• , ,

  Chytré miminko superfolin 2 MAMA tbl.60+cps.60

  Chytré miminko superfolin 2 MAMA tbl.60+cps.60

  Doplněk stravy pro těhotné a kojící s vysokým obsahem folátů (včetně Quatrefolic – folátu čtvrté generace, ideálního pro geneticky slabší metabolizéry kyseliny listové) a vysokým obsahem DHA. Vysoký obsah DHA pomáhá nahradit možný deficit mořských ryb ve stravě, odpovídá třem rybím pokrmům týdně. Kyselina listová je důležitá pro normální růst zárodečných tkání během těhotenství. Bohatou pestrou stravou lze získat denně zhruba 200 ug kyseliny listové, přičemž doporučená denní dávka pro dospělé je 400 ug, pro těhotné 600-1000 ug. Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) z těla matky přispívá k normálnímu vývoji mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. Příznivého účinku se dosáhne denním příjmem 200 mg DHA navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj. 250 mg DHA a EPA.

  kód: 183341
  753 
  Porovnat
 • , ,

  Elasti-Q Kyselina listová 800 tbl.60

  Elasti-Q Kyselina listová 800 tbl.60

  Přípravek obsahující kyselinu listovou. Používá se jako prevence nedostatku vitaminu B6 a kyseliny listové, které se doporučují užívat již 3 měsíce před plánovaným těhotenstvím i v celém jeho průběhu. Kyselina listová napomáhá procesu dělení a diferenciaci buněk a k normální krvetvorbě a růstu zárodečných tkání během těhotenství.

  kód: 111521
  118 
  Porovnat
 • , ,

  Femibion 1 s vit. D3 tbl.30

  Femibion 1 s vit. D3 tbl.30

  Doplněk stravy Femibion 1 obohacený o vitamín D3 je určen dospělým ženám plánujícím těhotenství a těhotným ženám až do konce 12. týdne těhotenství. Vitamin D se v uplatňuje při dělení buněk. Je důležitý pro zdraví kostí a zubů, ale hlavně pro imunitu. Femibion tak podporuje správný vývoj nenarozeného děťátka během prvních 12 týdnů těhotenství, a to díky obsahu kyseliny listové, jódu a 10 důležitých vitamínů. Kyselina listová se významně podílí na dělení buněk, krvetvorbě a přispívá k růstu zárodečných tkání včetně placenty. Placenta pak zprostředkovává přenos živin k nenarozenému dítěti.

  kód: 155481
  289 
  Porovnat
 • , ,

  Fertility Blend pro ŽENY tob.90

  Fertility Blend pro ŽENY tob.90

  Fertility Blend pro ženy je přípravek pro podporu přirozeného početí. Je vhodný k užívání před plánovaným těhotenstvím a v prvních 12 týdnech těhotenství. Tobolky obsahují patentově chráněnou kombinaci látek, které přispívají k přirozené plodnosti a reprodukci, k regulaci hormonální aktivity a přispívají také k běžné tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Díky obsahu zinku a vitaminu B9 také přispívá k normální syntéze DNA, podílí se na procesu dělení buněk a růstu zárodečných tkání během těhotenství.

  kód: 114634
  519 
  Porovnat
 • , ,

  FERTIPRONA – Inositol a Metylfolát 30 sáčků

  FERTIPRONA - Inositol a Metylfolát 30 sáčků

  FERTIPRONA je doplněk stravy určený pro plánování těhotenství, pro těhotné i kojící ženy. Obsahuje inositol a metylfolát. Vhodný i pro diabetiky.

  kód: 116416
  347 
  Porovnat
 • , ,

  Folica 400ug -tablety s kyselinou listovou tbl.30

  Folica 400ug -tablety s kyselinou listovou tbl.30

  Doplněk stravy pro správný růst a vývoj organismu. Kyselina listová (vitamín B9) je nezbytná pro syntézu nukleových kyselin, pro tvorbu červených krvinek, růst a vývoj organismu, formování nervové soustavy plodu. Snižuje riziko srdečních a cévních chorob. Kyselina listová je doporučována před otěhotněním a v prvních 3 měsících těhotenství. Doporučuje se užívat ženám, které používají hormonální antikoncepci, dlouhodobě nemocným, po popáleninách a jiných zraněních, pro osoby trpící dlouhodobým stresem.

