• ,

  ADVANCE DetoxActive cps.120

  ADVANCE DetoxActive cps.120

  DetoxActive je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující unikátní kombinaci přírodních látek, které podporují detoxikaci a očistu organismu. Jde o kombinaci zelených potravin chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene, mladé pšenice a dalších přírodních látek pro maximální synergický efekt.Doplněk stravy díky svému složení detoxikuje a čistí organismus, podporuje obranyschopnost organismu a imunitní systém, přispívá k normální funkci trávicího traktu, podporuje celkovou vitalitu, je přírodním zdrojem vitamínů a minerálů a má příznivý vliv na další funkce lidského organismu.

  kód: 156037
  340 
  Porovnat
 • ,

  Allnature Aloe vera Premium 1000 ml

  Allnature Aloe vera Premium 1000 ml

  Allnature Aloe vera Premium je přírodní 100% šťáva z Aloe Vera, která má jemnou chuť bez výrazného aroma a dodává lidskému organismu mnoho prospěšných látek, které ho posilují a dodávají tělu energii. Aloe Vera napomáhá ke zvýšení imunity, stimulaci zažívacího traktu, a tím i k regulaci zažívacích problémů. Účinné látky obsažené ve šťávě mají vliv na stabilizaci krevního tlaku, vyvažují kyselé prostředí v trávicím traktu a zvyšují fyzickou výkonnost a vytrvalost. Je skvělým pomocníkem i při úpravě menstruačního cyklu.Neobsahuje žádná sladidla ani dochucovadla, a tudíž je možné šťávu používat také na pokožku těla.

  kód: 160093
  284 
  Porovnat
 • ,

  AloeVeraLife Detox 1000 ml

  AloeVeraLife Detox 1000 ml

  AloeLive Detox je potravinovým doplňkem obsahujícím šťávu z aloe, výtažky z listů artyčoku, z listů zeleného čaje, z listů kopřivy, z kořene pampelišky a z hořkého pomeranče. Šťáva z aloe má příznivý vliv na práci žaludku a střevního systému a podporuje trávení. Výtažek z artyčoku podporuje funkci jater a vylučující funkci ledvin, jejichž správná činnost napomáhá procesu očišťování organismu. Výtažky ze zeleného čaje a kopřivy podporují odstraňování přebytečné vody z těla, což přispívá k regulaci tělesné hmotnosti. Výtažek ze zeleného čaje přispívá také ke správnému metabolismu lipidů. Výtažek z pampelišky je prospěšný pro správnou funkci močových cest. Zároveň podporuje práci jater a trávicího ústrojí. Výtažek z hořkého pomeranče prospěšně ovlivňuje metabolismus lipidů a tím podporuje proces hubnutí.Výrobek je slazený steviolovými glykosidy získanými z listů stévie. Je vhodný pro vegetariány a vegany.Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

  kód: 116896
  269 
  Porovnat
 • ,

  Bio Spirulina 500mg tbl.100

  Bio Spirulina 500mg tbl.100

  Spirulina je sladkovodní sinice Arthrospira platensis zpracovaná v nejvyšší biokvalitě pomocí lisování pod tlakem. Obsahuje rostlinné výživné látky, které se nenacházejí v žádných jiných zelených potravinách, jako je např. fykocyanin a sulfolipidy. Je významným zdrojem beta karotenu, chlorofylu, vitaminu B12, enzymů, vitaminů i řady minerálních látek. Je lehce stravitelná a její složky jsou organismem snadno vstřebávány. Působí na správnou funkci imunitního systému a má značné antioxidační a protizánětlivé účinky. Napomáhá z těla odstraňovat těžké kovy a jedovaté látky. 

  kód: 164102
  123 
  Porovnat
 • ,

  DETOX TOPNATUR – ColonFit Basic + Green Trio

  DETOX TOPNATUR - ColonFit Basic + Green Trio

  Detox Topnatur v dárkovém balení obsahujícím ColonFit Basic a Green Trio.ColonFit je doplněk stravy ve formě kapslí ze 100 % rostlinného původu. Produkt je určen pro řízenou dietární výživu při problémech jako je zácpa a hemoroidy. Obsahuje velké množství vlákniny psyllium a navíc je obohacen o inulín a živé bakterie. Jedná se tedy o formuli 3 v 1 – Probiotika, Prebiotika a Vláknina psyllium.Green Trio je doplněk stravy ve formě tabletek s obsahem chlorelly, zeleného ječmene a spiruliny. Chlorella zajišťuje dostatek Vitamínu A pro správné fungování imunitního systému, spirulina je bohatá na bílkoviny, Vitamín B12, díky čemuž podporuje správnou tvorbu červených krvinek a snižuje únavu a vyčerpání, a chróm, který udržuje normální hladinu glukózy v krvi. Zelený ječmen obsahuje měď a zajišťuje správné fungování metabolismu, podporuje obranyschopnost organismu a chrání buňky před oxidativním stresem.

