• ,

  ADVANCE Dermavit cps.60

  ADVANCE Dermavit cps.60

  Dermavit je nutrikosmetický doplněk stravy ve formě kapslí, který je v ČR zcela unikátní svým komplexním složením. Přírodní aktivní látky napomáhají komplexně pečovat o pokožku a přispívají k udržení přirozeně krásné a zdravé pleti. Přírodní látky kolagen, kyselina hyaluronová, koenzym Q10, methionin, aloe vera, rakytník a další podporují maximální synergický efekt.Dermavit je bohatým zdrojem rostlinných extraktů, vitaminů a dalších přírodních látek pro komplexní péči o zdraví a krásu pleti.Aloe vera, rakytník, niacin a zinek přispívají k udržení normálního stavu pokožky a napomáhají tak udržovat pleť zdravou – přirozeně krásnou.Vitaminy C, E a zinek jsou antioxidanty a pomáhají chránit buňky pokožky před negativním působením volných radikálů.Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže.Aloe vera podporuje pročištění a detoxikaci organismu.

  kód: 156036
  294 
  Porovnat
 • ,

  ADVANCE Renovix cps.60

  ADVANCE Renovix cps.60

  Renovix je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující přírodní aktivní látky, které napomáhají komplexně pečovat o vlasy a podporují jejich růst. Renovix představuje komplexní nutrikosmetický přípravek s obsahem vyvážené kombinace přírodních rostlinných extraktů. Díky unikátnímu složení udržuje normální stav vlasů, podporuje jejich přirozený růst, napomáhá je udržovat zdravé, přirozeně krásné a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Přípravek také podporuje udržení normálního stavu pokožky.

  kód: 156038
  309 
  Porovnat
 • ,

  Allnature Auricularia Jidášovo ucho cps.100

  Allnature Auricularia Jidášovo ucho cps.100

  Doplněk stravy Allnature Auricularia obsahuje extrakt z plodnice Auricularia-judae. Auricularia je známá spíše pod názvem Jidášovo ucho. Tradiční čínská medicína tuto houbu díky jejímu širokému spektru účinků využívala již stovky let před naším letopočtem. Jidášovo ucho je bohaté na bílkoviny, minerály (zejména draslík a vápník, v menším množství také fosfor, hořčík a sodík), vlákninu, polysacharidy a vitamíny skupiny B. Vitamín B přispívá k normálnímu stavu vlasů, nehtů a pokožky. Balení obsahuje 100 kapslí. Hmotnost obsahu je 35 g. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy musí použití přípravku konzultovat se svým lékařem.

  kód: 185402
  525 
  Porovnat
 • ,

  Allnature Kolagen Original Premium 200 g

  Allnature Kolagen Original Premium 200 g

  Allnature Kolagen je přírodní hydrolyzovaný kolagen pro každého, kdo chce pečovat o svou pleť opravdu od základů. Molekuly kolagenu typu I pomáhají udržovat pokožku hebkou, pružnou a dlouhodobě hydratovanou.
  Kolagen se řadí mezi nejhojněji se vyskytující proteiny v našem těle. Nalezneme jej ve svalech, kostech, kůži, cévách, trávicím systému a šlachách. Právě kolagen poskytuje kůži elasticitu a sílu, navíc pomáhá nahrazovat odumřelé buňky. V kloubech a šlachách funguje jako "pojivo", které drží tělo pohromadě.
  Působí zevnitř, tudíž dodává i potřebnou pružnost i hlubším vrstvám pokožky. Kolagen v prášku je chuťově neutrální a výborně se rozpouští ve vodě. Při konzumaci kolagenu je pro optimální účinek důležitý správný přísun vitaminu C. Ten mění kolagen na využitelný protein.
  Balení obsahuje 200 g.
  Není určeno pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy musí použití přípravku konzultovat se svým lékařem.

