• ,

  Bílinská kyselka 1l

  Bílinská kyselka 1l

  BÍLINSKÁ KYSELKA je pravá původní KYSELKA, tedy nikoliv jen "minerální voda". Obsahuje skutečně vysoký podíl hodnotných minerálů. Stáčená ze stejného zdroje jako před staletími. Přirozeně perlivá díky vysokému obsahu volného CO2, tedy bez dodatečného sycení technickým plynem. Spojení staletími ověřených účinků s výbornou chutí stolní vody. Přirozeně pomáhá zažívání, během jídla a po jídle napomáhá trávení. Generacemi prověřený přírodní prostředek proti pálení žáhy.
  Balení obsahuje 1 litr.

  kód: 117510
  12 
  Porovnat
 • ,

  Brainway GastroKit cps.20

  Brainway GastroKit cps.20

  GastroKit je doplněk stravy ve formě kapslí, který poskytuje první pomoc a úlevu při náhlých břišních příhodách, poruchách trávení (např. nevolnost, pálení žáhy, průjem, zvracení, bolesti břicha, plynatost apod.). Díky svému složení přispívá ke správné funkci trávícího ústrojí a k rovnováze střevní mikroflóry.

  kód: 116628
  178 
  Porovnat
 • ,

  Bylinný čaj na pálení žáhy 20×1.5g Fytopharma

  Bylinný čaj na pálení žáhy 20x1.5g Fytopharma

  Bylinný čaj na pálení žáhy napomáhá při zažívacích potížích a nadýmání díky heřmánku. Máta a skořice přispívají k udržení zdravého žaludku a žaludeční pohody. Čaj také napomáhá při břišních křečích díky mátě a fenyklu. Anýz podporuje vylučování trávících šťáv a levandule se využívá ke zlepšení trávení při dočasném stresu.Balení obsahuje 20 nálevových sáčků.

  kód: 118434
  46 
  Porovnat
 • ,

  ESOXX ONE sachets 14×10 ml

  ESOXX ONE sachets 14x10 ml

  Esoxx One je zdravotnický prostředek s mechanickým účinkem, který podporuje rychlé zlepšení příznaků souvisejících s gastroezofageálním refluxem, tzn. pálení žáhy, bolesti v nadbříšku, reflux žaludeční kyseliny, dráždivý kašel a dysfonii. Esoxx obsahuje účinnou kombinaci kyseliny hyaluronové a chondroitin sulfátu, což vede k originálnímu a inovativnímu ochrannému mechanismu pro gastroezofageální sliznici. Chondroitin sulfát podporuje reparativní procesy v gastroezofageální sliznici.

  kód: 166015
  277 
  Porovnat
 • ,

  GAVISCON DUO EFEKT 250MG/106,5MG/187,5MG žvýkací tableta 24

  GAVISCON DUO EFEKT 250MG/106

  Gaviscon žvýkací tablety se používá k léčbě příznaků gastroezofageálního refluxu (onemocnění, při kterém se obsah žaludku vrací do jícnu), jako jsou regurgitace kyseliny (únik žaludeční kyseliny ze žaludku zpět do jícnu), pálení žáhy a poruchy trávení (spojené s refluxem), případně u nemocných s příznaky spojenými s esofagitidou (zánětem jícnu způsobeným zpětným tokem obsahu žaludku do jícnu). Přípravek vytváří ochrannou vrstvu, která plave na povrchu obsahu žaludku. Tato vrstva brání úniku žaludeční kyseliny z žaludku do jícnu, a tak zmírňuje pocit pálení žáhy a nepříjemné pocity, které žaludeční kyselina v ústech a krku působí.Balení obsahuje 24 tablet.

  kód: 163085
  123 
  Porovnat
 • ,

  NATURA mrkev – pomeranč – jablko 100% 700 ml

  NATURA mrkev - pomeranč - jablko 100% 700 ml

  Šťáva Fructal z jablek, mrkve a pomerančů je zcela přírodní šťáva, která má 100% podíl ovoce a zeleniny. Je obohacená o minerály železo, vápník a fosfor s obsahem vlákniny. Obsah přírodního cukru je snížen o 20%. Šťáva je vhodná i pro diabetiky.Má příznivý vliv na oči. Používá se také jako prostředek proti pálení žáhy.

  kód: 164170
  51 
  Porovnat
 • ,

  PM Elixír na pálení žáhy tbl.60

  PM Elixír na pálení žáhy tbl.60

  PM elixír na pálení žáhy je bylinný doplněk stravy ve formě tablet, který má pozitivní účinky na pálení žáhy.

  kód: 160917
  219 
  Porovnat
 • ,

  SALUS Floradix Gallexier 250ml

  SALUS Floradix Gallexier 250ml

  Floradix Gallexier je přípravek z přírodních surovin obsahující hořké bylinky pro lepší zažívání a trávení. Podporuje trávení těžkých a tučných jídel, napomáhá zmírnit zažívací potíže, zmírňuje pocit plnosti a působí pozitivně proti nadýmání. Obsahuje listy artyčoku, pampelišky a 10 léčivých hořkých bylin prospěšných pro játra a žlučník. Směs ovocných koncentrátů a med zlepšují vstřebávání a dodávají příjemnou chuť.Přípravek je vhodný pro ženy i muže při zažívacích obtížích, při problémech s nadměrným nadýmáním či pálením žáhy nebo při ztrátě chuti k jídlu.

  kód: 156427
  166 
  Porovnat
 • ,

  Vitar Soda prášková 100g

  Vitar Soda prášková 100g

  Vitar Soda ve formě prášku ulevuje od nepříjemných projevů žaludku. Účinně neutralizuje žaludeční kyselinu například po těžce stravitelných jídlech nebo alkoholu a kávy užité v nadměrném množství. Balení obsahuje 100 g čistého hydrogenuhličitanu sodného.

  kód: 109597
  47 
  Porovnat
 • ,

  Vitar Soda tbl.150

  Vitar Soda tbl.150

  Vitar Soda ve formě tablet ulevuje od nepříjemných projevů žaludku. Účinně neutralizuje žaludeční kyselinu například po těžce stravitelných jídlech nebo alkoholu a kávy užité v nadměrném množství. Balení obsahuje 150 tablet.

  kód: 109576
  56 
  Porovnat

Zobrazeno 10 výsledků