• ,

    Afroditky Plus tob.30 pro sexuál.apetit Fytopharma

    Afroditky Plus tob.30 pro sexuál.apetit Fytopharma

    Afroditky Plus představuje doplněk stravy ve formě tobolek s obsahem rostlinných extraktů. Podporuje sexuální touhu, přispívá k dobrému sexuálnímu apetitu a napomáhá fyzické a psychické odolnosti organizmu. Užívání se doporučuje u mužů i žen při únavě a sexuální pasivitě.

    kód: 118446
    207 
    Porovnat
  • ,

    Erectan forte 20 tobolek

    Erectan forte 20 tobolek

    Erectan forte 400 mg je silný doplněk stravy určený pro muže k jednorázovému užití při intimních chvílích. Erectan obsahuje unikátní kombinaci 5 aminokyselin, které příznivě ovlivňují sexuální zdraví mužů. Přispívá ke zkvalitnění a prodloužení erekce a podporuje intenzivnější prožitek. Rychlý nástup účinných látek, do 60 minut

    kód: 167962
    932 
    Porovnat
  • ,

    Erefit tob.60

    Erefit tob.60

    Erefit je doplněk stravy ve formě tobolek, který je určen pro povzbuzení a posílení sexuální funkce. Poskytuje tělu aminokyselinu arginin a extrakty z rostlin kotvičník a maca. Kotvičník podporuje sexuální touhu a sexuální výkonnost. Napomáhá udržovat srdce v normálním stavu a má příznivý vliv na nervový systém. Maca přispívá k udržování přirozené sexuální aktivity, posiluje fyzickou i psychickou výkonnost, dodává energii a podporuje výdrž a vitalitu.

    kód: 117490
    161 
    Porovnat
  • ,

    Indonal Partner cps.90 + 90 Partner.bal.

    Indonal Partner cps.90 + 90 Partner.bal.

    Indonal Partner v akčním balení je doplněk stravy ve formě kapslí s obsahem indol-3-karbinolu a resveratrolu, je vhodný pro muže i ženy, kteří dbají o svůj zdravý životní styl. Indol-3-karbinol je látka, která se získává šetrnou extrakci z kapustovitých rostlin (zelí, brokolice kapusta, květák). Resveratrol je flavonoid s vysokým obsahem mastných kyselin a fytosterolu. Produkt příznivě působí na hladinu pohlavních hormonů a podporuje fyziologický stav pohlavního systému a měkkých tkání.

    kód: 173580
    1 220 
    Porovnat
  • ,

    Kotvičník+Schizandra tob.30 na podp.vitality Fyto

    Kotvičník+Schizandra tob.30 na podp.vitality Fyto

    Tento doplněk stravy ve formě tobolek s obsahem rostlinných extraktů přispívá k hormonální aktivitě a zdravým pohlavním orgánům. Podporuje fyzickou, duševní pohodu a zvyšuje schopnost odolávat stresu. Přípravek je vhodný pro muže i ženy.

    kód: 115231
    155 
    Porovnat
  • ,

    REPROMAN cps.60

    REPROMAN cps.60

    Reproman je doplněk stravy ve formě kapslí, který je určen speciálně pro muže. Velmi účinně působí na sexuální aktivitu a potenci. Kapsle obsahují rostlinné extrakty a jsou obohaceny o vitaminy a minerály. Optimální složení látek má pozitivní vliv na tvorbu mužských pohlavních buněk. Díky nim se zvyšuje produkce spermatu a zlepšuje se jeho kvalita (pohyblivost, počet spermií apod.). Doporučuje se užívat přípravek minimálně po dobu 3 měsíců, aby bylo dosaženo požadovaného efektu.

    kód: 116601
    435 
    Porovnat
  • ,

    Sarapis pro muže cps.60

    Sarapis pro muže cps.60

    Sarapis pro muže je doplněk stravy pro muže v období andropauzy (mužského přechodu). Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Napomáhá regulovat hormonální aktivitu, udržovat normální hladinu testosteronu v krvi. Přispívá k dobré plodnosti a reprodukci, podporuje činnost nervové soustavy, srdce a cév, dále tvorbu krvinek. Přípravek má také blahodárný vliv na pokožku, vlasy a psychiku člověka. Zajišťuje normální funkci imunitního systému a příznivě ovlivňuje také stav kostí, zubů a dásní.

    kód: 110706
    515 
    Porovnat

Zobrazeno 7 výsledků