pro bezpečné, dlouhodobé skladování mateřského mléka bez ztráty jeho výjimečných vlastností. Jsou vyrobeny z bezpečného materiálu – polypropylenu, jehož samozřejmostí je absence škodlivé látky Bisphenolu-A. Velkou výhodou je jejich kompatibilita se všemi odsávačkami Medela. Samozřejmostí je značení objemu pomocí barevných měrek.Balení obsahuje 3 ks láhev 150 ml, 3 ks šroubovací uzávěr a 3 ks víčko.

  kód: 157248
  410 
  Porovnat

Zobrazeno 6 výsledků