• ,

  ActivLab Proteinová tyčinka černý rybíz 80g

  ActivLab Proteinová tyčinka černý rybíz 80g

  Proteinová tyčinka ActivLab s vynikající příchutí černého rybízu obsahuje optimální poměr bílkovin, sacharidů a tuků. Jedna tyčinka obsahuje bílkoviny 19 g, sacharidy 37 g, tuky 14 g, L-Glutamin 260 mg, L-Leucin 1751 mg, L-Isoleucin 878 mg, L-Valin 843 mg. Energetická hodnota je 358 kcal (1502 kJ).

  kód: 118562
  53 
  Porovnat
 • ,

  ActivLab Proteinová tyčinka vanilka 80g

  ActivLab Proteinová tyčinka vanilka 80g

  Proteinová tyčinka ActivLab s vynikající příchutí vanilky obsahuje optimální poměr bílkovin, sacharidů a tuků.

  kód: 118581
  53 
  Porovnat
 • ,

  Corny Protein Caramel 35g

  Corny Protein Caramel 35g

  Tyčinky Corny Protein obsahují 30% proteinu a jsou vhodné zejména po cvičení. Produkt s příchutí karamelu obsahuje protein a hořčík. Tyčinka může obsahovat i stopy ořechů. Proteinový krém, který je mezi dvěma křupavými cereálními plátky, je skvělým zdrojem bílkovin.

  kód: 160122
  26 
  Porovnat
 • ,

  Corny Protein Chocolate 35g

  Corny Protein Chocolate 35g

  Tyčinky Corny Protein obsahují 30% proteinu a jsou vhodné zejména po cvičení. Produkt je s lahodnou arašídovo-kakaovou příchutí. Tyčinka může obsahovat i stopy ořechů. Proteinový krém, který je mezi dvěma křupavými cereálními plátky, je skvělým zdrojem bílkovin.

  kód: 160121
  26 
  Porovnat
 • ,

  DietLine Sport energetická tyčinka čoko 46g

  DietLine Sport energetická tyčinka čoko 46g

  DietLine Sport je energetická tyčinka určená jako výživa pro sportovce a těžce pracující s čokoládovou příchutí. Tyčinka doplní nezbytné množství energie a živin například po cvičení při kontrole váhy. Obsahuje vhodnou kombinaci bílkovin, sacharidů a vitaminů.

  kód: 171434
  37 
  Porovnat
 • ,

  DietLine Sport proteinová tyčinka kokos 46g

  DietLine Sport proteinová tyčinka kokos 46g

  Proteinová tyčinka s kokosovou příchutí DietLine Sport obsahuje všechny výživné látky, které lidské tělo potřebuje. Ideální tyčinka pro redukční diety s výrazným podílem bílkovin. Kromě vitaminů a minerálních látek obsahuje také některé stopové prvky.Tyčinka je vhodná pro všechny typy redukčních režimů i celou řadu speciálních diet při onemocnění trávicího ústrojí.

  kód: 116992
  37 
  Porovnat
 • ,

  Fitness Food gluten free oat bread 150 g, Prom-In + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Fitness Food gluten free oat bread 150 g

  Fitness Food bezlepkový ovesný chléb je vyrobený z původní odrůdy ovsa, je bohatý na velmi hodnotné sacharidy, rostlinné bílkoviny a mastné kyseliny. Oproti ostatním obilovinám vyniká oves především obsahem nerozpustné vlákniny. Chléb neobsahuje lepek, proto je vhodný i pro ty, kteří dodržují bezlepkovou dietu. Tento chléb vyniká vynikající stravitelností, je skvělým zdrojem vlákniny a má certifikaci pro bezlepkovou dietu. Balení obsahuje 150 g.

  kód: 181482
  49 
  Porovnat
 • ,

  Glukopur Extra plv.500g – hroznový cukr

  Glukopur Extra plv.500g - hroznový cukr

  Glukopur Extra hroznový cukr je přírodní sladidlo vhodné pro sportovce, ale i pro osoby, které potřebují podat maximální výkon a tudíž dodat rychlou energii pomocí cukru. Produkt s obsahem 10 vitaminů.

  kód: 170422
  66 
  Porovnat
 • ,

  GO ON! Proteinová tyčinka s brusinkami a goji 50g

  GO ON! Proteinová tyčinka s brusinkami a goji 50g

  Proteinová tyčinka Go On s brusinkami a goji je vhodná pro všechny, kteří mají rádi aktivní životní styl. Dodává potřebnou dávku energie, v průběhu cvičení i po něm, získanou ze sacharidů a zdravé syrovátkové bílkoviny, které pomáhají regenerovat a budovat svalovou hmotu. Obsahuje vysoce kvalitní, dokonale stravitelné syrovátkové bílkoviny WPC 80. Dále ideální poměr sacharidů a bílkovin 2:1, který přispívá k lepšímu využití bílkovin v těle, regeneraci a růstu svalů. Obsahuje také zdroj cysteinu, který napomáhá regulovat normální hladinu glutathionu. Hořčík a vitamín B12 napomáhají udržovat správný průběh energetického metabolismu.

