• ,

  AKH Kalium muriaticum por.tbl.60

  AKH Kalium muriaticum por.tbl.60

  Kalium Muriaticum je homeopatický přípravek, který se užívá na základě doporučení a rad odborníka na homeopatii. Přípravek pomáhá při kandidóze, mykóze, nevolnosti, zvracení, průjmech, aftech, zhoršení sluchu po častých otitiách (zánět středního ucha).

  kód: 171154
  163 
  Porovnat
 • ,

  CANDIBENE 100MG vaginální TBL 6

  CANDIBENE 100MG vaginální TBL 6

  Candibene 100 mg se používá k léčbě kvasinkových či plísňových infekcí pochvy (kandidózy), které se projevují svěděním v oblasti pochvy a vulvy (zevních rodidel), pálením pochvy a vulvy, zarudnutím, zduřením (otok) a bolestivostí tkání pochvy a vulvy nebo výtokem z pochvy (bělavý, hrudkovitý, bez zápachu).

  kód: 108898
  71 
  Porovnat
 • ,

  CANDIBENE 200MG vaginální TBL 3

  CANDIBENE 200MG vaginální TBL 3

  Candibene 200 mg se používá k léčbě kvasinkových či plísňových infekcí pochvy (kandidózy), které se projevují svěděním v oblasti pochvy a vulvy (zevních rodidel), pálením pochvy a vulvy, zarudnutím, zduřením (otok) a bolestivostí tkání pochvy a vulvy nebo výtokem z pochvy (bělavý, hrudkovitý, bez zápachu).

  kód: 110493
  71 
  Porovnat
 • ,

  Candivac cps.30

  Candivac cps.30

  Candivac jsou kapsle rostlinného původu pro ženy s opakujícími se záněty genitálií kvasinkového původu. Je také vhodný pro obě pohlaví proti akné a ke zvyšování nespecifické imunity při opakujících se infekcích. Candivac je připraven z kmenů nejčastějších původců vaginálních mykóz, je vyráběný nejmodernějšími biotechnologickými a purifikačními technologiemi.

  kód: 114440
  328 
  Porovnat
 • ,

  Cannaderm Mycosin Forte sérum 10+2ml

  Cannaderm Mycosin Forte sérum 10+2ml

  Mycosin Forte je sérum s mírně kyselým pH, které je určeno pro speciální péči o svědivou zarudlou a citlivou pokožku se sklonem k výskytu kožních plísní nebo kvasinkových infekcí (mykoz).Nové účinnější složení obohacené o látku batterikal působí antimikrobiálně a zmírňuje průvodní projevy kožních plísní.

  kód: 155752
  136 
  Porovnat
 • ,

  Chytrá houba PYTHIE Biodeur Prevent Foot powd.1x4g

  Chytrá houba PYTHIE Biodeur Prevent Foot powd.1x4g

  Zásypový přípravek vhodný pro péči o nohy se sklonem k zápachu, potivosti a plísňovým chorobám.

  kód: 118393
  85 
  Porovnat
 • ,

  CLOTRIMAZOL AL 100 100MG vaginální TBL 6

  CLOTRIMAZOL AL 100 100MG vaginální TBL 6

  Přípravek obsahuje léčivou látku klotrimazol, která zabraňuje růstu a množení buněk houbovitých mikroorganismů, stejně jako některých bakterií. Clotrimazol AL 100 je určený k léčbě kvasinkových či plísňových infekcí pochvy. Kvasinkové infekce se projevují výtokem z pochvy, svěděním a (nebo) zarudnutím v oblasti pochvy a vulvy, pálením, otokem a bolestivostí tkání pochvy a vulvy.Infekce vznikají nejčastěji v důsledku antibiotické léčby, v souvislosti s onemocněním cukrovkou, nadměrnou konzumací sladkostí, při užívání hormonální antikoncepce s vysokou dávkou estrogenů, po koupeli ve znečištěné vodě nebo mohou vzniknout při nošení neprodyšného a těsného spodního prádla.

