• ,

  AKH Natrium Phosphoricum por.tbl.60

  AKH Natrium Phosphoricum por.tbl.60

  Natrium Phosphoricum je homeopatický přípravek sloužící jako doplněk stravy. Přípravek je vhodný při zažívacích potížích všeho druhu, nadýmání, pálení žáhy, zápachu z úst, průjmech, stavech po přejídání a při kocovině. Dále se výborně osvědčuje při léčení "letních průjmů", kde se vřele doporučuje i jako prevence, při kolice a kyselých průjmech u dětí a kojenců a proti žloutnutí zubů.

  kód: 159320
  163 
  Porovnat
 • ,

  Brainway GastroKit cps.20

  Brainway GastroKit cps.20

  GastroKit je doplněk stravy ve formě kapslí, který poskytuje první pomoc a úlevu při náhlých břišních příhodách, poruchách trávení (např. nevolnost, pálení žáhy, průjem, zvracení, bolesti břicha, plynatost apod.). Díky svému složení přispívá ke správné funkci trávícího ústrojí a k rovnováze střevní mikroflóry.

  kód: 116628
  155 
  Porovnat
 • ,

  Bylinný čaj na pálení žáhy 20×1.5g Fytopharma

  Bylinný čaj na pálení žáhy 20x1.5g Fytopharma

  Bylinný čaj na pálení žáhy napomáhá při zažívacích potížích a nadýmání díky heřmánku. Máta a skořice přispívají k udržení zdravého žaludku a žaludeční pohody. Čaj také napomáhá při břišních křečích díky mátě a fenyklu. Anýz podporuje vylučování trávících šťáv a levandule se využívá ke zlepšení trávení při dočasném stresu.Balení obsahuje 20 nálevových sáčků.

  kód: 118434
  44 
  Porovnat
 • ,

  ESOXX ONE sachets 14×10 ml

  ESOXX ONE sachets 14x10 ml

  Esoxx One je zdravotnický prostředek s mechanickým účinkem, který podporuje rychlé zlepšení příznaků souvisejících s gastroezofageálním refluxem, tzn. pálení žáhy, bolesti v nadbříšku, reflux žaludeční kyseliny, dráždivý kašel a dysfonii. Esoxx obsahuje účinnou kombinaci kyseliny hyaluronové a chondroitin sulfátu, což vede k originálnímu a inovativnímu ochrannému mechanismu pro gastroezofageální sliznici. Chondroitin sulfát podporuje reparativní procesy v gastroezofageální sliznici.

  kód: 166015
  277 
  Porovnat
 • ,

  GASTROTUSS Baby sirup 200ml

  GASTROTUSS Baby sirup 200ml

  GASTROTUSS Baby sirup je přípravek proti gastroezofageálnímu refluxu, tedy zpětnému toku žaludečních šťáv do jícnu. Odstraňuje příznaky jako pálení žáhy, plynatost, dětské koliky, kašel, zvracení, zánět nosohltanu a jiné příznaky, které mohou být způsobené refluxem. Je vhodný pro děti již od narození.

  kód: 115000
  194 
  Porovnat
 • ,

  GAVISCON DUO EFEKT 250MG/106,5MG/187,5MG žvýkací tableta 24

  GAVISCON DUO EFEKT 250MG/106

  Gaviscon žvýkací tablety se používá k léčbě příznaků gastroezofageálního refluxu (onemocnění, při kterém se obsah žaludku vrací do jícnu), jako jsou regurgitace kyseliny (únik žaludeční kyseliny ze žaludku zpět do jícnu), pálení žáhy a poruchy trávení (spojené s refluxem), případně u nemocných s příznaky spojenými s esofagitidou (zánětem jícnu způsobeným zpětným tokem obsahu žaludku do jícnu). Přípravek vytváří ochrannou vrstvu, která plave na povrchu obsahu žaludku. Tato vrstva brání úniku žaludeční kyseliny z žaludku do jícnu, a tak zmírňuje pocit pálení žáhy a nepříjemné pocity, které žaludeční kyselina v ústech a krku působí.Balení obsahuje 24 tablet.

  kód: 163085
  122 
  Porovnat
 • ,

  MasticLife Chios Masticha 40 kapslí

  MasticLife Chios Masticha 40 kapslí

  Masticha kapsle podporují zažívání a redukují nežádoucí bakterie v trávícím ústrojí. Podporují správnou činnost střev a ulevují od pocitu pálení žáhy. Kapsle působí antisepticky a antimykoticky, ulevují od bolesti žaludku, příznivě působí na snižování cholesterolu a snižují tlak. Mastichové kapsle obsahují 100% přírodní mastichu."Mastichové kapsle obsahují originální chioskou mastichu.

