• ,

  Afroditky Plus tob.30 pro sexuál.apetit Fytopharma

  Afroditky Plus tob.30 pro sexuál.apetit Fytopharma

  Afroditky Plus představuje doplněk stravy ve formě tobolek s obsahem rostlinných extraktů. Podporuje sexuální touhu, přispívá k dobrému sexuálnímu apetitu a napomáhá fyzické a psychické odolnosti organizmu. Užívání se doporučuje u mužů i žen při únavě a sexuální pasivitě.

  kód: 118446
  207 
  Porovnat
 • ,

  Cemio RED3 cps.90 dárek 2018

  Cemio RED3 cps.90 dárek 2018

  Cemio Red3 je doplněk stravy, který obsahuje Slivoň africkou (Pygeum africanum), Kustovnici čínskou (Lycium chinense), Macu peruánskou (Lepidium meyenii), Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus), Gumojilm jilmový (Eucommia ulmoides), Len setý (Linum usitatissimum L.), Sóju luštinatou (Glycine max). Slivoň africká podporuje normální funkci močového měchýře a dolních močových cest, prostaty. Maca paruánská přispívá k fyzickému a duševnímu zdraví, podporuje vytrvalost, vitalitu, plodnost a sexualitu. Sibiřský ženšen podporuje fyzické a duševní zdraví, zotavení, krevní oběh a imunitní systém. Len setý přispívá k normální funkci prostaty. Sója podporuje oběhový systém. Balení obsahuje 90 kapslí a dárek – multifunkční nářadí s nástavci. Určeno pro dospělé muže. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

  kód: 185957
  499 
  Porovnat
 • ,

  Clavin ORIGINAL tob.20

  Clavin ORIGINAL tob.20

  Clavin Original je vysoce účinný a bezpečný přípravek pro podporu erekce, čímž příznivě ovlivňuje sexuální výkonnost. Díky kvalitnější erekci se váš sexuální prožitek stane intenzivnějším.

  kód: 110017
  809 
  Porovnat
 • ,

  Clavin ORIGINAL tob.8

  Clavin ORIGINAL tob.8

  Clavin Original je vysoce účinný a bezpečný přípravek pro podporu erekce, čímž příznivě ovlivňuje sexuální výkonnost. Díky kvalitnější erekci se Váš sexuální prožitek stane intenzivnějším.

  kód: 110016
  485 
  Porovnat
 • ,

  Erefit tob.60

  Erefit tob.60

  Erefit je doplněk stravy ve formě tobolek, který je určen pro povzbuzení a posílení sexuální funkce. Poskytuje tělu aminokyselinu arginin a extrakty z rostlin kotvičník a maca. Kotvičník podporuje sexuální touhu a sexuální výkonnost. Napomáhá udržovat srdce v normálním stavu a má příznivý vliv na nervový systém. Maca přispívá k udržování přirozené sexuální aktivity, posiluje fyzickou i psychickou výkonnost, dodává energii a podporuje výdrž a vitalitu.

  kód: 117490
  164 
  Porovnat
 • ,

  Kotvičník+Schizandra tob.30 na podp.vitality Fyto

  Kotvičník+Schizandra tob.30 na podp.vitality Fyto

  Tento doplněk stravy ve formě tobolek s obsahem rostlinných extraktů přispívá k hormonální aktivitě a zdravým pohlavním orgánům. Podporuje fyzickou, duševní pohodu a zvyšuje schopnost odolávat stresu. Přípravek je vhodný pro muže i ženy.

  kód: 115231
  158 
  Porovnat
 • ,

  REPROMAN cps.60

  REPROMAN cps.60

  Reproman je doplněk stravy ve formě kapslí, který je určen speciálně pro muže. Velmi účinně působí na sexuální aktivitu a potenci. Kapsle obsahují rostlinné extrakty a jsou obohaceny o vitaminy a minerály. Optimální složení látek má pozitivní vliv na tvorbu mužských pohlavních buněk. Díky nim se zvyšuje produkce spermatu a zlepšuje se jeho kvalita (pohyblivost, počet spermií apod.). Doporučuje se užívat přípravek minimálně po dobu 3 měsíců, aby bylo dosaženo požadovaného efektu.

  kód: 116601
  442 
  Porovnat
 • ,

  Sarapis pro muže cps.60

  Sarapis pro muže cps.60

  Sarapis pro muže je doplněk stravy pro muže v období andropauzy (mužského přechodu). Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Napomáhá regulovat hormonální aktivitu, udržovat normální hladinu testosteronu v krvi. Přispívá k dobré plodnosti a reprodukci, podporuje činnost nervové soustavy, srdce a cév, dále tvorbu krvinek. Přípravek má také blahodárný vliv na pokožku, vlasy a psychiku člověka. Zajišťuje normální funkci imunitního systému a příznivě ovlivňuje také stav kostí, zubů a dásní.

  kód: 110706
  496 
  Porovnat
 • ,

  Swiss MINI PALMA 500mg cps.30

  Swiss MINI PALMA 500mg cps.30

  Swiss Mini Palma je doplněk stravy ve formě kapslí je určený pro péči o močové ústrojí a prostatu s obsahem minipalmy (Serenoa Repens). Plody minipalmy jsou navíc bohaté na obsah zinku. Celkově minipalma pomáhá zachovat zdravou prostatu, podporuje správný proud moči, přispívá k zachování normální funkce močového ústrojí, přispívá k zachování reprodukční funkce.

  kód: 168616
  145 
  Porovnat

Zobrazeno 9 výsledků