  kód: 173346
  71 
  Porovnat
 • , ,

  FolinActiv PROBIO 30 tobolek

  FolinActiv PROBIO 30 tobolek

  Doplněk stravy FolinActivProbio kombinuje aktivní formu kyseliny listové a probiotickou kulturu produkující kyselinu listovou. Kyselina listová a vitamín B6 přispívají k normální krvetvorbě, správné funkci imunitního systému a k normální psychické činnosti a snížení míry únavy a vyčerpání. Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Díky probiotické kultuře objevené v České republice dodává do střeva unikátní přátelské bakterie produkující kyselinu listovou. Balení obsahuje 30 tobolek.

  kód: 182463
  290 
  Porovnat
 • , ,

  GraviHELP – při nevolnosti v těhotenství tbl.60

  GraviHELP - při nevolnosti v těhotenství tbl.60

  Doplněk stravy GraviHELP obsahuje fermentovanou sóju bakterii lactobacillus delbrueckii subs. lactis., která napomáhá příznivě potlačovat žaludeční kyseliny a nevolnosti s nucením na zvracení. Neobsahuje laktózu. Balení obsahuje 60 tablet.

  kód: 182023
  201 
  Porovnat
 • , ,

  GS MimiStar Forte tbl.90 + dárek Vzorek – GS MimiStar Forte tbl. 10 zdarma

  GS MimiStar Forte tbl.90 + dárek Vzorek - GS MimiStar Forte tbl. 10 zdarma

  GS MiniStar Forte je přípravek určený všem ženám, které se snaží o miminko. Jeho kvality ocení především ženy, které: plánují miminko a chtějí otěhotnět, v minulosti dlouhodobě užívaly antikoncepci a po jejím vysazení chtějí v těle doplnit důležité látky, plánují miminko ve zralejším věku, jsou vystaveny dlouhodobému stresu a psychické zátěži a pokoušejí se otěhotnět s pomocí centra IVF.Přípravek GS MiniStar Forte má vysoký obsah inositolu, kyseliny listové, jódu, hořčíku, zinku a dalších důležitých látek, který vyladí Váš organismus do optimální formy a připraví jej k početí miminka a následnému těhotenství.Inositol je látka přirozeně se vyskytující v lidském organismu. Člověk si jej částečně tvoří sám a částečně své potřeby pokrývá z vnějšího prostředí. Někdy je označován jako vitamin B9. Je důležitou součástí buněčných membrán a podílí se na výměně informací mezi buňkami.Kyselina listová neboli folát patří mezi vitaminy skupiny B. Potřebujeme ji k dělení buněk, především u rychle rostoucích tkání, jako je například kostní dřeň, kde se tvoří nové krevní buňky. Podporuje růst zárodečných tkání během těhotenství. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a má rovněž pozitivní vliv na psychickou činnost.Zinek patří k důležitým mikro prvkům, protože je součástí více než tří set různých enzymů a má v těle celou řadu biochemických funkcí. Z tohoto důvodu má velký význam pro udržení plodnosti a reprodukčních schopností.Jód podporuje činnost štítné žlázy, která je klíčová pro řadu metabolických dějů, které se v lidském těle odehrávají. Jedním z nich je schopnost otěhotnět. Dostatečný příjem jódu má význam obzvláště v období před otěhotněním a v průběhu těhotenství.Hořčík přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání. Podílí se na správné funkci svalů a na normálním průběhu metabolických dějů.Vitamin B6 a B12 přispívají k normálnímu průběhu metabolických dějů a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Mají rovněž pozitivní vliv na psychickou činnost.
  Vitamin C je důležitý antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před volnými radikály. Přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry vyčerpání.

  kód: 163934
  349 
  Porovnat
 • , ,

  INOFOLIC 20 sáčků

  INOFOLIC 20 sáčků

  INOFOLIC je doplněk stravy vhodný v případě zvýšené potřeby inozitolu a kyseliny listové, nebo v případě jejich nedostatku v organismu. Zejména v době zvýšené snahy o početí potomka.Výrobek obsahuje Inozitol, což je Vitamin skupiny B, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle ve formě myo-inositolu. Inositol je součástí buněčných membrán. Dále obsahuje kyselinu listovou, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství a sehrává úlohu v procesu dělení buněk.Dle doporučení WHO (Světová zdravotnická organizace) z roku 2007 by všechny ženy, které chtějí otěhotnět, měly užívat kyselinu listovou minimálně v období měsíc před početím a až do ukončení 3. měsíce těhotenství.