  kód: 185600
  531 
  Porovnat
 • ,

  Allnature Křemelina 300 g

  Allnature Křemelina 300 g

  Allnature Křemelina prášek se vyrábí ze 100 % přírodní křemeliny s obsahem oxidu křemičitého a oxidů železa. Prášek se vyrábí ze sypké křemeliny z buněk řas rodu Aulacoseira. Pomáhá organismu doplnit organický a dobře vstřebatelný křemík. Mezi účinky křemíku patří například detoxikace organismu a vyplavení škodlivých látek z těla nebo podpora přirozené obranyschopnosti. Křemík je rovněž důležitý pro dobrý stav nehtů, pokožky a vlasů.

  kód: 181598
  318 
  Porovnat
 • ,

  Aloe vera gel 1 l

  Aloe vera gel 1 l

  Aloe vera gel je doplněk stravy, který má příznivé účinky na činnost trávící soustavy, podporuje pohyb obsahu střev. Posiluje imunitu, ochraňuje před mikroorganismy, přispívá k udržení normální hladiny glykémie. Stimuluje metabolismus, blahodárně působí na vlasy, nehty a kůži. Dále ženám usnadňuje průběh menstruace a tlumí příznaky menopauzy.Balení obsahuje 1 litr přípravku.

  kód: 115954
  179 
  Porovnat
 • ,

  Beta Karot.15mg+Panten.10mg+PABA 10mg tob.30+15

  Beta Karot.15mg+Panten.10mg+PABA 10mg tob.30+15

  Beta Karoten 15mg Pantenol 10mg PABA 10 mg je doplněk stravy s obsahem Beta karotenu, Pantenolu a PABA. Přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky, sliznic, nehtů, vlasů a k normální syntéze a metabolismu vitamínu D.Balení obsahuje 45 tobolek.

  kód: 181708
  62 
  Porovnat
 • ,

  Beta Karot.15mg+Panten.10mg+PABA10mg tob.100+50

  Beta Karot.15mg+Panten.10mg+PABA10mg tob.100+50

  Beta Karoten 15mg Pantenol 10mg PABA 10mg je doplněk stravy s obsahem Beta karotenu, Pantenolu a PABA. Přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a sliznic, normální syntéze a metabolismu vitamínu D a ochraně před ultrafialovým zářením.Balení obsahuje 150 tobolek.

  kód: 181617
  162 
  Porovnat
 • ,

  Beta Karot.6mg+Pantenol 10mg+PABA 10mg tob.100+30

  Beta Karot.6mg+Pantenol 10mg+PABA 10mg tob.100+30

  Beta Karoten 6mg Pantenol 10mg PABA 10mg je doplněk stravy s obsahem Beta karotenu, Pantenolu a PABA. Přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a sliznic, normální syntéze a metabolismu vitamínu D a ochraně před ultrafialovým zářením.Balení obsahuje 130 tablet.

  kód: 181624
  110 
  Porovnat
 • ,

  Beta Karoten 6mg+Pantenol 10mg+PABA 10mg tob.30+9

  Beta Karoten 6mg+Pantenol 10mg+PABA 10mg tob.30+9

  Beta Karoten 6mg Pantenol 10mg PABA je doplněk stravy s obsahem Beta karotenu, Pantenolu a PABA. Přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a sliznic, normální syntéze a metabolismu vitamínu D a ochraně před ultrafialovým zářením.Balení obsahuje 39 tablet.

  kód: 181578
  40 
  Porovnat
 • ,

  Bioaktivní Vitamin C+Kalcium pH neutrální tbl.30

  Bioaktivní Vitamin C+Kalcium pH neutrální tbl.30

  Bioaktivní Vitamín C je přípravek s vysokým obsahem vitaminu C – má 750 mg v každé tabletě. Jeho pH je neutrální. Přípravek mohou užívat těhotné a kojící ženy.
  Balení obsahuje 30 tablet.

  kód: 165136
  199 
  Porovnat
 • ,

  BIODERMA Photoderm ORAL tbl.30

  BIODERMA Photoderm ORAL tbl.30

  Nutriční doplněk Bronz Oral je bohatý na Omega-3 mastné kyseliny. Obsahuje také vitamíny a minerály. Obsažená měď podporuje fyziologickou kožní pigmentaci. Dále obsahuje vitamín E a vitamín C. Chrání buňky před oxidačním stresem. Navíc měď a vitamín C podporují běžné fungování imunitního systému.