  kód: 108926
  90 
  Porovnat
 • ,

  CLOTRIMAZOL AL 200 200MG vaginální TBL 3

  CLOTRIMAZOL AL 200 200MG vaginální TBL 3

  Přípravek obsahuje léčivou látku klotrimazol, která zabraňuje růstu a množení buněk houbovitých mikroorganismů, stejně jako některých bakterií. Clotrimazol AL 200 je určený k léčbě kvasinkových či plísňových infekcí pochvy. Kvasinkové infekce se projevují výtokem z pochvy, svěděním a (nebo) zarudnutím v oblasti pochvy a vulvy, pálením, otokem a bolestivostí tkání pochvy a vulvy.Infekce vznikají nejčastěji v důsledku antibiotické léčby, v souvislosti s onemocněním cukrovkou, nadměrnou konzumací sladkostí, při užívání hormonální antikoncepce s vysokou dávkou estrogenů, po koupeli ve znečištěné vodě nebo mohou vzniknout při nošení neprodyšného a těsného spodního prádla.

  kód: 108927
  85 
  Porovnat
 • ,

  Diabecare mycí pěna 100ml (Dr.Müller)

  Diabecare mycí pěna 100ml (Dr.Müller)

  Mycí pěna DiabeCare je speciálně vyvinuta k čištění a omývání suché a citlivé pokožky diabetiků, především na dolních končetinách. Díky svému složení zabraňuje vysoušení pokožky a díky kombinaci antibakteriálních a protiplísňových látek napomáhá pěna k odstranění nežádoucích mikroorganismů z povrchu kůže. Pěna je dobře tolerována i při dlouhodobém používání a je vhodná i k hygieně zapařujících se oblastí, jako jsou třísla, meziprstní prostory, oblast genitálu a k ošetřování bérců.

  kód: 158414
  125 
  Porovnat
 • ,

  FERMALAC VAGINAL 2000000000CFU vaginální CPS DUR 10

  FERMALAC VAGINAL 2000000000CFU vaginální CPS DUR 10

  Fermalac Vaginal je léčivý přípravek obsahující mléčné mikroorganismy (laktobacily), které se přirozeně vyskytují také ve zdravé pochvě. Používá se u dospívajících a dospělých žen pro podpůrnou léčbu a předcházení infekčních vaginálních (poševních) zánětů a pro udržení a obnovení normálních bakteriálních poměrů v pochvě.

  kód: 108996
  249 
  Porovnat
 • ,

  GYNIMUN dual protect cps.10

  GYNIMUN dual protect cps.10

  Gynimun DUAL Protect je jediné duální probiotikum na českém trhu. Duální znamená, že obsahuje jak kmeny, které fungují jak ve střevě (B. longum BB536 a L. acidophilus LA-14), tak speciální vaginální kmen (L. rhamnosus DSM 14870). Díky této jedinečné kompozici mohou ženy od Gynimunu očekávat harmonizaci nejen střevního, ale také vaginálního prostředí.Balení obsahuje 10 kapslí.

  kód: 181743
  111 
  Porovnat
 • ,

  GYNIMUN dual protect cps.30

  GYNIMUN dual protect cps.30

  Gynimun DUAL Protect je jediné duální probiotikum na českém trhu. Duální znamená, že obsahuje jak kmeny, které fungují jak ve střevě (B. longum BB536 a L. acidophilus LA-14), tak speciální vaginální kmen (L. rhamnosus DSM 14870). Díky této jedinečné kompozici mohou ženy od Gynimunu očekávat harmonizaci nejen střevního, ale také vaginálního prostředí.Balení obsahuje 30 kapslí.

  kód: 181751
  219 
  Porovnat
 • ,

  GYNO-PEVARYL 150 150MG čípek 3

  GYNO-PEVARYL 150 150MG čípek 3

  Přípravek GYNO-PEVARYL účinkuje proti kvasinkovým, plísňovým a některým bakteriálním infekcím. Potlačuje a zastavuje množení kvasinek a plísní, které mohou vyvolávat onemocnění ženského pohlavního ústrojí (zevních rodidel a pochvy).

  kód: 109023
  147 
  Porovnat
 • ,

  GYNO-PEVARYL 150 COMBIPACK 150MG+10MG/G CRM+VAG GLB 3+15G

  GYNO-PEVARYL 150 COMBIPACK 150MG+10MG/G CRM+VAG GLB 3+15G

  Přípravek GYNO-PEVARYL obsahuje vaginální čípky a krém.

