• , ,

  Barnys NovoFerrin cps.30

  Barnys NovoFerrin cps.30

  Barnys NovoFerrin je doplněk stravy, který dodává tělu železo v unikátní formě liposomálního železa. Tato forma je pro tělo až 5x více vstřebatelná, než jsou jiné formy. Nedráždí trávicí trakt a je bez nepříjemné pachuti železa. Přípravek přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, napomáhá snížení únavy a vyčerpání a působí příznivě na normální funkce imunitního systému. Železo je v těle důležité pro přenos kyslíku mezi tkáněmi. Nedostatek železa způsobuje únavu, ospalost, kruhy pod očima a může vést až k chudokrevnosti. Proti těmto aspektům pomáhá Barnys NovoFerrin.

  kód: 115014
  156 
  Porovnat
 • , ,

  Ferimun tob.60 s obsahem přírodního železa

  Ferimun tob.60 s obsahem přírodního železa

  Ferimun s obsahem přírodního železa a léčivých bylin je posilující přípravek k doplnění železa do organismu. Železo podporuje funkci imunitního systému, přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normálnímu energetickému metabolismu a transportu kyslíku v těle, ke snížení únavy a vyčerpání. V organické formě je železo dobře vstřebatelné a nezatěžuje organismus.

  kód: 169772
  129 
  Porovnat
 • , ,

  FERROCENTO PharmaSuisse tbl. 30

  FERROCENTO PharmaSuisse tbl. 30

  Ferrocento je doplněk stravy, který obsahuje inovované mikroinkapsulované železo a tvoří tak jedinečný systém přísunu železa do organizmu. Obsahuje železitou sůl, která je zpracována speciálním způsobem a její částice jsou tak až 20x menší než u jiných běžně dostupných železitých přípravků. To má zásadní pozitivní vliv na jejich vstřebávání, protože čím menší částice, tím jsou pro organismus dostupnější a využitelnější. Odolává žaludečním šťávám, vstřebává se až v tenkém střevě a tím je šetrný k zažívacímu traktu. Díky odolném obalu každé mikročástice proti žaludečním šťávám, přípravek nevykazuje žádné nežádoucí účinky. Je vhodný pro doplnění železa při jeho nízkém příjmu např. při vegetarianství nebo při jeho zvýšené potřebě v období těhotenství, při kojení, při silném menstruačním krvácení a při redukčních dietách. Nemá typickou kovovou pachuť ani zápach. Nevyvolává průjem, zácpu atd.

  kód: 114753
  176 
  Porovnat
 • , ,

  Ferrofruit 300g

  Ferrofruit 300g

  Ferrofruit je doplněk stravy v tekuté formě obsahující organicky vázané železo, které je velmi dobře vstřebatelné a má dobrou chuť. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek, hemoglobinu a normální funkci imunitního systému, dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přípravek je vhodný na doplnění železa především při zvýšené únavě, rekonvalescenci a pro dárce krve, pro ženy v období menstruace, pro těhotné a kojící ženy, pro děti v období růstu, pro dospívající a pro starší lidi.

  kód: 171497
  106 
  Porovnat
 • , ,

  Ferrotone 100% přírodní zdroj železa sáčky 14x20ml

  Ferrotone 100% přírodní zdroj železa sáčky 14x20ml

  Ferrotone 100% je přírodní zdroj železa v tekuté formě, u kterého je prokázaná jeho vysoká vstřebatelnost. Jedná se o doplněk stravy, který je šetrný k žaludku a současně udržuje zdravou hladinu železa v krvi například při sportování, v těhotenství, v období vyšší fyzické a duševní námahy. 
  Jeden sáček obsahuje 20 ml – 5 mg železa.

  kód: 168909
  231 
  Porovnat
 • , ,

  JAMIESON Železo 35 mg s postupným uvolňov.tbl.60

  JAMIESON Železo 35 mg s postupným uvolňov.tbl.60

  Jamieson Železo s postupným uvolňováním je doplněk stravy ve formě tablet. Železo je velmi důležitým a nezbytným minerálem pro správné fungování organismu. Přispívá k normální tvorbě červených krvinek, hemoglobinu a podporuje správnou funkci imunitního systému.Balení obsahuje 60 speciálních tablet.

  kód: 116403
  177 
  Porovnat
 • , ,

  LIVSANE tekutá podpora vitality se železem 200 ml

  LIVSANE tekutá podpora vitality se železem 200 ml

  LIVSANE tekutá podpora vitality se železem.
  Balení obsahuje 200 ml.

  kód: 168809
  99 
  Porovnat
 • , ,

  LIVSANE Železo + Vitamin C šumivé tablety 20ks

  LIVSANE Železo + Vitamin C šumivé tablety 20ks

  Livsane železo s Vitamínem C je doplněk stravy ve formě šumivých tablet pro podporu funkce imunitního systému, zdravé kosti a zuby a pro odstranění únavy.

  kód: 171374
  79 
  Porovnat
 • , ,

  LIVSANE Železo Plus 60 ks

  LIVSANE Železo Plus 60 ks

  Doplněk stravy se železem a vitamíny. Tablety pro podporu imunity a vitality. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

  kód: 181663
  119 
  Porovnat
 • , ,

  Maltoferrochin 750ml

  Maltoferrochin 750ml

  Maltoferrochin je přírodní sladové víno s vysokým obsahem železa. Umožňuje lidskému tělu snazší vstřebávání železa v trávicím traktu. Železo napomáhá k přesunu kyslíku v krvi a funkci imunitního systému, snižuje únavu a vyčerpání a podílí se na dělení buněk. Nedostatek železa může mít za následek podráždění nervové soustavy a přispívá tak k nervozitě a stresu.