  kód: 110270
  373 
  Porovnat
 • ,

  Biomedix Collagen 5.000mg sáčky 32x5g

  Biomedix Collagen 5.000mg sáčky 32x5g

  Biomedix Collagen je doplněk stravy, který obsahuje hydrolyzovaný mořský kolagen vyrobený z ryb, které byly chyceny na volném moři (nepocházejí tedy z rybích farem). Krabička obsahuje 32 sáčků, každý sáček obsahuje 5.000 mg hydrolyzovaného kolagenního peptidu typu I. Bez konzervantů a barviv. Produkt není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Produkt neužívejte v případě alergie na ryby, korýše nebo měkkýše.

  kód: 185410
  1 115 
  Porovnat
 • ,

  Biosil H tbl.60

  Biosil H tbl.60

  Biosil H je doplněk stravy obohacený o hyaluronát sodný.Obsažený biotin pomáhá udržovat normální stav pokožky, vlasů a sliznic. Kyselina pantothenová snižuje míru únavy a pocit vyčerpanosti a kyselina hyaluronová se vyskytuje v pokožce, kde zabraňuje průniku bakterií do tkání. Je také přítomna v chrupavkách a očním sklivci. V kombinaci s kolagenem je základem organické části kostí.

  kód: 115639
  158 
  Porovnat
 • ,

  Biosil Plus tbl.60

  Biosil Plus tbl.60

  Biosil Plus je doplněk stravy, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky.
  Obsažený biotin pomáhá udržovat normální stav pokožky, vlasů a sliznic. Kyselina pantothenová snižuje míru únavy a pocit vyčerpanosti. Zinek přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů a pokožky. Dále se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k udržení normální funkce imunitního systému.

  kód: 114199
  61 
  Porovnat
 • ,

  Biosil tbl.60

  Biosil tbl.60

  Biosil je doplněk stravy obsahující vitamin H (biotin), který přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a sliznic.

  kód: 116464
  67 
  Porovnat
 • ,

  Capimin tbl.100

  Capimin tbl.100

  Capimin je doplněk stravy s blahodárným účinkem na vlasy a nehty. Ideální pro ty, které trápí vypadávání, lámání a nedostatečný růst vlasů. Také má příznivý vliv na výživu a pevnost nehtů beze skvrn. Díky tomuto doplňku stravy dochází k doplnění potřebných vitamínů, minerálů a sirných aminokyselin. Přípravek je vhodný pro dlouhodobé užívání (minimálně 1 měsíc, optimální doba jsou 3 měsíce).Balení obsahuje 100 tablet.

  kód: 116827
  357 
  Porovnat
 • ,

  Carnosine Extra PM pro ženy cps.60

  Carnosine Extra PM pro ženy cps.60

  Carnosine Extra PM je doplněk stravy pro ženy, které mají v oblibě beauty produkty a usilují o stálý mladistvý a štíhlý vzhled a dobrou fyzickou kondici. Slouží jako zdroj přírodního estrogenu diosgeninu, fytosterolů a fyziologicky důležitého neuropeptidu histidinu a alaninu (L-Carnosine). Jejich nedostatek může být jednou z příčin přirozeného i nepřirozeného stárnutí, hormonální nerovnováhy, snížené duševní a fyzické výkonnosti, vypadávání a šedivění vlasů, vrásčité kůže a nadváhy.

  kód: 160934
  358 
  Porovnat
 • ,

  Cemio Panthenol 40mg s biotinem cps.60+20

  Cemio Panthenol 40mg s biotinem cps.60+20

  Cemio Panthenol je doplněk stravy, který podporuje zdravý stav nehtů, vlasů a pokožky. Obsahuje účinnou látku D-panthenol, která přispívá k získávání energie z potravy, snižuje míru únavy a vyčerpání a podporuje normální psychický výkon. Přípravek je obohacen o biotin, který napomáhá právě udržení zdravého stavu vlasů, pokožky a nehtů.

