• ,

  ADVANCE Dermavit cps.60

  ADVANCE Dermavit cps.60

  Dermavit je nutrikosmetický doplněk stravy ve formě kapslí, který je v ČR zcela unikátní svým komplexním složením. Přírodní aktivní látky napomáhají komplexně pečovat o pokožku a přispívají k udržení přirozeně krásné a zdravé pleti. Přírodní látky kolagen, kyselina hyaluronová, koenzym Q10, methionin, aloe vera, rakytník a další podporují maximální synergický efekt.Dermavit je bohatým zdrojem rostlinných extraktů, vitaminů a dalších přírodních látek pro komplexní péči o zdraví a krásu pleti.Aloe vera, rakytník, niacin a zinek přispívají k udržení normálního stavu pokožky a napomáhají tak udržovat pleť zdravou – přirozeně krásnou.Vitaminy C, E a zinek jsou antioxidanty a pomáhají chránit buňky pokožky před negativním působením volných radikálů.Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže.Aloe vera podporuje pročištění a detoxikaci organismu.

  kód: 156036
  294 
  Porovnat
 • ,

  ADVANCE Renovix cps.60

  ADVANCE Renovix cps.60

  Renovix je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující přírodní aktivní látky, které napomáhají komplexně pečovat o vlasy a podporují jejich růst. Renovix představuje komplexní nutrikosmetický přípravek s obsahem vyvážené kombinace přírodních rostlinných extraktů. Díky unikátnímu složení udržuje normální stav vlasů, podporuje jejich přirozený růst, napomáhá je udržovat zdravé, přirozeně krásné a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Přípravek také podporuje udržení normálního stavu pokožky.

  kód: 156038
  309 
  Porovnat
 • ,

  Allnature Křemelina 300 g

  Allnature Křemelina 300 g

  Allnature Křemelina prášek se vyrábí ze 100 % přírodní křemeliny s obsahem oxidu křemičitého a oxidů železa. Prášek se vyrábí ze sypké křemeliny z buněk řas rodu Aulacoseira. Pomáhá organismu doplnit organický a dobře vstřebatelný křemík. Mezi účinky křemíku patří například detoxikace organismu a vyplavení škodlivých látek z těla nebo podpora přirozené obranyschopnosti. Křemík je rovněž důležitý pro dobrý stav nehtů, pokožky a vlasů.

  kód: 181598
  311 
  Porovnat
 • ,

  Aloe vera gel 1 l

  Aloe vera gel 1 l

  Aloe vera gel je doplněk stravy, který má příznivé účinky na činnost trávící soustavy, podporuje pohyb obsahu střev. Posiluje imunitu, ochraňuje před mikroorganismy, přispívá k udržení normální hladiny glykémie. Stimuluje metabolismus, blahodárně působí na vlasy, nehty a kůži. Dále ženám usnadňuje průběh menstruace a tlumí příznaky menopauzy.Balení obsahuje 1 litr přípravku.

  kód: 115954
  229 
  Porovnat
 • ,

  Beta Karot.15mg+Panten.10mg+PABA 10mg tob.30+15

  Beta Karot.15mg+Panten.10mg+PABA 10mg tob.30+15

  Beta Karoten 15mg Pantenol 10mg PABA 10 mg je doplněk stravy s obsahem Beta karotenu, Pantenolu a PABA. Přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky, sliznic, nehtů, vlasů a k normální syntéze a metabolismu vitamínu D.Balení obsahuje 45 tobolek.

  kód: 181708
  56 
  Porovnat
 • ,

  Beta Karot.15mg+Panten.10mg+PABA10mg tob.100+50

  Beta Karot.15mg+Panten.10mg+PABA10mg tob.100+50

  Beta Karoten 15mg Pantenol 10mg PABA 10mg je doplněk stravy s obsahem Beta karotenu, Pantenolu a PABA. Přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a sliznic, normální syntéze a metabolismu vitamínu D a ochraně před ultrafialovým zářením.Balení obsahuje 150 tobolek.

  kód: 181617
  150 
  Porovnat
 • ,

  Beta Karot.6mg+Pantenol 10mg+PABA 10mg tob.100+30

  Beta Karot.6mg+Pantenol 10mg+PABA 10mg tob.100+30

  Beta Karoten 6mg Pantenol 10mg PABA 10mg je doplněk stravy s obsahem Beta karotenu, Pantenolu a PABA. Přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a sliznic, normální syntéze a metabolismu vitamínu D a ochraně před ultrafialovým zářením.Balení obsahuje 130 tablet.

  kód: 181624
  100 
  Porovnat
 • ,

  Beta Karoten 6mg+Pantenol 10mg+PABA 10mg tob.30+9

  Beta Karoten 6mg+Pantenol 10mg+PABA 10mg tob.30+9

  Beta Karoten 6mg Pantenol 10mg PABA je doplněk stravy s obsahem Beta karotenu, Pantenolu a PABA. Přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a sliznic, normální syntéze a metabolismu vitamínu D a ochraně před ultrafialovým zářením.Balení obsahuje 39 tablet.

