• ,

  Cannaderm Regenerace regenerační krém 75g

  Cannaderm Regenerace regenerační krém 75g

  Cannaderm regenerační krém má krom svých regeneračních účinku také schopnost pečovat o přecitlivělou nebo velmi namáhanou pokožku. Díky své certifikované receptuře dochází k lepšímu vyživení pokožky a rychlejší regeneraci kožních buněk. Pravidelnou péčí lze snížit přecitlivělost pokožky, zlepšit její vzhled a elasticitu a omezit výskyt jemných vrásek a nepravidelností pleti. Krém je ideální pro péči o zhojené jizvy a o namáhanou pokožku v těhotenství či práci ve zhoršeném pracovním prostředí. Pro nadměrně citlivou nebo zralou pokožku doporučujeme použít krém regenerace místo denního či nočního krému a také po depilaci. Krém se rychle vstřebává a nemastí.

  kód: 109740
  197 
  Porovnat
 • ,

  EVELINE SLIM 4D Fitness intenz.sérum celulit.250ml

  EVELINE SLIM 4D Fitness intenz.sérum celulit.250ml

  Fitness intenzivně zeštíhlující a zpevňující sérum s chladivým efektem využívá nejnovějších vědeckých úspěchů. Odborníci z laboratoří Eveline Cosmetics vyvinuli inovativní a technologicky vyspělé sérum, které poskytuje specializovanou péči pro tělo a přináší okamžité účinky na zeštíhlení a zpevnění těla. Složení aktivně podporuje spalování tuků a je velmi účinné při snižování celulitidy.
  Stávající strie jsou vyhlazeny a nové se již nevytvářejí. Pokročilé nejnovější generace látek obsažených v séru byly vybrány speciálně pro zajištění účinného tónování a tvarování těla. Výrobek efektivně modeluje postavu a pomáhá dosáhnout velkolepého zhubnutí.
  bioSlim-Fitness Complex silně zpevňuje a bojuje proti celulitidě, aktivně posiluje účinky dalších látek utvářejících siluetu těla. Lipocell-Slim komplex a L-karnitin intenzivně stimulují mikrocirkulaci a tím podporují snížení celulitidy a tukové tkáně. Kolagen a Pro-Elastin zlepšují hladkost pleti, pevnost a pružnost.
  Sérum obsahuje celou řadu účinných látek, dosahuje i do nejhlubších vrstev tukové tkáně, stimuluje buňky k odbourávání tuků a celulitidy.

  kód: 160010
  166 
  Porovnat
 • ,

  EVELINE SLIM 4D Gold sérum proti celulitidě 250ml

  EVELINE SLIM 4D Gold sérum proti celulitidě 250ml

  Gold sérum je sérum proti celulitidě, tvaruje a zjemňuje siluetu, redukuje tukové buňky. Sérum na hubnutí je luxusním řešením ke snížení tukové tkáně, inovativní receptura bohatá na čisté 24-karátové zlato a unikátní kombinací účinných látek, stimuluje proces spalování tukové tkáně a umožňuje dosažení rovnoměrných tvarů. Arganový olej účinně redukuje i pokročilou celulitidu a výrazně snižuje viditelnost strií.

  kód: 160101
  205 
  Porovnat
 • ,

  Scar Esthetique krém na jizvy 4g

  Scar Esthetique krém na jizvy 4g

  Krém na jizvy Scar Esthetique představuje šetrnou dermatologickou kosmetiku pro úpravu vzhledu nových i starších jizev. Tento přípravek byl vyvinut v USA. Je vhodný pro ošetřování okolí jizev po chirurgických zákrocích, traumatech, na ošetření popálenin a strií. Pravidelná péče a promazávání vede ke zlepšení vzhledu jizev.Byl prokázán pozitivní vliv přípravku na jizvy při jejich estetické i funkční reparaci.

  kód: 155572
  95 
  Porovnat

Zobrazeny 4 výsledky