• BENU Coenzym Q10 +Vitamin E cps.30

  BENU Coenzym Q10 +Vitamin E cps.30

  Přípravek Coenzym Q10 působí proti únavě a nedostatku vitality, dodává tělu energii a výkonnost. Má blahodárný vliv na krevní tlak, srdce a cévy. Příznivě ovlivňuje imunitu a organismus, kterému dodává odolnost. Přípravek je obohacen o vitamin E.

  kód: 113053
  109 
  Porovnat
 • Čaje Christmas Tea Collection pyram.4druhy po 3ks

  Čaje Christmas Tea Collection pyram.4druhy po 3ks

  Vánoční čajová kolekce obsahuje 4 různé druhy čajů: Cukroví, Jízda na saních, Radostné Vánoce a Perníček.Cukroví: zelený čaj, máta, pomerančová kůra, skořice, pražená cikorka, listy jahodníku, vanilka, příchuť máty, příchuť kokosu, příchuť vanilky.Jízda na saních: zelený čaj, skořice, zázvor, kardamom, muškátový oříšek, hřebíček, pepř, příchuť soursop/brazilská papaya, příchuť pomeranče.Radostné Vánoce: zelený čaj, zázvor, skořice, kardamom, muškátový oříšek, hřebíček, pepř, granátové jablko, příchuť granátového jablka, příchuť citronové trávy.Perníček: černý čaj, pražený ječmen, skořice, zázvor, jablko, příchuť zázvoru, příchuť skořice, příchuť limetky.

  kód: 117264
  168 
  Porovnat
 • Revitalon Forte cps.90 + náramek

  Revitalon Forte cps.90 + náramek

  Revitalon Forte je doplněk stravy pro zdravé a silné vlasy s vyváženým množstvím rostlinných extraktů, vitaminů, minerálních látek a důležitých aminokyselin, které vyživují vlasy od kořínků a napomáhají k udržení přirozeného stavu vlasů.Dárkové balení navíc obsahuje exkluzivní náramek se zirkony.

  kód: 161816
  576 
  Porovnat

Zobrazeny 3 výsledky