• Barva a Péče Šampón – Světle barvené vlasy 250ml

  Barva a Péče Šampón - Světle barvené vlasy 250ml

  Barva a péče Barvy šampon pro světle barvené vlasy obsahuje přírodní výtažky, prodlužuje zářivost a trvalost barvy.

  kód: 171429
  186 
  Porovnat
 • Barva Color&Soin 9R – ohnivě rudá 135ml

  Barva Color&Soin 9R - ohnivě rudá 135ml

  Barva a péče Barvy Color and Soin jsou průkopníkem rostlinného barvení ve farmacií. Díky rostlinným extraktům jsou barvy šetrné k vlasům a pečují o ně. Barva je dlouhotrvající, intenzivní a spolehlivá a představuje komfort pro pokožku hlavy.Balení obsahuje odstín Ohnivě rudá.

  kód: 171425
  287 
  Porovnat
 • DERMIBEL PEČUJÍCÍ ŠAMPON pro muže 200g

  DERMIBEL PEČUJÍCÍ ŠAMPON pro muže 200g

  Dermibel pečující šampon pro muže byl vyvíjen pro podporu růstu vlasů, pro silnější vlasové kořínky a bohatší vlasy. Obsahuje rostlinné kmenové buňky z fazole adzuki a jetele, které vitalizují vlasové kořínky, podporují jejich velikost, násobí růstové faktory vlasu a pozitivně ovlivňují celou fázi růstu a obnovy vlasů. Šampon je obohacen o kofein, který zabraňuje negativnímu působení testosteronu, vlasy stimuluje a omezuje jejich vypadáváni způsobené dědičnosti. Jedinečná aktivní složka Oligogeline získaná z červených mořských řas má vliv na remineralizování vlasů a obnovuje obranyschopnost pokožky. Vysoce biologicky kvalitní složka Varisoft na bázi řepkového oleje dodává vlasům výjimečný lesk, poddajnost a pružnost. Šampon pro muže obsahuje čistě přírodní, bláhodárnou parfemaci – éterický olej gerania. Pomáhá posilovat účinek proti padání vlasů podmíněnému stresem a povzbuzuje lymfatický oběh a výživu tkání.

  kód: 180847
  543 
  Porovnat
 • DERMIBEL PEČUJÍCÍ ŠAMPON pro ženy 200g

  DERMIBEL PEČUJÍCÍ ŠAMPON pro ženy 200g

  Dermibel Pečující šampon pro ženy byl vyvíjen pro podporu růstu vlasů, pro silnější vlasové kořínky a bohatší vlasy. Obsahuje rostlinné kmenové buňky z fazole adzuki a jetele, které vitalizují vlasové kořínky, podporují jejich velikost, násobí růstové faktory vlasu a pozitivně ovlivňují celou fázi růstu a obnovy vlasů. Šampon je obohacen o Bio Tilicine zárodečné buňky z čerstvých lipových poupat, které podpurují tvrobu keratinu, posilují a regenerují vlasové vlákno, dodávají pružnost a objem. Jedinečná aktivní složka Oligogeline získaná z červených mořských řas má vliv na remineralizování vlasů a obnovuje obranyschopnost pokožky. Vysoce biologicky kvalitní složka Varisoft na bázi řepkového oleje dodává vlasům výjimečný lesk, poddajnost a pružnost. vysoce hydratační složka Pentavitin získaná z výtažků pšenice předchází vysušování pokožky a vlasů, zmírňuje podráždění a normalizuje vlasovou pokožku. Makadamový olej působí na vlasy i pokožku antioxidačně, nádherně zvláčňuje, posiluje a dodává lesk. Obsahuje luxusní nealergizující čistou přírodní vůni pomerančových květů Neroli.

  kód: 180846
  543 
  Porovnat
 • DUCRAY Extra-doux Velmi jemný šampon 200ml

  DUCRAY Extra-doux Velmi jemný šampon 200ml

  Ducray Extra-doux je velmi jemný šampon, který chrání vlasy a vlasovou pokožku. Vhodné pro časté mytí. Po aplikaci jsou vlasy jemné, pružné a lesklé.

  kód: 173473
  244 
  Porovnat
 • Eucapil amp.30x2ml prostř.proti vypadávání vlasů