  Masticha je přírodní pryskyřice získávaná z Řečíku lentišku (Pistacia lentiscus var. Chiu) v jediné lokalitě na světě, v jižní oblasti řeckého ostrova Chios. Užívání mastichy má tisíciletou tradici, poprvé její účinky zmiňují Dioscorides a Galenos v 1. a 2. století.

  Masticha je chráněné označení původu pro přírodní pryskyřici produkovanou výhradně na řeckém ostrově Chios. Byla jako jedna z prvních uznána a zapsána ES již v roce 2007 mezi zaručeně tradiční speciality. Její získávání, výroba a distribuce je chráněná

  kód: 159788
  376 
  Porovnat
 • ,

  NATURA mrkev – pomeranč – jablko 100% 700 ml

  NATURA mrkev - pomeranč - jablko 100% 700 ml

  Šťáva Fructal z jablek, mrkve a pomerančů je zcela přírodní šťáva, která má 100% podíl ovoce a zeleniny. Je obohacená o minerály železo, vápník a fosfor s obsahem vlákniny. Obsah přírodního cukru je snížen o 20%. Šťáva je vhodná i pro diabetiky.Má příznivý vliv na oči. Používá se také jako prostředek proti pálení žáhy.

  kód: 164170
  51 
  Porovnat
 • ,

  PM Elixír na pálení žáhy tbl.60

  PM Elixír na pálení žáhy tbl.60

  PM elixír na pálení žáhy je bylinný doplněk stravy ve formě tablet, který má pozitivní účinky na pálení žáhy.

  kód: 160917
  219 
  Porovnat
 • ,

  Rosen Gasterin gel 20 sáčků

  Rosen Gasterin gel 20 sáčků

  Rosen Gasterin je doplněk stravy, který pomáhá při zažívacích problémech. Je vhodný na pálení žáhy a při pocitech překyselení žaludku. Podporuje neutralizaci žaludečních kyselin. Jedná se o suspenzi nejjemnějšího uhličitanu vápenatého. Má vanilkovou příchuť a je vhodný pro dospělé, těhotné i diabetiky.

  kód: 117968
  102 
  Porovnat
 • ,

  SALUS Floradix Gallexier 250ml

  SALUS Floradix Gallexier 250ml

  Floradix Gallexier je přípravek z přírodních surovin obsahující hořké bylinky pro lepší zažívání a trávení. Podporuje trávení těžkých a tučných jídel, napomáhá zmírnit zažívací potíže, zmírňuje pocit plnosti a působí pozitivně proti nadýmání. Obsahuje listy artyčoku, pampelišky a 10 léčivých hořkých bylin prospěšných pro játra a žlučník. Směs ovocných koncentrátů a med zlepšují vstřebávání a dodávají příjemnou chuť.Přípravek je vhodný pro ženy i muže při zažívacích obtížích, při problémech s nadměrným nadýmáním či pálením žáhy nebo při ztrátě chuti k jídlu.

  kód: 156427
  134 
  Porovnat
 • ,

  Vitar Soda prášková 100g

  Vitar Soda prášková 100g

  Vitar Soda ve formě prášku ulevuje od nepříjemných projevů žaludku. Účinně neutralizuje žaludeční kyselinu například po těžce stravitelných jídlech nebo alkoholu a kávy užité v nadměrném množství. Balení obsahuje 100 g čistého hydrogenuhličitanu sodného.

  kód: 109597
  47 
  Porovnat
 • ,

  Vitar Soda tbl.150

  Vitar Soda tbl.150

  Vitar Soda ve formě tablet ulevuje od nepříjemných projevů žaludku. Účinně neutralizuje žaludeční kyselinu například po těžce stravitelných jídlech nebo alkoholu a kávy užité v nadměrném množství. Balení obsahuje 150 tablet.

  kód: 109576
  56 
  Porovnat

Zobrazeno 13 výsledků