• ,

  Bedegel masážní gel na prořezávání zoubků 25ml

  Bedegel masážní gel na prořezávání zoubků 25ml

  Bedegel masážní gel na prořezávání zoubků je určen k ošetření dásní při prořezávání mléčných zoubků a pro ošetření při poranění či podráždění v ústní dutině. Ústní gel je vhodný pro celou rodinu bez ohledu na věk.

  kód: 180648
  95 
  Porovnat
 • ,

  BENU Párátka s dentální nití 40ks

  BENU Párátka s dentální nití 40ks

  Benu párátko s dentální nití je určeno pro snadné čištění mezizubních prostorů. Voskované dentální nitě mají mátovou příchuť a jsou vhodné na čištění těžko dostupných oblastí zadních zubů.

  kód: 166584
  49 
  Porovnat
 • ,

  CAMILIA perorální SOL MDC 10X1ML

  CAMILIA perorální SOL MDC 10X1ML

  CAMILIA je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii ke zmírnění potíží spojených s růstem zubů u kojenců a batolat (jako jsou např. bolesti při prořezávání zubů, podrážděnost, červené tváře, průjem). Balení obsahuje 10x1ml.

  kód: 181179
  139 
  Porovnat
 • ,

  DENTIVAC PLUS 30 rozpustných tablet

  DENTIVAC PLUS 30 rozpustných tablet

  Dentivac plus je bakteriální lyzát ve formě rozpustných tablet, který napomáhá zvyšování obranyschopnosti organismu, zejména dutiny ústní. Byl vyvinut nejmodernějšími biotechnologickými a purifikačními technologiemi. Je účinný díky kombinaci purifikovaných lyzátů a patentovaných bakteriálních kmenů.

  kód: 116829
  350 
  Porovnat
 • ,

  Dologel gel na prořezávání zoubků 25ml

  Dologel gel na prořezávání zoubků 25ml

  Dologel je ústní masážní gel s přírodními složkami ke zmírnění bolestivých příznaků způsobených poraněním dásní, následnými záněty a prořezáváním zoubků u dětí a kojenců. Díky přírodním složkám je šetrný k žaludku, nezatěžuje organismus a lze jej proto aplikovat i několikrát denně.
  Lze použít i při jiných zánětech a poranění ústní dutiny (např. zánět dásní, afty), při lézích nebo podráždění způsobených některými potravinami nebo při podráždění nebo lézích způsobených zubařskými přístroji.

  kód: 172858
  138 
  Porovnat
 • ,

  Herbadent Professional gel na dásně s CLD 35g

  Herbadent Professional gel na dásně s CLD 35g

  Herbadent Professional gel na dásně obsahuje chlorhexidin a je určen k péči o dásně a sliznici dutiny ústní. Gel je vhodný i při výskytu zánětlivých problémů, aftů i při projevech parodontózy, jako je krvácení a zánět dásní. Gel lze používat také k péči o dásně s otlaky pod snímatelnými náhradami nebo po rovnátkách. Díky chlorhexidinu snižuje gel růst bakterií a tvorbu zubního plaku a omezuje zánětlivost dásní.
  Gel obsahuje extrakty z řapíku, heřmánku, šalvěje a nátržníku a silici máty, hřebíčku a fenyklu. Dále je doplněn o 0,15 % Chlorhexidine Digluconate.

  kód: 167028
  194 
  Porovnat
 • ,

  Osanit Bylinný Zubní Gel 20g

  Osanit Bylinný Zubní Gel 20g

  Osanit Bylinný zubní gel s příjemným chladivým efektem zklidňuje a pečuje o podrážděné dásně během procesu prořezávání prvních zoubků a usnadňuje tak období jejich růstu. Gel je vhodný nejen pro děti, ale i pro dospělé při podráždění dásní v místech, kde na ně doléhá zubní protéza a při používání rovnátek u dětí.

  kód: 159563
  87 
  Porovnat
 • ,

  PresiDENT Gel Antibact.plus Chlorhexid. 0.5% 30ml

  PresiDENT Gel Antibact.plus Chlorhexid. 0.5% 30ml

  Gel se používá k lokální aplikaci a k intenzivnímu hygienickému ošetření dásní. Zejména doporučujeme gel používat při traumatických stavech, zubních chirurgických zákrocích, parodontitidě, podrážděných a zanícených dásních, pro nositele rovnátek nebo při umělém chrupu. Gel má složení, které obsahuje extrakt ze slézu lesního a heřmánku, které napomáhají, zklidňují a přispívají k redukci podráždění.

  kód: 158527
  90 
  Porovnat
 • ,

  Saloos První zoubek 10ml

  Saloos První zoubek 10ml

  Dětský olej První zoubek má čistě přírodní složení v BIO kvalitě. Základem je mandlový a olivový olej lisovaný za studena spolu s esenciálními oleji z levandule a heřmánku římského. Je vhodný ke zklidnění dásní při růstu prvních zubů. Stačí jemná masáž dásně nebo vnější tváře, kterou můžeme provádět několikrát denně a podle potřeby ho můžeme použít také při bolestech v krku nebo uší. Má příjemnou bylinkovou vůni a díky svému přírodnímu složení je vhodný pro miminka už od 9. týdne.

  kód: 156491
  91 
  Porovnat
 • ,

  WELEDA Šalvějový balzám na dásně 30 ml

  WELEDA Šalvějový balzám na dásně 30 ml

  Gelový přípravek na dásně s rostlinnými výtažky posiluje a zpevňuje dásně, zvyšuje jejich odolnost. Pomáhá při krvácivosti a zánětech, drobných poranění, paradentóze, otlacích způsobených nošením zubní protézy. Pokud není určené jinak, používá se po každém vyčistění zubů a důkladném vypláchnutí úst.Certifikovaná přírodní kosmetika. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE – garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky.Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

  kód: 118066
  184 
  Porovnat
 • ,

  ZYMAFLUOR 0,25MG neobalené tablety 200

  ZYMAFLUOR 0

  Zymafluor 0,25 mg se používá k prevenci zubního kazu. Dodává zubům fluor, který zvyšuje odolnost zubů vůči kazu. Celý proces začíná
  ještě před tím, než se zuby prořežou, a pokračuje po celý život.

  kód: 165127
  139 
  Porovnat

Zobrazeno 11 výsledků