  kód: 181578
  37 
  Porovnat
 • ,

  Bioaktivní Vitamin C+Kalcium pH neutrální tbl.30

  Bioaktivní Vitamin C+Kalcium pH neutrální tbl.30

  Bioaktivní Vitamín C je přípravek s vysokým obsahem vitaminu C – má 750 mg v každé tabletě. Jeho pH je neutrální. Přípravek mohou užívat těhotné a kojící ženy.
  Balení obsahuje 30 tablet.

  kód: 165136
  199 
  Porovnat
 • ,

  BIODERMA Photoderm ORAL tbl.30

  BIODERMA Photoderm ORAL tbl.30

  Nutriční doplněk Bronz Oral je bohatý na Omega-3 mastné kyseliny. Obsahuje také vitamíny a minerály. Obsažená měď podporuje fyziologickou kožní pigmentaci. Dále obsahuje vitamín E a vitamín C. Chrání buňky před oxidačním stresem. Navíc měď a vitamín C podporují běžné fungování imunitního systému.

  kód: 110270
  329 
  Porovnat
 • ,

  Biosil H tbl.60

  Biosil H tbl.60

  Biosil H je doplněk stravy obohacený o hyaluronát sodný.Obsažený biotin pomáhá udržovat normální stav pokožky, vlasů a sliznic. Kyselina pantothenová snižuje míru únavy a pocit vyčerpanosti a kyselina hyaluronová se vyskytuje v pokožce, kde zabraňuje průniku bakterií do tkání. Je také přítomna v chrupavkách a očním sklivci. V kombinaci s kolagenem je základem organické části kostí.

  kód: 115639
  158 
  Porovnat
 • ,

  Biosil Plus tbl.60

  Biosil Plus tbl.60

  Biosil Plus je doplněk stravy, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky.
  Obsažený biotin pomáhá udržovat normální stav pokožky, vlasů a sliznic. Kyselina pantothenová snižuje míru únavy a pocit vyčerpanosti. Zinek přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů a pokožky. Dále se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k udržení normální funkce imunitního systému.

  kód: 114199
  61 
  Porovnat
 • ,

  Biosil tbl.60

  Biosil tbl.60

  Biosil je doplněk stravy obsahující vitamin H (biotin), který přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a sliznic.

  kód: 116464
  67 
  Porovnat
 • ,

  Capimin tbl.100

  Capimin tbl.100

  Capimin je doplněk stravy s blahodárným účinkem na vlasy a nehty. Ideální pro ty, které trápí vypadávání, lámání a nedostatečný růst vlasů. Také má příznivý vliv na výživu a pevnost nehtů beze skvrn. Díky tomuto doplňku stravy dochází k doplnění potřebných vitamínů, minerálů a sirných aminokyselin. Přípravek je vhodný pro dlouhodobé užívání (minimálně 1 měsíc, optimální doba jsou 3 měsíce).Balení obsahuje 100 tablet.

  kód: 116827
  357 
  Porovnat
 • ,

  Carnosine Extra PM pro ženy cps.60

  Carnosine Extra PM pro ženy cps.60

  Carnosine Extra PM je doplněk stravy pro ženy, které mají v oblibě beauty produkty a usilují o stálý mladistvý a štíhlý vzhled a dobrou fyzickou kondici. Slouží jako zdroj přírodního estrogenu diosgeninu, fytosterolů a fyziologicky důležitého neuropeptidu histidinu a alaninu (L-Carnosine). Jejich nedostatek může být jednou z příčin přirozeného i nepřirozeného stárnutí, hormonální nerovnováhy, snížené duševní a fyzické výkonnosti, vypadávání a šedivění vlasů, vrásčité kůže a nadváhy.

  kód: 160934
  358 
  Porovnat
 • ,

  Cemio Panthenol 40mg s biotinem cps.60+20

  Cemio Panthenol 40mg s biotinem cps.60+20

  Cemio Panthenol je doplněk stravy, který podporuje zdravý stav nehtů, vlasů a pokožky. Obsahuje účinnou látku D-panthenol, která přispívá k získávání energie z potravy, snižuje míru únavy a vyčerpání a podporuje normální psychický výkon. Přípravek je obohacen o biotin, který napomáhá právě udržení zdravého stavu vlasů, pokožky a nehtů.

  kód: 114945
  132 
  Porovnat
 • ,

  Cemio Vápník Hořčík Zinek FORTE tbl.100+40

  Cemio Vápník Hořčík Zinek FORTE tbl.100+40

  Cemio Vápník Hořčík Zinek FORTE obsahuje jedinečnou kombinaci tří nejdůležitějších minerálů a vitaminů D3 a K1 prospěšných pro lidský organismus. Vápník je důležitý pro správnou stavbu kostí a zubů. Hořčík zajišťuje správnou funkci svalů. Zinek je prospěšný zejména pro zdravě vypadající vlasy, nehty a pokožku. Vitamin D3 je nutný pro dobré vstřebávání vápníku a jeho uložení do kostí. Vitamin K1 je rovněž důležitý pro zdravé a pevné kosti. Tablety jsou vhodné pro doplnění potřebných vitaminů a minerálů i v období těhotenství.