  Eucapil amp.30x2ml prostř.proti vypadávání vlasů

  Eucapil představuje dermokosmetický přípravek ve formě ampulí, který napomáhá zabránit padání vlasů. Proniká k vlasovým kořínkům, má příznivé účinky na jejich zpevnění a obnovu. Tento přípravek je velmi rozšířený a oblíbený v mnoha zemích např. Austrálie, Nový Zéland, Kuvait atd.Balení obsahuje 30 ampulí.

  kód: 115853
  865 
  Porovnat
 • KLORANE Avoine dry šamp.150ml suchý pro norm.vlasy

  KLORANE Avoine dry šamp.150ml suchý pro norm.vlasy

  Suchý šampon s ovesným mlékem pro časté a šetrné mytí bez použití vody je založen na změkčujícím a ochranném výtažku z ovsa. Díky cyklodextrinu a přírodním polysacharidům je šampon schopen čistit vlasy bez mytí tak často, jak potřebujete. Za své čisticí účinky vděčí originálnímu spojení složek s vysokou absorpční schopností, které fungují jako opravdové houby absorbující nečistoty a maz ve vlasové pokožce. Vlasy za několik minut znovu získají objem a lehkost.Suchý šampon je ideální pro vytížené osoby nebo pro osoby upoutané na lůžko, které si nemohou vlasy umýt. Výrobek je hypoalergenní a má vyvážené složení pro snížení možnosti vzniku alergií.

  kód: 157446
  276 
  Porovnat
 • Parusan Energizer tonikum pro ženy 200 ml

  Parusan Energizer tonikum pro ženy 200 ml

  Parusan Energizer je výživový koncentrát pro ženy, který vyživuje spodní část vlasů až do vlasové cibulky. Je složený z mnoha cenných látek jako je například biotin, L-Arginin a vitamín E, díky kterým je omezeno vypadávání vlasů a výrazně také napomáhají rychlejšímu růstu nových vlasů. Vypadávání vlasů u žen může být způsobeno hormonálními poruchami, stresem, kolísáním hormonů způsobeným menopauzou, užíváním hormonální antikoncepce, těhotenstvím, problémy se štítnou žlázou nebo také léky na vysoký krevní tlak. Balení obsahuje 200 ml.

  kód: 181834
  297 
  Porovnat
 • Parusan Stimulátor šampon pro ženy 200 ml

  Parusan Stimulátor šampon pro ženy 200 ml

  Parusan Stimulátor je stimulační šampon pro ženy, který vyživuje spodní část vlasů až do vlasové cibulky pomocí koncentrátu s obsahem výživných látkek. Je složený z mnoha cenných látek jako je například biotin, L-Arginin a vitamín E, díky kterým je omezeno vypadávání vlasů a výrazně také napomáhají rychlejšímu růstu nových vlasů. Vypadávání vlasů u žen může být způsobeno hormonálními poruchami, stresem, kolísáním hormonů způsobeným menopauzou, užíváním hormonální antikoncepce, těhotenstvím, problémy se štítnou žlázou nebo také léky na vysoký krevní tlak. Balení obsahuje 200 ml.

  kód: 181835
  297 
  Porovnat
 • Renokin Hair Revitalizing Šampon 150ml

  Renokin Hair Revitalizing Šampon 150ml

  Renokin Hair revitalizační šampon napomáhá k dosažení delších, silnějších a zdravějších vlasů. Tento šampon byl speciálně navržen tak, aby stimuloval a posílil stav vlasů a pokožky hlavy vytvořením zdravého prostředí pro obnovení vlasů.

  kód: 169659
  422 
  Porovnat
 • Tetesept Mrtvé moře Šampón 300ml

  Tetesept Mrtvé moře Šampón 300ml

  Šampon jemně čistí, snižuje svědění a tvorbu lupů. S pravou solí z Mrtvého moře, alantoinem, zinkem PCA a aloe vera. Má neutrální pH 5,5. Neobsahuje barviva, minerální oleje, silikony ani aromatické látky, které jsou častou příčinou alergií.

  kód: 181556
  93 
  Porovnat

Zobrazeno 11 výsledků