• ,

  3M Nexcare ColdHot Classic Gelový obklad 26x11cm

  3M Nexcare ColdHot Classic Gelový obklad 26x11cm

  ColdHot Classic je chladivý i hřejivý gelový obklad, který ulevuje od bolesti. Lze ho použít za studena i za tepla. Vhodný je na končetiny a klouby: krk, ramena, lokty, kolena i kotníky.

  kód: 111483
  149  button
  Porovnat
 • ,

  3M Nexcare ColdHot Comfort 26x11cm

  3M Nexcare ColdHot Comfort 26x11cm

  ColdHot Comfort je chladivý i hřejivý gelový obklad, který ulevuje od bolesti. Lze ho použít za studena i za tepla. Obklady zužují či rozšiřují cévy, velmi účinně tlumí bolesti, zabraňují otokům a zánětům, zlepšují prokrvení a uvolňují svalové křeče či ztuhlost svalů, kloubů a šlach.

  kód: 111127
  Porovnat
 • ,

  3M Nexcare ColdHot Maxi 19.5x30cm

  3M Nexcare ColdHot Maxi 19.5x30cm

  ColdHot Maxi je chladivý i hřejivý gelový obklad, který ulevuje od bolesti. Lze ho použít za studena i za tepla. Obklady zužují či rozšiřují cévy, velmi účinně tlumí bolesti, zabraňují otokům a zánětům a uvolňují svalové křeče či ztuhlost svalů, kloubů a šlach. ColdHot Maxi je vhodný zejména na záda a břicho.

  kód: 111129
  Porovnat
 • ,

  3M Nexcare ColdHot Mini 11x12cm

  3M Nexcare ColdHot Mini 11x12cm

  ColdHot Mini je chladivý i hřejivý gelový obklad, který ulevuje od bolesti. Lze ho použít za studena i za tepla. Obklady zužují či rozšiřují cévy, velmi účinně tlumí bolesti, zabraňují otokům a zánětům, zlepšují prokrvení a uvolňují svalové křeče či ztuhlost svalů, kloubů a šlach. Je vhodný zejména na dásně či menší postižená místa.

  kód: 111128
  Porovnat
 • ,

  A-DERMA Phys-AC čistící pěnivý gel 400ml

  A-DERMA Phys-AC čistící pěnivý gel 400ml

  Pěnivý gel bohatý na přírodní aktivní látky, který jemně čistí pleť se sklonem k akné bez vysoušení, a to díky kompenzačním hydratačním složkám.
  Pleť je čistá, svěží a zmatněná. Fluidní textura, která vytváří jemnou pěnu, pleť nedráždí a snadno se oplachuje. Neštípe v očích. Hypoalergenní, nekomedogenní.

  kód: 172565
  421  button
  Porovnat
 • ,

  ABENA Skincare – zinková mast 100ml

  ABENA Skincare - zinková mast 100ml

  Zinková mast Abena Skincare působí nejen preventivně, ale může být použita i k ošetření drobných povrchových poškození kůže, jako jsou opruzeniny, plenková dermatitida, oděrky a praskliny. Preventivně se používá k vytvoření bariér v intimních partiích, proti agresivním účinkům moči a stolice.
  Její předností je snadné roztírání, nepřisychá ke kůži a tím nevznikají nánosy, které se musí odstraňovat. Mast chrání a zklidňuje podrážděnou pokožku a je vhodná jako prevence proti dekubitům.Mast je vhodná pro inkontinentní a imobilní pacienty.

  kód: 158837
  Porovnat
 • ,

  ABENA Skincare chladící a ošetř. aktiv gel 250ml

  ABENA Skincare chladící a ošetř. aktiv gel 250ml

  Chladící ošetřující gel je vhodný k prokrvení pokožky, může pomoci zabránit vzniku dekubitů, pokud jsou gelem ošetřena místa, na která je vyvíjen dlouhotrvající tlak, způsobující poruchu prokrvení, zvláště u imobilních klientů.
  Máta, eukalypt a menthol, které jsou v gelu obsaženy, způsobují nejen příjemnou osvěžující vůni, ale mohou také ulevit od svědivých pocitů. Chladivé účinky gelu mohou ulevit při zhmoždění a bolestech svalů a kloubů.

  kód: 158828
  Porovnat
 • ,

  Acai Detox 90 tobolek

  Acai Detox 90 tobolek

  Acai Detox doplněk stravy je jedinečnou kombinací detoxikačních extraktů acai berry, ostropestřce mariánského a cordycepsu. Acai Berry chrání každou buňku těla a vytváří tak ideální podmínky pro alkalizaci organismu a rekukci toxických látek. Ostropestřec mariánský funguje jako bič na jedy a toxické látky, které se usadily v játrech. Cordyceps zlepšuje vitalitu a dynamiku látkové přeměny buněk, čímž napomáhá odstraňovat toxické látky z organizmu.

