• , ,

  Allnature Graviola Premium 500 ml

  Allnature Graviola Premium 500 ml

  Premium Graviola je 100% přírodní šťáva z dužiny plodů Graviola s příjemně nakyslou chutí, která má zejména pozitivní vliv na funkci imunitního a nervového systému a napomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání. Dále se podílí na tvorbě kolagenu v těle, čímž optimalizuje funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, pokožky celého těla a zubů. Zvyšuje také schopnost vstřebávání železa a přispívá k regeneraci vitamínu E v těle.Graviola je zelený strom dorůstající výšky okolo pěti metrů s jedlými plody o průměru 15-20 cm. Pochází z tropických oblastí Severní a Jižní Ameriky, včetně Amazonie. Graviola se užívá v medicíně již dlouhá léta.

  kód: 118332
  413 
  Porovnat
 • ,

  Allnature Noni BIO 100% šťáva 1000 ml

  Allnature Noni BIO 100% šťáva 1000 ml

  Noni Bio je 100% přírodní šťáva z plodů tropického ovoce Noni v bio kvalitě s jemnou chutí, která má blahodárné účinky na lidský organismus. Dodává mu přísun energie, vitality a fyzické i psychické pohody díky obsaženým vitamínům, aminokyselinám, minerálům, stopovým prvků a enzymům. Dále také stimuluje imunitní systém, je tedy ideální v období chřipek a nachlazení. Pomáhá od bolesti, tlumí záněty, napomáhá mírnit alergie, bojuje proti předčasnému stárnutí a chorobám souvisejících s věkem a uvolňuje stres. Je významným antioxidantem. Rostlina Noni se běžně nachází na Havaji, Fidži a Tahity, tedy v exotických dálkách. Šťáva se vyrábí ze zralých plodů, které mají jemnou chuť a před dalším zpracováním jsou skladovány za účelem zrání více než 120 dní v sudech.

  kód: 118313
  538 
  Porovnat
 • , ,

  Aloe Vera – šťáva 1 litr

  Aloe Vera - šťáva 1 litr

  Aloe Vera šťáva obsahuje 100% čerstvý gel s dužinou z Aloe Vera. Jeho pravidelné užívání působí blahodárně na lidský organismus. Gel z Aloe Vera je bohatý na polysacharidy, vitamíny (vitamín A, B2, B6, C, D, E), minerály (vápník, železo, draslík, hořčík, mangan a další), stopové prvky, aminokyseliny, enzymy a dalších 200 účinných látek. Aloe Vera je pěstováno ekologicky bez použití chemických hnojiv a není geneticky upravováno.Neobsahuje pesticidy, kontaminující látky, GMO či alergeny.

  kód: 159069
  316 
  Porovnat
 • , ,

  Aloe vera BIOMEDICA přírodní šťáva 99.5% 500ml

  Aloe vera BIOMEDICA přírodní šťáva 99.5% 500ml

  Aloe vera BIOMEDICA je přírodní 99,5 % šťáva s malými kousky gelovité dužiny pravé Aloe Barbadensis Miller. Aloe vera podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, napomáhá normálnímu stav pokožky, vlasů a nehtů. Podporuje normální funkce střevního traktu, čistí a detoxikuje organizmus.Neobsahuje Aloin a není návyková ani při dlouhodobějším užívání.

  kód: 159053
  177 
  Porovnat
 • , ,

  Aloe vera gel přírodní šťáva 500ml

  Aloe vera gel přírodní šťáva 500ml

  Aloe vera gel přírodní šťáva je přírodní produkt s rozmanitými blahodárnými účinky na organismus. Podporuje činnost trávicí soustavy a její zachování v normálním stavu. Přispívá k pravidelné střevní funkci, podporuje pohyb střevního obsahu. Pomáhá udržovat normální hladinu glykémie, podporuje syntézu a sekreci inzulínu. Posiluje imunitní systém, přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům. Blahodárně působí na ženské orgány, usnadňuje průběh menstruačního cyklu, tlumí příznaky menopauzy. Stimuluje metabolismus, pomáhá tělu při únavě. Příznivě působí na funkci kůže a na stav vlasů a nehtů.