  kód: 111928
  415 
  Porovnat
 • , ,

  Inofolic Combi 60 gelových kapslí

  Inofolic Combi 60 gelových kapslí

  Inofolic Combi je doplněk stravy ve formě měkkých gelových kapslí s obsahem D-chiro-inositolu, myo-inositolu a kyseliny listové pro specifické skupiny žen, např. ženy s nadváhou (BMI > 25), obezitou nebo metabolickým syndromem.Jedná se o vitamínový faktor skupiny B, dokáže stimulovat endogenní produkci lecitinu, hraje významnou roli při metabolizmu aminokyselin, syntéze bílkovin a nukleových kyselin. Účinná forma měkkých gelových kapslí zabezpečuje optimální dostupnost a vstřebatelnost složek přípravku.

  kód: 159848
  1 141 
  Porovnat
 • , ,

  INOFOLIC Výhodné balení 3×20 sáčků

  INOFOLIC Výhodné balení 3x20 sáčků

  INOFOLIC je doplněk stravy vhodný v případě zvýšené potřeby inozitolu a kyseliny listové, nebo v případě jejich nedostatku v organismu. Zejména v době zvýšené snahy o početí potomka. Výrobek obsahuje Inozitol, což je Vitamin skupiny B, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle ve formě myo-inositolu. Inositol je součástí buněčných membrán. Dále obsahuje kyselinu listovou, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství a sehrává úlohu v procesu dělení buněk.Dle doporučení WHO (Světová zdravotnická organizace) z roku 2007 by všechny ženy, které chtějí otěhotnět, měly užívat kyselinu listovou minimálně v období měsíc před početím a až do ukončení 3. měsíce těhotenství.

  kód: 159822
  979 
  Porovnat
 • , ,

  JAMIESON Prenatal complete s DHA a EPA cps.60

  JAMIESON Prenatal complete s DHA a EPA cps.60

  Prenatal complete s DHA a EPA je multivitamínový doplněk pro těhotné a kojící ženy, který obsahuje důležité vitamíny, minerály a výživné látky doporučené v těhotenství, s obsahem esenciální mastné kyseliny, jejíž příjem přispívá ke správnému vývoji zraku kojenců do věku 12 měsíců.
  Balení obsahuje 60 kapslí.

  kód: 165167
  454 
  Porovnat
 • , ,

  JODIS Koncentrát doplněk stravy 330 ml

  JODIS Koncentrát doplněk stravy 330 ml

  JODIS Koncentrát je doplněk stravy, který organismu doplňuje potřebnou hladinu jódu. V těhotenství je jód velmi důležitý pro zdravý vývoj plodu. Jód je důležitý pro zdravou funkci štítné žlázy. Optimální zásoba organismu jódem významně spolurozhoduje o průběhu těhotenství a vývoji plodu, byť jen malé snížení funkce štítné žlázy, na kterou má jód zásadní vliv, může vést k ovlivnění vývoje nervové soustavy.

  kód: 115471
  319 
  Porovnat
 • , ,

  Kyselina listová Aktiv tob.30

  Kyselina listová Aktiv tob.30

  Kyselina listová se podílí na procesu dělení buněk a přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Dále napomáhá udržovat normální krvetvorbu, syntézu aminokyselin a metabolismus homocysteinu. Zároveň má také příznivý vliv na imunitní systém, psychickou činnost a snižuje únavu a vyčerpání. Ostatní obsažené vitamíny přispívají například k zachování normálního stavu pokožky a sliznic, k udržení normální stavu zraku a jiné.Přípravek je vhodný při dlouhodobém užívání léčiv a hormonální antikoncepci, při vysoké konzumaci kávy a alkoholu.

  kód: 159385
  77 
  Porovnat
 • , ,

  Kyselina listová plus tbl.30

  Kyselina listová plus tbl.30

  Kyselina listová Plus je doplněk stravy, který podporuje růst zárodečných tkání při těhotenství. Díky svému složení napomáhá správné krvetvorbě a správné funkci imunitního a nervového systému. Dále má příznivý vliv na udržení hladiny homocysteinu, udržení normální psychické činnosti, na syntézu aminokyselin, doplnění hladiny kyseliny listové při dlouhodobém užívání léčiv, kávy a alkoholu. Zmírňuje příznaky únavy a vyčerpání.

  kód: 114813
  130 
  Porovnat
 • , ,

  MamaDHA 60 tobolek

  MamaDHA 60 tobolek

  Doplněk stravy MamaDHA obsahuje speciálně vybrané složení DHA, vitamínů a minerálů, tedy složek, které připravují tělo na plánované těhotenství, průběh těhotenství anebo kojení matky a podporují normální vývoj plodu.