  kód: 169233
  Porovnat
 • ,

  Acerumen sprej 40 ml

  Acerumen sprej 40 ml

  Acerumen sprej je jemný ušní zdravotnický prostředek, který obsahuje povrchově aktivní látky, díky nimž rozpouští mazové žlázy v uchu.

  kód: 162406
  Porovnat
 • ,

  AceRutin cps.60x240mg

  AceRutin cps.60x240mg

  Rutin v kombinaci s kyselinou askorbovou (vitamínem C) má pozitivní vliv na cévní zdraví a oběhovou soustavu. Především při lámavosti kapilár. Vitamin C je silným antioxidantem, který přispívá k normální struktuře cév. Kombinace těchto látek je vhodná při zvýšeném krvácení.

  kód: 160780
  Porovnat
 • ,

  AcidoFit MD grep/citrón tbl.eff.15+1 zdarma

  AcidoFit MD grep/citrón tbl.eff.15+1 zdarma

  Minerální nápoj Kompava AcidoFit MD s grepovo-citrónovou příchutí slouží k odkyselení organismu. Je složen z vitaminů skupiny B a vitaminu C, které přispívají ke správné funkci nervového a imunitního systému. Zároveň obsahuje speciální směs minerálů jako je sodík, fosfor, přírodní extrakty Aloe Vera, alfalfa a zeleného čaje, jejichž zdroj je omezen pouze na příjem z potravin v omezeném množství a jejich úbytek po sportovním nebo jiném náročném výkonu je třeba doplnit.Tento nápoj je vhodný k prevenci vzniku svalových křečí, k zabránění překyselení organismu, pro podporu optimálního pH. Pomáhá také detoxikovat organismus od toxinů, posiluje imunitní systém, podporuje správné fungování nervů, svalů a srdce, upravuje rovnováhu tekutin v těle a doplňuje minerály potřebné k správnému fungování celého organismu.Přípravek je určen pro všechny osoby s pH moči nižším než 7. Dále pro sportovce trpícími svalovými křečemi a záškuby, pro osoby s nízkým obsahem minerálů a pro osoby s poruchami prokrvení organismu a neustále studenými končetinami.

  kód: 119016
  125  button
  Porovnat
 • ,

  ACNEVAC cps.30

  ACNEVAC cps.30

  Přípravek Acnevac je vyroben pomocí nejmodernějších technologií. Obsahuje unikátní kombinaci čištěných lyzátů, tří originálních bakteriálních kmenů. Přípravek je připraven speciální technologií z kmenů nejčastějších původců kožních onemocnění acne vulgaris, furunkulózy a mikrobiálního ekzému a doporučuje se osobám trpícím akné a dalšími zánětlivými kožními projevy.

  kód: 114338
  341  button
  Porovnat
 • ,

  Actilac Baby 20+10 sáčků zdarma s banán. příchutí

  Actilac Baby 20+10 sáčků zdarma s banán. příchutí

  ActiLac Baby je doplněk stravy s banánovou příchutí, který obsahuje kombinaci 6-ti kmenů mikroorganismů lactobacilů a bifidobakterií.

  kód: 172281
  167  button
  Porovnat
 • ,

  Actilac box 20 x 10 tobolek

  Actilac box 20 x 10 tobolek

  Actilac je přípravek obsahující kombinaci osmi kmenů bifidobakterií a laktobacilů. Vhodné jako doplněk při užívání antibiotik nebo po ukončení jejich léčby. Reguluje nežádoucí působení antibiotik na střevní mikroflóru.

  kód: 114949
  Porovnat
 • ,

  ActiLac tob.30

  ActiLac tob.30

  Actilac je přípravek obsahující kombinaci osmi kmenů bifidobakterií a laktobacilů. Vhodné jako doplněk při užívání antibiotik nebo po ukončení jejich léčby. Reguluje nežádoucí působení antibiotik na střevní mikrofloru.

  kód: 114335
  214  button
  Porovnat
 • , ,

  ADVANCE Calmin cps.60

  ADVANCE Calmin cps.60

  Calmin je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující unikátní kombinaci přírodních látek, které působí příznivě při usínání a podporují klidný spánek. Chmel, kozlík a mučenka napomáhají ke zklidnění a relaxaci. Chmel podporuje usínání a navození dobrého spánku. Chmel, kozlík a mučenka podporují dobrý a kvalitní spánek. Kozlík podporuje relaxaci při stresu.Přírodní látky obsažené v Calminu jsou nenávykové.