  kód: 159059
  164 
  Porovnat
 • , ,

  Aloe vera gel s borůvkou a rakytníkem 500ml

  Aloe vera gel s borůvkou a rakytníkem 500ml

  Aloe příznivě ovlivňuje stav a činnost trávicí soustavy, podporuje pohyb střevního obsahu, přispívá k pravidelné střevní funkci. Pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru, podporuje tvorbu a vylučování inzulínu. Posiluje imunitní systém, přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům. Blahodárně působí na ženské orgány, usnadňuje průběh menstruačního cyklu a menopauzy. Pomáhá při únavě, stimuluje metabolismus. Příznivě působí na funkci kůže a na stav vlasů a nehtů. Borůvka se podílí na udržování normálního metabolismu cukrů, tuků, bílkovin, na udržování funkčních sliznic žaludku a tenkého střeva i na regulaci normálního pohybu střevního obsahu. Podporuje ostré vidění, funkci sítnice, výživu a zachování standardní kolagenové hladiny v oku. Podporuje integritu cévního systému a cirkulaci krve, potlačuje pocit "těžkých nohou". Rakytník přispívá k přirozené obraně organismu a k normální činnosti imunitního systému. Blahodárně ovlivňuje činnost střevního traktu, posiluje aktivitu srdce a metabolismus. Příznivě působí na kvalitu ústní, oční, vaginální sliznice a kůže.

  kód: 159065
  179 
  Porovnat
 • , ,

  ALOE VERA OKF Natural 1.5l bez cukru

  ALOE VERA OKF Natural 1.5l bez cukru

  ALOE VERA OKF Natural je nealkoholický nápoj s Aloe Vera a kousky její dužiny. Podporuje lepší zažívání, předchází trávicím obtížím a pomáhá k pročištění celého organismu. Neobsahuje cukr, takže je vhodný i pro diabetiky.

  kód: 159052
  69 
  Porovnat
 • , ,

  Alpro Kokosovo čokoládový nápoj 1l

  Alpro Kokosovo čokoládový nápoj 1l

  Alpro nápoj s tropickým kokosem a jemnou čokoládou lze podávat teplý jako horkou čokoládu, nebo studený jako samostatný nápoj či mléčný koktejl.Nápoj obsahuje nízký obsah tuku a složky jsou 100 % rostlinného původu. Neobsahuje umělé konzervanty ani barviva. Je přirozeným zdrojem vápníku, Vitaminu B12 a D.

  kód: 165006
  84 
  Porovnat
 • , ,

  Alpro Kokosovo mandlový nápoj 1l

  Alpro Kokosovo mandlový nápoj 1l

  Alpro nápoj s tropickým kokosem a jemnou ořechovou chutí lehce opražených mandlí. Nápoj je vhodný k samostatné konzumaci, s cereáliemi i ve smoothie. Složky nápoje jsou 100 % přírodní. Neobsahuje barviva ani konzervanty a má přirozeně nízký obsah tuků. Nápoj je zdrojem vápníku a Vitamínů B2, B12, D a E.

  kód: 165010
  84 
  Porovnat
 • , ,

  Alpro Kokosový nápoj 1l

  Alpro Kokosový nápoj 1l

  ALPRO nápoj má jemnou chuť kokosu, výrobek je 100% rostlinný a obsahuje přirozeně nízký obsah tuků. Nápoj je bez přidaných cukrů, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry a je zdrojem vitaminu B12, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Výrobek je lehce stravitelný, je bezlaktózový a bezlepkový. Jedná se o pestrou a vyváženou stravu, která se doporučuje pro udržení dobrého zdraví.