  kód: 183450
  375 
  Porovnat
 • , ,

  MedPharma Kyselina listová 400mcg tbl.107

  MedPharma Kyselina listová 400mcg tbl.107

  Doplněk stravy s obsahem kyseliny listové je nepostradatelný pro tvorbu červených krvinek a syntézu nukleových kyselin. Přípravek se doporučuje užívat přibližně tři měsíce před plánovaným otěhotněním, těhotným a kojícím ženám. Kyselina listová příznivě působí na tvorbu a správnou činnost červených krvinek a má pozitivní účinky na osoby se zvýšeným rizikem onemocnění srdce.

  kód: 156346
  64 
  Porovnat
 • , ,

  MedPharma Kyselina listová 800mcg tbl.107

  MedPharma Kyselina listová 800mcg tbl.107

  Doplněk stravy s obsahem kyseliny listové je nepostradatelný pro tvorbu červených krvinek a syntézu nukleových kyselin. Přípravek se doporučuje užívat přibližně tři měsíce před plánovaným otěhotněním, těhotným a kojícím ženám. Kyselina listová příznivě působí na tvorbu a správnou činnost červených krvinek a má pozitivní účinky na osoby se zvýšeným rizikem onemocnění srdce.

  kód: 116868
  79 
  Porovnat
 • , ,

  MedPharma Kyselina listová 800mcg tbl.37

  MedPharma Kyselina listová 800mcg tbl.37

  Doplněk stravy s obsahem kyseliny listové je nepostradatelný pro tvorbu červených krvinek a syntézu nukleových kyselin. Přípravek se doporučuje užívat přibližně tři měsíce před plánovaným otěhotněním, těhotným a kojícím ženám. Kyselina listová příznivě působí na tvorbu a správnou činnost červených krvinek a má pozitivní účinky na osoby se zvýšeným rizikem onemocnění srdce.

  kód: 163504
  47 
  Porovnat
 • , ,

  NosiFol Forte DuoActive sáčky 30x4g

  NosiFol Forte DuoActive sáčky 30x4g

  NosiFol Forte DuoActive je doplněk stravy určený pro podporu plodnosti mužů i žen. Obsahuje myo-inositol a d-chiro-inositol v přirozeném poměru 40:1 a biologicky aktivní folát nejnovější generace Quatrefolic. Quatrefolic je na rozdíl od obyčejné kyseliny listové ihned připraven ke svým funkcím v lidském organizmu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Doplňkový příjem folátu zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu folátu 400 mcg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí.
  Folát se podílí na dělení buněk a podporuje také růst zárodečných tkání v těhotenství. Zinek u mužů i žen přispívá k normální plodnosti a reprodukci. Quatrefolic, kyselina listová a vitamíny B6 a B12 přispívají k normálnímu metabolizmu homocysteinu. Selen a vitamín C přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamín D3 se podílí na procesu dělení buněk. U mužů podporuje selen normální tvorbu spermií a zinek podporuje udržení normální hladiny testosteronu v krvi.
  Neobsahuje lepek ani laktózu.

  kód: 180643
  697 
  Porovnat
 • , ,

  OGESTAN Matka a dítě cps.30

  OGESTAN Matka a dítě cps.30

  Ogestan je doplněk stravy určený pro ženy do okamžiku plánování miminka až do ukončení kojení. Doplněk stravy obsahuje 5 klíčových živin – kyselinu listovou, omega-3 mastné kyseliny (DHA), jód, Vitamin D3 a Vitamin E. Tyto složky jsou nezbytné pro správný vývoj miminka a k podpoře zdraví ženy, nezatěžují organismus.

  kód: 165489
  363 
  Porovnat
 • , ,

  Orthomol Natal 30 sáčků + tob.30+30

  Orthomol Natal 30 sáčků + tob.30+30

  Orthomol Natal je doplněk stravy ve formě tobolek, který je určen speciálně pro ženy v období před těhotenstvím, v průběhu těhotenství a po porodu. Obsahuje vitaminy, stopové prvky, antioxidanty, specifické omega-3 mastné kyseliny včetně DHA a probiotika, které příznivě ovlivňují plodnost. Mikroživiny pomáhají tělu v regeneraci po porodu a jsou prospěšné i pro dítě, ke kterému se dostávají skrze mateřské mléko.Balení obsahuje 30 sáčků a 30 plus 30 tobolek.

  kód: 116603
  1 406 
  Porovnat
 • , ,

  Regenesis Max 30 tablet

  Regenesis Max 30 tablet

  Příjem DHA z těla matky podporuje k normálnímu vývoji mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství a pozitivně působí v procesu dělení buněk.

  kód: 181121
  333 
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 31 výsledků