  kód: 114945
  132 
  Porovnat
 • ,

  Cemio Vápník Hořčík Zinek FORTE tbl.100+40

  Cemio Vápník Hořčík Zinek FORTE tbl.100+40

  Cemio Vápník Hořčík Zinek FORTE obsahuje jedinečnou kombinaci tří nejdůležitějších minerálů a vitaminů D3 a K1 prospěšných pro lidský organismus. Vápník je důležitý pro správnou stavbu kostí a zubů. Hořčík zajišťuje správnou funkci svalů. Zinek je prospěšný zejména pro zdravě vypadající vlasy, nehty a pokožku. Vitamin D3 je nutný pro dobré vstřebávání vápníku a jeho uložení do kostí. Vitamin K1 je rovněž důležitý pro zdravé a pevné kosti. Tablety jsou vhodné pro doplnění potřebných vitaminů a minerálů i v období těhotenství.

  kód: 114519
  169 
  Porovnat
 • ,

  Clinical hair-care tob.30

  Clinical hair-care tob.30

  Doplněk stravy Clinical hair-care obsahuje velmi účinný Keratin Renewal System. Ten dodává vlasovým buňkám živiny pro tvorbu keratinu. Keratin je bílkovina, která se zabývá strukturou vlasů a má vliv na jejich kvalitu. Přípravek je obohacen o Nutrikomplex, jenž obsahuje důležité vitaminy a minerály. Pycnogenol s výtažkem ze semen hroznů zvyšuje prokrvení vlasové pokožky.Clinical hair-care celkově podporuje růst vlasů, zvyšuje jejich odolnost vůči negativním vnějším vlivům a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy. Lesk vlasů se zvyšuje a šedivění je omezeno. Balení obsahuje 30 tobolek.

  kód: 115738
  205 
  Porovnat
 • ,

  Clinical hair-care tob.45+15

  Clinical hair-care tob.45+15

  Doplněk stravy Clinical hair-care obsahuje velmi účinný Keratin Renewal System. Ten dodává vlasovým buňkám živiny pro tvorbu keratinu. Keratin je bílkovina, která se zabývá strukturou vlasů a má vliv na jejich kvalitu. Přípravek je obohacen o Nutrikomplex, jenž obsahuje důležité vitaminy a minerály. Pycnogenol s výtažkem ze semen hroznů zvyšuje prokrvení vlasové pokožky.Clinical hair-care celkově podporuje růst vlasů, zvyšuje jejich odolnost vůči negativním vnějším vlivům a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy. Lesk vlasů se zvyšuje a šedivění je omezeno. Balení obsahuje 45 plus 15 tobolek navíc.

  kód: 114840
  284 
  Porovnat
 • ,

  Clinical hair-care tob.60+30 + dárek

  Clinical hair-care tob.60+30 + dárek

  Doplněk stravy Clinical hair-care obsahuje velmi účinný Keratin Renewal System. Ten dodává vlasovým buňkám živiny pro tvorbu keratinu. Keratin je bílkovina, která se zabývá strukturou vlasů a má vliv na jejich kvalitu. Přípravek je obohacen o Nutrikomplex, jenž obsahuje důležité vitaminy a minerály. Pycnogenol s výtažkem ze semen hroznů zvyšuje prokrvení vlasové pokožky.Clinical hair-care celkově podporuje růst vlasů, zvyšuje jejich odolnost vůči negativním vnějším vlivům a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy. Lesk vlasů se zvyšuje a šedivění je omezeno.Balení obsahuje 30 tobolek navíc zdarma a jako DÁREK vyhlazující oční sérum.

  kód: 114356
  419 
  Porovnat
 • ,

  Complidermol 5 alfa tob.60

  Complidermol 5 alfa tob.60

  Complidermol 5 alfa je přípravek proti padání vlasů u žen. Obsahuje klinicky ověřenou recepturu speciálně vyvinutou pro padající vlasy a k udržení normální hormonální aktivity. Tento doplněk stravy obsahuje dermoaktivní látky, které podporují růst vlasů, vitamíny, které přispívají k udržení normálního stavu vlasů a k normální syntéze cysteinu, který je součástí kolagenu a keratinu, a stopové prvky zinku a železa, které udržují normální stav vlasů a nehtů a podílí se na procesu dělení buněk.

  kód: 164991
  397 
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 128 výsledků