  kód: 163378
  84 
  Porovnat
 • , ,

  Alpro Sójový nápoj čokoládový 250ml

  Alpro Sójový nápoj čokoládový 250ml

  ALPRO nápoj má jemnou chuť čokolády, výrobek je 100% rostlinný a obsahuje přirozeně nízký obsah nasycených tuků. Nápoj je výživově hodnotným zdrojem kvalitních sójových bílkovin, neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervanty. Jedná se o pestrou a vyváženou stravu, která se doporučuje pro udržení dobrého zdraví.

  kód: 163329
  24 
  Porovnat
 • , ,

  Alpro Sójový nápoj vanilkový 250ml

  Alpro Sójový nápoj vanilkový 250ml

  ALPRO nápoj má jemnou chuť vanilky, výrobek je 100% rostlinný a obsahuje přirozeně nízký obsah nasycených tuků. Nápoj je výživově hodnotným zdrojem kvalitních sójových bílkovin, neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervanty. Jedná se o pestrou a vyváženou stravu, která se doporučuje pro udržení dobrého zdraví.

  kód: 163328
  24 
  Porovnat
 • , ,

  Biotta Ananas Bio 500 ml

  Biotta Ananas Bio 500 ml

  100% ananasová šťáva v kvalitě bio, lehce stravitelná. Vysoký obsah dřeně a účinných látek, chutná jako čerstvě vylisovaná.
  Kromě vitamínu A a biotinu obsahuje ananas všechny vitamíny a 16 minerálních látek, mezi nimi antioxidanty selen, vitamín C a betakaroten, dále mangan, zinek, měď a jód. Směs enzymů obsažená v ananasu – bromelin – snižuje příliš vysoký krevní tlak, podporuje trávení a pročišťuje krev. Tento enzym rozpouští zbytky bílkovin ve střevech a střevní parazity a také usazeniny v tepnách. Ananas odvodňuje, pročišťuje, odbourává jedy a je ideálním dietetickým ovocem.

  kód: 159993
  149 
  Porovnat
 • , ,

  Biotta Borůvky Bio 500 ml

  Biotta Borůvky Bio 500 ml

  Biotta Borůvky Bio je šťáva z bio-certifikovaných lesních borůvek obohacená o čajový extrakt z meduňky. Má antiseptický účinek, pomáhá při náchylnosti k průjmu, podporuje obranyschopnost organismu a může pozitivně ovlivňovat cévní systém a regenerovat oční sítnici. Borůvky mají vysoký obsah antioxidantů, mají preventivní účinek při regeneraci sliznice, respirační a zánětlivých onemocněních.

  kód: 158517
  194 
  Porovnat
 • , ,

  Biotta Brusinky Bio 500 ml

  Biotta Brusinky Bio 500 ml

  Biotta Brusinky Bio je šťáva vyrobená přímým lisováním z divoce rostoucích horských brusinek, která byla vyvinuta ve spolupráci s lékaři jako přírodní prostředek pro léčení nemocí močových cest a ledvin.

  kód: 158518
  145 
  Porovnat
 • , ,

  Biotta Mango Mix Bio 500 ml

  Biotta Mango Mix Bio 500 ml

  Biotta Mango Mix Bio je vynikající směs 100% ovocných šťáv vyrobená přímým lisováním ze 733 g tropického ovoce (mango, guave, maracuja) s vysokým obsahem dřeně. Zaručuje unikátní chuťový zážitek. Díky vybraným exotickým plodům má šťáva vysoký obsah vitaminů (vitamin C,E,B,A), niacinu, kyseliny listové a také minerálních látek (draslík, měď, mangan, sodík, zinek). Je lehce stravitelná, zdraví prospěšná a vhodná rovněž pro dny ve stylu wellnes.