  Účinkuje proti kvasinkovým, plísňovým a některým bakteriálním infekcím. Potlačuje a zastavuje množení kvasinek a plísní, které mohou vyvolávat onemocnění ženského pohlavního ústrojí (zevních rodidel a pochvy) a zánět předkožky žaludu u mužů.

  kód: 109024
  206 
  Porovnat
 • ,

  Incidin M spray Extra 350 ml aplikační

  Incidin M spray Extra 350 ml aplikační

  Incidin M spray Extra je dezinfekční prostředek určený k ošetření ponožek, punčoch a obuvi a jako prevence plísňového onemocnění nohou. Účinně zabraňuje množení bakterií, kvasinek a plísní. Zabraňuje opakované infekci i po jeho zaschnutí. Má příjemnou svěží vůni a dezodorační účinky.Lze užívat ve všech zdravotnických zařízeních, domácnostech, na cestách i v místech s vysokou koncentrací osob bez obuvi jako jsou bazény, sauny, fitness centra a další.

  kód: 115221
  162 
  Porovnat
 • ,

  Intim Comfort 5 kapesníčků-anti-intertrigo balsám

  Intim Comfort 5 kapesníčků-anti-intertrigo balsám

  Vlhčené kapesníčky s obsahem anti-intertrigo balzámu, doplněný výtažkem z heřmánku, který pomáhá ke zklidnění kůže zejména na místech vlhké kožní zapářky.
  Kapesníčky jsou napuštěné antibakteriálním roztokem proti nepříjemným opruzeninám, které vznikají především pod prsy, na vnitřních plochách stehen, v podpaží a mezi hýžděmi. Chrání kůži před napadením bakteriemi i plísněmi a lze jej úspěšně využít jako prevenci mykóz na nohou po návštěvě saun, veřejných koupališť a bazénů. Je vhodný aplikovat na drobné spáleniny a velmi účinně působí na zklidnění a doléčení pokožky po odstranění chloupků laserem.

  kód: 118819
  92 
  Porovnat
 • ,

  JENAMAZOL 2% 20MG/G vaginální CRM 20G+APL

  JENAMAZOL 2% 20MG/G vaginální CRM 20G+APL

  Jenamazol 2% je vaginální krém, který působí proti řadě choroboplodných houbovitých mikroorganizmů, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní.U žen působí proti vaginální mykóze nebo zánětu pochvy vyvolané choroboplodnými houbami, poševnímu výtoku podmíněnému kvasinkovou infekcí nebo kandidovému zánětu vulvy. Mezi příznaky patří svědění, bodání nebo pálení často provázené žlutobílým výtokem většinou bez zápachu.U mužů působí na zánět žaludu vyvolaný kvasinkami, mezi jehož projevy patří zarudnutí, svědění, páchnoucí výtok z předkožkového vaku.

  kód: 109070
  121 
  Porovnat
 • ,

  Lactacyd ubrousky Femina 15ks

  Lactacyd ubrousky Femina 15ks

  Jemné vlhčené ubrousky Lactacyd Femina jsou ideálním pomocníkem pro pohodlnou péči a pocit svěžesti intimních partií v jakékoliv situaci – při cestování, při menstruaci, před návštěvou gynekologa, po sportování, po návštěvě koupaliště či po pohlavním styku. S obsahem kyseliny mléčné, která obnovuje a udržuje přirozené prostředí intimních partií a pomáhá tak chránit před záněty.

  kód: 113294
  81 
  Porovnat
 • ,

  Lactacyd ubrousky with Antibacterials 15ks

  Lactacyd ubrousky with Antibacterials 15ks

  Ubrousky Lactacyd s antibakteriální přísadou obsahují přírodní kyselinu L-mléčnou a výtažek z tymiánu, které zvyšují ochranu proti špatným bakteriím.

