• ,

  Afroditky Plus tob.30 pro sexuál.apetit Fytopharma

  Afroditky Plus tob.30 pro sexuál.apetit Fytopharma

  Afroditky Plus představuje doplněk stravy ve formě tobolek s obsahem rostlinných extraktů. Podporuje sexuální touhu, přispívá k dobrému sexuálnímu apetitu a napomáhá fyzické a psychické odolnosti organizmu. Užívání se doporučuje u mužů i žen při únavě a sexuální pasivitě.

  kód: 118446
  201 
  Porovnat
 • ,

  BlueFertil pro muže cps.120

  BlueFertil pro muže cps.120

  BlueFeril je doplněk stravy pro muže ve formě kapslí, který zvyšuje kvalitu spermií, plodnosti a potence. Produkt obsahuje komplex 115 různých bylinných extraktů, vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin pro podporu reprodukčního zdraví muže.Pozitivně ovlivňuje pohyblivost spermií, jejich počet, koncentraci, tvar a objem ejakulátu. BlueFertil také podporuje fyzickou i psychickou kondici, které jsou při plánování potomstva jedním z předpokladů úspěšnosti.

  kód: 172554
  865 
  Porovnat
 • ,

  Erectan forte 20 tobolek

  Erectan forte 20 tobolek

  Erectan forte 400 mg je silný doplněk stravy určený pro muže k jednorázovému užití při intimních chvílích. Erectan obsahuje unikátní kombinaci 5 aminokyselin, které příznivě ovlivňují sexuální zdraví mužů. Přispívá ke zkvalitnění a prodloužení erekce a podporuje intenzivnější prožitek. Rychlý nástup účinných látek, do 60 minut

  kód: 167962
  932 
  Porovnat
 • ,

  Erefit tob.60

  Erefit tob.60

  Erefit je doplněk stravy ve formě tobolek, který je určen pro povzbuzení a posílení sexuální funkce. Poskytuje tělu aminokyselinu arginin a extrakty z rostlin kotvičník a maca. Kotvičník podporuje sexuální touhu a sexuální výkonnost. Napomáhá udržovat srdce v normálním stavu a má příznivý vliv na nervový systém. Maca přispívá k udržování přirozené sexuální aktivity, posiluje fyzickou i psychickou výkonnost, dodává energii a podporuje výdrž a vitalitu.

  kód: 117490
  161 
  Porovnat
 • ,

  Indonal Partner cps.90 + 90 Partner.bal.

  Indonal Partner cps.90 + 90 Partner.bal.

  Indonal Partner v akčním balení je doplněk stravy ve formě kapslí s obsahem indol-3-karbinolu a resveratrolu, je vhodný pro muže i ženy, kteří dbají o svůj zdravý životní styl. Indol-3-karbinol je látka, která se získává šetrnou extrakci z kapustovitých rostlin (zelí, brokolice kapusta, květák). Resveratrol je flavonoid s vysokým obsahem mastných kyselin a fytosterolu. Produkt příznivě působí na hladinu pohlavních hormonů a podporuje fyziologický stav pohlavního systému a měkkých tkání.

  kód: 173580
  1 220 
  Porovnat
 • ,

  Kotvičník+Schizandra tob.30 na podp.vitality Fyto

  Kotvičník+Schizandra tob.30 na podp.vitality Fyto

  Tento doplněk stravy ve formě tobolek s obsahem rostlinných extraktů přispívá k hormonální aktivitě a zdravým pohlavním orgánům. Podporuje fyzickou, duševní pohodu a zvyšuje schopnost odolávat stresu. Přípravek je vhodný pro muže i ženy.

  kód: 115231
  155 
  Porovnat
 • ,

  REPROMAN cps.60

  REPROMAN cps.60

  Reproman je doplněk stravy ve formě kapslí, který je určen speciálně pro muže. Velmi účinně působí na sexuální aktivitu a potenci. Kapsle obsahují rostlinné extrakty a jsou obohaceny o vitaminy a minerály. Optimální složení látek má pozitivní vliv na tvorbu mužských pohlavních buněk. Díky nim se zvyšuje produkce spermatu a zlepšuje se jeho kvalita (pohyblivost, počet spermií apod.). Doporučuje se užívat přípravek minimálně po dobu 3 měsíců, aby bylo dosaženo požadovaného efektu.

  kód: 116601
  435 
  Porovnat
 • ,

  Sarapis pro muže cps.60

  Sarapis pro muže cps.60

  Sarapis pro muže je doplněk stravy pro muže v období andropauzy (mužského přechodu). Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Napomáhá regulovat hormonální aktivitu, udržovat normální hladinu testosteronu v krvi. Přispívá k dobré plodnosti a reprodukci, podporuje činnost nervové soustavy, srdce a cév, dále tvorbu krvinek. Přípravek má také blahodárný vliv na pokožku, vlasy a psychiku člověka. Zajišťuje normální funkci imunitního systému a příznivě ovlivňuje také stav kostí, zubů a dásní.

  kód: 110706
  509 
  Porovnat
 • ,

  Swiss MINI PALMA 500mg cps.30

  Swiss MINI PALMA 500mg cps.30

  Swiss Mini Palma je doplněk stravy ve formě kapslí je určený pro péči o močové ústrojí a prostatu s obsahem minipalmy (Serenoa Repens). Plody minipalmy jsou navíc bohaté na obsah zinku. Celkově minipalma pomáhá zachovat zdravou prostatu, podporuje správný proud moči, přispívá k zachování normální funkce močového ústrojí, přispívá k zachování reprodukční funkce.

  kód: 168616
  145 
  Porovnat

Zobrazeno 9 výsledků