  kód: 117848
  294  button
  Porovnat
 • ,

  ADVANCE Candix cps.60

  ADVANCE Candix cps.60

  Candix je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující unikátní kombinaci přírodních látek. Díky vitaminu C podporuje imunitu a je vhodný při proti-kvasinkové dietě. Dále Candix obsahuje vysoké množství živých kultur Lactobacillus acidophilus.

  kód: 117102
  Porovnat
 • ,

  ADVANCE Cholesten cps.60

  ADVANCE Cholesten cps.60

  Cholesten je doplněk stravy ve formě tablet obsahující červenou fermentovanou rýži a omega 3 mastné kyseliny, které připsívají k udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi. Hlavní účinnou složkou, která přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, je Monakolin K. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 10 mg Monakolinu K denně. Další aktivní složkou Cholestenu je vysoce koncentrovaný rybí olej MEG-3TM s obsahem OMEGA 3 nenasycených mastných kyselin DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaenová).

  kód: 156042
  309  button
  Porovnat
 • ,

  ADVANCE DetoxActive cps.120

  ADVANCE DetoxActive cps.120

  DetoxActive je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující unikátní kombinaci přírodních látek, které podporují detoxikaci a očistu organismu. Jde o kombinaci zelených potravin chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene, mladé pšenice a dalších přírodních látek pro maximální synergický efekt.Doplněk stravy díky svému složení detoxikuje a čistí organismus, podporuje obranyschopnost organismu a imunitní systém, přispívá k normální funkci trávicího traktu, podporuje celkovou vitalitu, je přírodním zdrojem vitamínů a minerálů a má příznivý vliv na další funkce lidského organismu.

  kód: 156037
  334  button
  Porovnat
 • ,

  ADVANCE Diaben cps.60

  ADVANCE Diaben cps.60

  Diaben je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující unikátní kombinaci přírodních látek, které přispívají k udržení normální hladiny cukru v krvi. Obsahuje unikátní kombinaci 3 přírodních látek-Gurmar, kyselinu alfa-lipoovou a extrakt ze skořice, díky čemuž přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi, kontrole tělesné hmotnosti a je vhodný i k dlouhodobému užívání.Diaben je možné užívat i při zvýšené nebo hraniční hladině cukru v krvi.

  kód: 115234
  294  button
  Porovnat
 • ,

  ADVANCE Flextor tbl.120

  ADVANCE Flextor tbl.120

  Flextor je unikátní kloubní doplněk stravy ve formě tablet pro komplexní péči o klouby. Obsahuje kombinaci 7 aktivních látek. Doplněk stravy obsahuje vysoké  množství glukosaminu, chondroitinu, MSM, bromelainu, kolagen a extrakt z boswellie, díky čemuž podporuje zdraví kloubů a díky Vitamínu C přispívá také k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí a chrupavek.

  kód: 156043
  380  button
  Porovnat
 • ,

  ADVANCE Hemoxin cps.60

  ADVANCE Hemoxin cps.60

  Hemoxin je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující unikátní komplex 5 přírodních aktivních látek s vysokým obsahem hesperidinu a diosminu. Díky svému složení přispívá k normální činnosti cévní soustavy, podporuje zdraví žil a cév a přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév.

  kód: 156049
  Porovnat
 • ,

  ADVANCE Ječmen 200 g

  ADVANCE Ječmen 200 g

  Ječmen ADVANCE obsahuje mladý ječmen velmi vysoké kvality. Jedná se o doplněk stravy s celou řadou biologicky aktivních látek s příznivým působením na organismus. Důležitý je nejen vysoký obsah biologicky aktivních látek, ale zejména synergie jejich působení, díky kterému se příznivý účinek sčítá.Mladé rostlinky jsou sklízeny v období své nejvyšší vitality, kdy obsahují nejvyšší množství živin a energie potřebné k růstu a díky šetrnému způsobu zpracování zůstává zachována biologická aktivita přírodních látek.Zelený ječmen obsahuje množství vitaminů a minerálů, řadu aminokyselin, včetně esenciálních, které si tělo neumí samo vyrobit a musí je přijímat v potravě. Obsahuje také antioxidanty, které pomáhají chránit před volnými radikály.

  kód: 156050
  Porovnat
 • ,

  ADVANCE Liverax cps.60

  ADVANCE Liverax cps.60

  Liverax je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující komplex přírodních aktivních látek, jehož základem je extrakt z Ostropestřce mariánského.Astragalus, Cholin, Kurkuma a kyselina alfa-lipoová doplňují složení Liveraxu pro maximální synergický efekt. Díky svému složení doplněk stravy podporuje zdraví jater, přispívá k normální (detoxikační) funkci jater, napomáhá regeneraci buněk a k ochraně buněk a tkání před oxidativním stresem.

  kód: 116620
  309  button
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 2079 výsledků