  kód: 114489
  260 
  Porovnat
 • , ,

  MedPharma Železo 20mg+vit.C tbl.107

  MedPharma Železo 20mg+vit.C tbl.107

  Tento doplněk stravy přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a ke správnému přenosu kyslíku v těle díky železu. Spolu s vitamínem C napomáhají ke správnému fungování imunitního systému a ke snížení míry vyčerpání a únavy. Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa.

  kód: 118635
  139 
  Porovnat
 • , ,

  Rosen Železo+B12 tbl.eff.20

  Rosen Železo+B12 tbl.eff.20

  Železo B12 je doplněk stavy v šumivých tabletách pro snadnější vstřebávání a lepší účinnost. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normálnímu přenosu kyslíku v těle, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální funkci imunitního systému. Přípravek je vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a diabetiky.

  kód: 156238
  52 
  Porovnat
 • , ,

  SALUS Floradix 500ml

  SALUS Floradix 500ml

  Salus Floradix je přípravek z přírodních surovin k doplnění železa, které přispívá ke zmírnění únavy a vyčerpání. Je vhodný pro dospívající, nastávající a čerstvé maminky, ženy v produktivním věku, vegetariány, pro dárce krve, při menstruaci a špatném krevním obrazu.
  Výhodou přípravku je dobrá vstřebatelnost díky železu v tekuté formě glukonátu železnatého a jeho vyvážené složení. Ovocné šťávy zajištující příjemnou chuť bez rizika zácpy a zažívacích potíží.
  Železo přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, k normální funkci imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
  Vitamín B1 (thiamin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti a k normální činnosti srdce.
  Vitamín B2 (Riboflavin) přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vitamín B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k regulaci hormonální aktivity.
  Vitamín B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a vitamín C pomáhá vstřebávání železa a také přispívá k normální funkci imunitního systému.

  kód: 158211
  486 
  Porovnat
 • , ,

  Salus Floradix tablety 84ks

  Salus Floradix tablety 84ks

  Salus Floradix Železo je přípravek k doplnění železa, které přispívá ke zmírnění únavy a vyčerpání. Je vhodný pro dospívající, nastávající a čerstvé maminky, ženy v produktivním věku, vegetariány, pro dárce krve, při menstruaci a špatném krevním obrazu.
  Železo je doplněno o vitamíny B1, B2, B6, B12 a vitamín C. Vysoký obsah kyseliny listové (130% RHP) zvyšuje hladinu folátu, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Přípravek se dobře se vstřebává díky železu ve formě glukonátu železnatého.

  kód: 156425
  323 
  Porovnat
 • , ,

  Superželezo forte tbl.30

  Superželezo forte tbl.30

  Superželezo Forte, doplněk stravy, je určen ženám a dospívajícím dívkám, nahrazujícím úbytek železa při silné menstruaci, těhotným ženám, sportovcům, vegetariánům, dárcům krve a plazmy ke zlepšení podmínek pro tvorbu nových erytrocytů. Superželezo obsahuje kombinaci čistého mikronizovaného železa a kyseliny listové, která je nezbytná pro normální krvetvorbu. Přípravek obsahuje elementární železo, které na rozdíl od solí železa nevyvolává zažívací potíže.

  kód: 116537
  141 
  Porovnat
 • , ,

  Superželezo tbl.30

  Superželezo tbl.30

  Superželezo, doplněk stravy, je určen ženám a dospívajícím dívkám, nahrazujícím úbytek železa při menstruaci, těhotným ženám, sportovcům, dárcům krve a plazmy ke zlepšení podmínek pro tvorbu nových erytrocytů a vegetariánům. Superželezo obsahuje kombinaci čistého mikronizovaného železa a kyseliny listové, která je nezbytná pro normální krvetvorbu. Přípravek obsahuje elementární železo, které na rozdíl od solí železa nevyvolává zažívací potíže.

  kód: 116499
  116 
  Porovnat
 • , ,

  Walmark Železo komplex 20mg tbl.30

  Walmark Železo komplex 20mg tbl.30

  Walmark Železo komplex obsahuje železo v prémiové kvalitě obohacené o komplex vitamínů a minerálů pro tvorbu krve. Železo je nezbytnou složkou hemoglobinu v červených krvinkách a společně s vitaminem B12 je důležité pro normální tvorbu červených krvinek.
  Účinky hlavních složek: železo, vitamín B12 a kyselina listová přispívají k normální tvorbě červených krvinek a ke snížení únavy a vyčerpání, železo podporuje normální tvorbu hemoglobinu a přenos kyslíku v těle. Kyselina listová přispívá ke správné tvorbě krve, vitamín C přispívá k normálnímu vstřebávání železa, hořčík je nezbytný pro správnou rovnováhu elektrolytů. Železo, selen, vitamín B12, vitamin C a kyselina listová podporují imunitní systém, vitamíny C a E, selen a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  Balení obsahuje 30 tablet.

  kód: 159578
  121 
  Porovnat
 • , ,

  Železo (14mg) s vitaminem C a B12 tbl.90

  Železo (14mg) s vitaminem C a B12 tbl.90

  Doplněk stravy Železo od britské společnosti Natures Aid přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální tvorbě červených krvinek, k normálnímu přenosu kyslíku v těle.

  kód: 169265
  252 
  Porovnat
 • , ,

  ŽELEZO Plus tbl.60

  ŽELEZO Plus tbl.60

  Železo plus je doplněk stravy, který obsahuje mimo železa také kyselinu listovou a vitamin B12. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Kyselina listová přispívá k normální krvetvorbě a vitamin B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek. Společně přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální funkci imunitního systému. Podílejí se na procesu dělení buněk, což je velmi důležité v těhotenství a při hojení poranění.

  kód: 116881
  70 
  Porovnat

Zobrazeno 19 výsledků