  kód: 158519
  133 
  Porovnat
 • , ,

  Biotta Švestka Bio 500 ml

  Biotta Švestka Bio 500 ml

  Biotta Digest bio-šťáva Švestka pro lepší trávení pomáhá při pomalé činnosti střev v důsledku stravovací chyby, podporuje trávení. Šťávy Biotta jsou vyrobeny z kvalitních vyzrálých plodů, pěstovaných pouze za účelem vylisování šťávy. Při výrobě je aplikováno šetrné zpracování v uzavřeném systému s minimálním počtem procesů. Šťávy nejsou ředěny vodou.
  Balení obsahuje 500 ml.

  kód: 161849
  145 
  Porovnat
 • , ,

  Capri Sonne Multivitamin 0.33 l 15ks

  Capri Sonne Multivitamin 0.33 l 15ks

  Nesycený nealkoholický ovocný nápoj s obsahem o 30 % méně cukru než srovnatelné výrobky z ovocných šťáv a s obsahem 10 % ovocné šťávy (pomeranč, citron, jablko, kiwi, passion fruit, ananas, grapefruit, banán, limetka) a 7 vitamínů.

  kód: 118397
  319 
  Porovnat
 • , ,

  Capri Sonne Multivitamin 200 ml

  Capri Sonne Multivitamin 200 ml

  Capri-Sonne Multivitamín je nesycený nealkoholický ovocný nápoj s podílem ovocné složky nejméně 12%.

  kód: 169796
  14 
  Porovnat
 • , ,

  Capri Sonne Pomeranč 200 ml

  Capri Sonne Pomeranč 200 ml

  Capri-Sonne Pomeranč je nesycený nealkoholický ovocný nápoj s podílem ovocné složky nejméně 12%.

  kód: 169788
  12 
  Porovnat
 • , ,

  Davidoff Créma 500g zrno

  Davidoff Créma 500g zrno

  Davidoff Café Créme je exkluzivní směsí intenzivně pražených zrnek, ve kterých se rozvíjí výrazné vytříbené aroma, plná chuť a jedinečná sametová pěna. Aby bylo dosaženo dokonalosti, používají se pro kávovou směs jen zvlášť vybraná zrnka kávy Arabica.

  kód: 168054
  309 
  Porovnat
 • , ,

  Davidoff Fine Aroma 250g káva

  Davidoff Fine Aroma 250g káva

  Davidoff Fine Aroma je prvotřídní jemná káva plné chuti s bohatým aroma. Pečlivě vybraná kávová zrna jsou tmavě upražena tak, aby si zachovala svůj silný charakter. Vyrobeno podle originální receptury.

  kód: 168044
  236 
  Porovnat
 • , ,

  Davidoff Rich Aroma 100g instant káva

  Davidoff Rich Aroma 100g instant káva

  Davidoff Rich Aroma je prvotřídní jemná káva plné chuti s bohatým aroma. Aby bylo dosaženo dokonalosti, používají se pro kávovou směs jen zvlášť vybraná zrnka kávy Arabica. Její jedinečná kvalita je tou pravou volbou pro náročné milovníky kávy.V kávě Davidoff Café Rich Aroma se úchvatně snoubí intenzivní chuť a příjemná kyselost, která je završena plně kořeněným a jemně ovocným tónem.

  kód: 168038
  214 
  Porovnat
 • , ,

  Davidoff Rich Aroma 250g káva

  Davidoff Rich Aroma 250g káva

  Davidoff Rich Aroma je prvotřídní jemná káva plné chuti s bohatým aroma. Aby bylo dosaženo dokonalosti, používají se pro kávovou směs jen zvlášť vybraná zrnka kávy Arabica. Její jedinečná kvalita je tou pravou volbou pro náročné milovníky kávy.V kávě Davidoff Café Rich Aroma se úchvatně snoubí intenzivní chuť a příjemná kyselost, která je završena plně kořeněným a jemně ovocným tónem.

  kód: 168072
  236 
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 52 výsledků