• ,

  BIODERMA Sensibio H2O 250ml +Sensib.Oční krém 15ml

  BIODERMA Sensibio H2O 250ml +Sensib.Oční krém 15ml

  Dárkové balení obsahuje micelární vodu BIODERMA Sensibio H2O 250 ml a oční krém BIODERMA Sensibio 15 ml.
  BIODERMA Sensibio H2O je dermatologická micelární voda, která je v dokonalém souladu s pokožkou: její estery mastných kyselin, micely, jsou podobné fosfolipidům buněčných membrán kůže a přirozeně pomáhají při obnově hydrolipidického filmu pokožky. Micelární voda je vhodná pro citlivou, normální, až suchou pokožku, jemně čistí tvář a oblast očí. Uklidňující aktivní složky snižující překrvení, zabraňují podráždění, které často vzniká v důsledku čištění pokožky.
  BIODERMA Sensibio oční krém představuje hydratační, ochranný a uklidňující přípravek, vhodný na každodenní ošetření citlivé pokožky okolí očí. Dlouhodobě působí proti zánětu a zvyšuje práh tolerance pokožky, čímž ji zaručuje odolnost a chrání před vnějšími vlivy. Okamžitě a účinně zklidňuje nepříjemné pocity a podráždění. Redukuje otoky a minimalizuje jemné vrásky. Nezpůsobuje tvorbu komedonů a je hypoalergenní.

  kód: 173429
  519 
  Porovnat
 • ,

  Magnesium B-komplex Glenmark 100+20 potah.tablet.

  Magnesium B-komplex Glenmark 100+20 potah.tablet.

  Magnesium B-komplex Glenmark je doplněk stravy s komplexním a vyváženým složením. Obsahuje hořčík a vitaminy skupiny B, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti a k normálnímu stavu kostí a svalů.Balení obsahuje 20 potahovaných tablet navíc ZDARMA.

  kód: 117159
  229 
  Porovnat

Zobrazeny 2 výsledky