  kód: 173036
  378 
  Porovnat
 • ,

  ES BIO Chlorella + Spirulina Jumbo tbl. 1500

  ES BIO Chlorella + Spirulina Jumbo tbl. 1500

  ES BIO Chlorella Spirulina Jumbo je doplněk stravy obsahující sladkovodní řasu chlorellu a sladkovodní sinici spirulinu, které se vzájemně doplňují. Jejich spojením v poměru 50:50 vzniká jedinečná kombinace obsahující vitamíny, minerální látky, karotenoidy, chlorofyl, bílkoviny či vlákninu v jejich přirozené podobě.Chlorella pomáhá posilovat imunitní systém a detoxikovat organismus, spirulina pak přispívá k růstu svalové hmoty a podpoře hubnutí. Koncentrace železa, vitamínu B6 spolu s vysokým obsahem vitamínu B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek či ke snížení míry únavy a vyčerpání.

  kód: 161195
  462 
  Porovnat
 • ,

  ES BIO Mladý ječmen Premium 150g

  ES BIO Mladý ječmen Premium 150g

  Mladý ječmen je přírodní antioxidant, který pomáhá zvyšovat obranyschopnost organismu proti volným radikálům a virům. Díky minimálnímu obsahu travní vlákniny je možné tento produkt užívat dlouhodobě. ES BIO Mladý ječmen se vyrábí lisováním a následným sušením šťávy z výhonků mladého ječmene. Zpracování probíhá za nízkých teplot v RAW kvalitě.

  kód: 172908
  509 
  Porovnat
 • ,

  ES BIO Spirulina tbl.750

  ES BIO Spirulina tbl.750

  Bio Spirulina obsahuje velké množství kvalitních bílkovin, pomáhá zvyšovat obranyschopnost organismu a díky schopnosti podporovat přirozený metabolismus je často užívána při dietních kúrách.

  kód: 172909
  252 
  Porovnat
 • ,

  Revital Očista těla tbl.eff. 20 Ale Vera base

  Revital Očista těla tbl.eff. 20 Ale Vera base

  Revital Očista těla obsahuje extrakt z aloe vera. Pomáhá při problémech trávicího ústrojí, např. při žaludečních potížích. Podporuje lepší fungování střev a přispívá k přirozené obranyschopnosti vůči mikroorganismům. Revital Očista těla neobsahuje cukr, tudíž je vhodný i pro diabetiky.

  kód: 110412
  130 
  Porovnat
 • ,

  Spirulina + Chlorella + Prebiotikum tbl.90

  Spirulina + Chlorella + Prebiotikum tbl.90

  Spirulina, Chlorella, Prebiotikum je doplněk stravy, který napomáhá posílení a pročištění organismu a chrání organismus před působením volných radikálů.Chlorella dodává tělu širokou škálu vitamínů, minerálů, stopových prvků, bílkovin a esenciálních aminokyselin. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, normální funkci imunitního systému, pomáhá proti únavě a vyčerpání a podporuje trávicí systém. Přispívá k odbourávání toxických a nežádoucích látek z organismu.Spirullina obsahuje živiny a biologicky cenné látky, které brání organismus před oxidačním stresem. Napomáhá při kontrole tělesné hmotnosti, působí proti únavě a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.Inulín je vláknina rostlinného původu plně rozpustná v těle s prebiotickými účinky. Napomáhá obnovovat střevní mikroflóru.

  kód: 115226
  73 
  Porovnat
 • ,

  Spirulina BIO 300g tbl.1200 NástrojeZdraví

  Spirulina BIO 300g tbl.1200 NástrojeZdraví

  Spirulina BIO je doplněk stravy ve formě tablet. Obsahuje vitaminy, minerály, bílkoviny, aktivní enzymy, antioxidanty a chlorofyl. Spirulina má čisticí a detoxikační účinky zejména u jater, ledvin a krve. Napomáhá při redukci váhy, trávení a vyplavování toxických látek z organismu.Přípravek je vhodný pro lidi, kteří jsou vysoce pracovně vytíženi, pro vegetariány a vegany, pro sportovce, mladé i starší osoby.

  kód: 117495
  346 
  Porovnat
 • ,

  Spirulina Plus Chlorella tbl.100

  Spirulina Plus Chlorella tbl.100

  Doplněk stravy, který je kombinací sinice Spirulina a sladkovodní řasy Chlorella. Podporuje tonizaci organismu, pomáhá při únavě, posiluje vitalitu a dodává tělu energii.Spirulina omezuje příjem cukrů tím, že snižuje míru štěpení škrobu a dodává aminokyseliny pro tvorbu a udržování svalové hmoty při snižování tělesné hmotnosti. Chlorella přispívá ke správné funkci metabolismu a trávicího systému, má příznivý vliv na játra, žlučník, ledviny a tlusté střevo. Pomáhá detoxikovat organismus a přispívá k normální činnosti imunitního systému. Také přispívá k zachování normální krevní hladiny cukru a cholesterolu.

  kód: 115795
  194 
  Porovnat
 • ,

  Triphala 60 tablet podpora trávení a detoxikace

  Triphala 60 tablet podpora trávení a detoxikace

  Triphala je nejznámější a nejúčinnější komplex látek na pročištění organizmu. Napomáhá zbavovat tělo starých usazených odpadních látek zatěžujících organizmus a podporuje činnost zažívacího, oběhového, močového a dýchacího systému. Není návykový, proto ho lze užívat dlouhodobě při detoxikaci nebo jako prevenci ve formě denního doplňku zdravé životosprávy.

  kód: 116056
  209 
  Porovnat

Zobrazeno 13 výsledků