  kód: 114519
  196 
  Porovnat
 • ,

  Clinical hair-care tob.30

  Clinical hair-care tob.30

  Doplněk stravy Clinical hair-care obsahuje velmi účinný Keratin Renewal System. Ten dodává vlasovým buňkám živiny pro tvorbu keratinu. Keratin je bílkovina, která se zabývá strukturou vlasů a má vliv na jejich kvalitu. Přípravek je obohacen o Nutrikomplex, jenž obsahuje důležité vitaminy a minerály. Pycnogenol s výtažkem ze semen hroznů zvyšuje prokrvení vlasové pokožky.Clinical hair-care celkově podporuje růst vlasů, zvyšuje jejich odolnost vůči negativním vnějším vlivům a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy. Lesk vlasů se zvyšuje a šedivění je omezeno. Balení obsahuje 30 tobolek.

  kód: 115738
  197 
  Porovnat
 • ,

  Clinical hair-care tob.45+15

  Clinical hair-care tob.45+15

  Doplněk stravy Clinical hair-care obsahuje velmi účinný Keratin Renewal System. Ten dodává vlasovým buňkám živiny pro tvorbu keratinu. Keratin je bílkovina, která se zabývá strukturou vlasů a má vliv na jejich kvalitu. Přípravek je obohacen o Nutrikomplex, jenž obsahuje důležité vitaminy a minerály. Pycnogenol s výtažkem ze semen hroznů zvyšuje prokrvení vlasové pokožky.Clinical hair-care celkově podporuje růst vlasů, zvyšuje jejich odolnost vůči negativním vnějším vlivům a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy. Lesk vlasů se zvyšuje a šedivění je omezeno. Balení obsahuje 45 plus 15 tobolek navíc.

  kód: 114840
  276 
  Porovnat
 • ,

  Clinical hair-care tob.60+30 + dárek

  Clinical hair-care tob.60+30 + dárek

  Doplněk stravy Clinical hair-care obsahuje velmi účinný Keratin Renewal System. Ten dodává vlasovým buňkám živiny pro tvorbu keratinu. Keratin je bílkovina, která se zabývá strukturou vlasů a má vliv na jejich kvalitu. Přípravek je obohacen o Nutrikomplex, jenž obsahuje důležité vitaminy a minerály. Pycnogenol s výtažkem ze semen hroznů zvyšuje prokrvení vlasové pokožky.Clinical hair-care celkově podporuje růst vlasů, zvyšuje jejich odolnost vůči negativním vnějším vlivům a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy. Lesk vlasů se zvyšuje a šedivění je omezeno.Balení obsahuje 30 tobolek navíc zdarma a jako DÁREK vyhlazující oční sérum.

  kód: 114356
  369 
  Porovnat
 • ,

  Complidermol 5 alfa tob.60

  Complidermol 5 alfa tob.60

  Complidermol 5 alfa je přípravek proti padání vlasů u žen. Obsahuje klinicky ověřenou recepturu speciálně vyvinutou pro padající vlasy a k udržení normální hormonální aktivity. Tento doplněk stravy obsahuje dermoaktivní látky, které podporují růst vlasů, vitamíny, které přispívají k udržení normálního stavu vlasů a k normální syntéze cysteinu, který je součástí kolagenu a keratinu, a stopové prvky zinku a železa, které udržují normální stav vlasů a nehtů a podílí se na procesu dělení buněk.

  kód: 164991
  397 
  Porovnat
 • ,

  Dermatin Orling cps.360

  Dermatin Orling cps.360

  Dermatin Orling je specifická superkomplexní formule pro citlivou, namáhanou, suchou i mastnou pleť, která je komplexní výživou kůže zevnitř.

  kód: 170273
  788 
  Porovnat
 • ,

  Dermatin Orling práškový nápoj v sáčcích 14ks/252g

  Dermatin Orling práškový nápoj v sáčcích 14ks/252g

  Dermatin Orling s kolagenními peptidy, kyselinou hyaluronovou, sušeným kobylím mlékem a vitamíny určené pro hloubkovou výživu problematické kůže i pleti. Lidem s citlivou, namáhanou, suchou i mastnou pokožkou.

  kód: 181116
  641 
  Porovnat
 • ,

  DermaX 60+30 tob. zdarma

  DermaX 60+30 tob. zdarma

  Dermax je doplněk stravy obsahující směs látek aminokyselin (L-methionin, cystein), rostlinných výtažků (extrakt z natě přesličky rolní), vitaminů a stopových prvků. Díky svému složení napomáhá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a nehtů. Zároveň má velice příznivý vliv na energetický metabolismus. Přípravek je vhodný pro ženy.Balení obsahuje 90 tobolek.

  kód: 115329
  284 
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 118 výsledků