  kód: 113293
  78 
  Porovnat
 • ,

  Phyteneo Neocide spray 50ml

  Phyteneo Neocide spray 50ml

  Neocide spray je roztok pro čištění pokožky celého těla, dutiny ústní a zevní intimní hygienu s antimikrobiální složkou Octenidine. Odstraňuje nečistoty, udržuje hygienickou čistotu. Brání množení bakterií.Neocide spray se vyznačuje vysokou snášenlivostí s pokožkou (provedeny testy kožní dráždivosti) a může být používán opakovaně.
  Praktický aplikátor umožňuje aplikaci roztoku bez potřeby dotyku pokožky. Roztok je bezbarvý – nezkresluje vizuální posouzení pokožky, nebarví a nešpiní oblečení. Neobsahuje alkohol a při použití nepálí.
  Přípravek uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě 5 °C až 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

  kód: 111332
  78 
  Porovnat
 • ,

  Phyteneo Neocide spray 50ml – II. jakost

  Phyteneo Neocide spray 50ml - II. jakost

  Neocide spray je roztok pro čištění pokožky celého těla, dutiny ústní a zevní intimní hygienu s antimikrobiální složkou Octenidine. Odstraňuje nečistoty, udržuje hygienickou čistotu. Brání množení bakterií. Neocide spray se vyznačuje vysokou snášenlivostí s pokožkou (provedeny testy kožní dráždivosti) a může být používán opakovaně. Praktický aplikátor umožňuje aplikaci roztoku bez potřeby dotyku pokožky. Roztok je bezbarvý – nezkresluje vizuální posouzení pokožky, nebarví a nešpiní oblečení. Neobsahuje alkohol a při použití nepálí. Přípravek uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě 5 °C až 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

  II. jakost: Výrobek nemá vnější obal. Obsah balení je kompletní, ve 100% kvalitě.

  kód: 182341
  62 
  Porovnat
 • ,

  Propolis spray 50 ml

  Propolis spray 50 ml

  Propolis ve formě spreje je vzácný včelí produkt s významnými biologickými účinky. Je zdrojem flavonů, vitaminů, minerálů, aminokyselin a tělu dalších prospěšných látek. Je vhodné jej používat při plísňových onemocněních, při potížích z nachlazení bakteriálního i virového původu, při výskytu kvasinek na sliznici či pro péči o poškozenou kůži.Sprej pečuje o dutinu ústní a umožňuje aplikaci na sliznici. Používá se rovněž k regeneraci a ke změkčování ztvrdlé kůže.

  kód: 116523
  110 
  Porovnat
 • ,

  ROSALGIN 500MG vaginální GRA SOL 10

  ROSALGIN 500MG vaginální GRA SOL 10

  Rosalgin je určen k léčbě zánětlivých projevů v oblasti pochvy, děložního hrdla a zevní části ženského pohlavního ústrojí, které jsou mikrobiálního původu, nebo chemického či fyzikálního původu. Mezi projevy nejčastěji patří svědění, pálení, zarudnutí, zduření (otok) a bolestivost v oblasti pochvy a zevních rodidel, může být přítomen i výtok z pochvy (bělavý, hrudkovitý, bez zápachu).Jedná se o vaginální roztok, kterým se vyplachuje pochva a oplachují zevní rodidla při zánětlivých onemocnění ženského pohlavního ústrojí.Přípravek zmírňuje bolest spojenou se zánětem, působí proti zánětu a má i anestetický účinek. Působí proti bakteriím a plísním a má dezinfekční účinek.

  kód: 109309
  219 
  Porovnat
 • ,

  ROSALGIN EASY 140MG vaginální SOL 5X140ML

  ROSALGIN EASY 140MG vaginální SOL 5X140ML

  Rosalgin Easy se používá k léčbě zánětlivých projevů pochvy, děložního hrdla a zevní části ženského pohlavního ústrojí, které jsou mikrobiálního, chemického i fyzikálního původu.Jedná se o vaginální roztok, kterým se vyplachuje pochva a oplachují zevní rodidla při zánětlivých onemocnění ženského pohlavního ústrojí. Slouží i k běžné ženské hygieně a k hygieně během šestinedělí.

  kód: 109311
  269 
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 34 výsledků