  kód: 118476
  32 
  Porovnat
 • ,

  GO ON! Proteinová tyčinka s oříšky 50g

  GO ON! Proteinová tyčinka s oříšky 50g

  Proteinová tyčinka Go On s příchutí oříšků je vhodná pro všechny, kteří mají rádi aktivní životní styl. Dodává potřebnou dávku energie, v průběhu cvičení i po něm, získanou ze sacharidů a zdravé syrovátkové bílkoviny, které pomáhají regenerovat a budovat svalovou hmotu. Obsahuje vysoce kvalitní, dokonale stravitelné syrovátkové bílkoviny WPC 80. Dále ideální poměr sacharidů a bílkovin 2:1, který přispívá k lepšímu využití bílkovin v těle, regeneraci a růstu svalů. Obsahuje také zdroj cysteinu, který napomáhá regulovat normální hladinu glutathionu. Hořčík a vitamín B12 napomáhají udržovat správný průběh energetického metabolismu.

  kód: 118474
  32 
  Porovnat
 • ,

  GO ON! Proteinová tyčinka s příchutí kakaa 50g

  GO ON! Proteinová tyčinka s příchutí kakaa 50g

  Proteinová tyčinka Go On s příchutí kakaa je vhodná pro všechny, kteří mají rádi aktivní životní styl. Dodává potřebnou dávku energie, v průběhu cvičení i po něm, získanou ze sacharidů a zdravé syrovátkové bílkoviny, které pomáhají regenerovat a budovat svalovou hmotu. Obsahuje vysoce kvalitní, dokonale stravitelné syrovátkové bílkoviny WPC 80. Dále ideální poměr sacharidů a bílkovin 2:1, který přispívá k lepšímu využití bílkovin v těle, regeneraci a růstu svalů. Obsahuje také zdroj cysteinu, který napomáhá regulovat normální hladinu glutathionu. Hořčík a vitamín B12 napomáhají udržovat správný průběh energetického metabolismu.

  kód: 118473
  32 
  Porovnat
 • ,

  GO ON! Proteinová tyčinka s příchutí vanilky 50g

  GO ON! Proteinová tyčinka s příchutí vanilky 50g

  Proteinová tyčinka Go On s příchutí vanilky je vhodná pro všechny, kteří mají rádi aktivní životní styl. Dodává potřebnou dávku energie, v průběhu cvičení i po něm, získanou ze sacharidů a zdravé syrovátkové bílkoviny, které pomáhají regenerovat a budovat svalovou hmotu. Obsahuje vysoce kvalitní, dokonale stravitelné syrovátkové bílkoviny WPC 80. Dále ideální poměr sacharidů a bílkovin 2:1, který přispívá k lepšímu využití bílkovin v těle, regeneraci a růstu svalů. Obsahuje také zdroj cysteinu, který napomáhá regulovat normální hladinu glutathionu. Hořčík a vitamín B12 napomáhají udržovat správný průběh energetického metabolismu.

  kód: 118475
  32 
  Porovnat
 • ,

  Kaše Proteinová banánová 65g

  Kaše Proteinová banánová 65g

  Proteinová kaše Semix s příchutí banánu je sypká směs na přípravu 1 porce. Kaše je hotová za 3 minuty a nevaří se. Proteinová kaše obsahuje bílkoviny, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty, a také k udržení normálního stavu kostí. Neobsahuje palmový tuk a obsahuje sladidla.

  kód: 166818
  22 
  Porovnat
 • ,

  Kaše Proteinová jahodová 65g

  Kaše Proteinová jahodová 65g

  Proteinová kaše Semix s příchutí jahody je sypká směs na přípravu 1 porce. Kaše je hotová za 3 minuty a nevaří se. Proteinová kaše obsahuje bílkoviny, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty, a také k udržení normálního stavu kostí. Neobsahuje palmový tuk a obsahuje sladidla.

  kód: 166821
  22 
  Porovnat
 • ,

  Nut 6! 300 g coconut dessert, Extrifit

  Nut 6! 300 g coconut dessert

  Nut 6! je lahodný krém s příchutí kokosový dezert ze 6 druhů ořechů, kdy každý druh je zastoupen stejným dílem: kešu, lískové ořechy, mandle, kokos, vlašské ořechy, arašídy. Přípravek obsahuje zdravé tuky ve formě ořechového krému, má skvělou chuť a křupavou konzistenci díky obsahu drcených ořechů. Ochucené varianty jsou slazeny přírodním sladidlem ze stévie a jsou obohaceny o konopná a lněná semínka, quinou a inulin z kořene čekanky.
  Balení obsahuje 300 g.

  kód: 181364
  299 
  Porovnat
 • ,

  Nut 6! 300 g natural, Extrifit + dárek Bcaa Gt + 80 g apricot, Extrifit zdarma

  Nut 6! 300 g natural

  Nut 6! je lahodný krém ze 6 druhů ořechů, kdy každý druh je zastoupen stejným dílem: kešu, lískové ořechy, mandle, kokos, vlašské ořechy, arašídy. Přípravek obsahuje zdravé tuky ve formě ořechového krému, má skvělou chuť a křupavou konzistenci díky obsahu drcených ořechů. Varianta natural obsahuje výhradně 6 druhů ořechů a žádné přídatné látky.
  Balení obsahuje 300 g.

  kód: 181351
  299 
  Porovnat
 • ,

  Probio kaše banán s čokoládou 25x60g TOPNATUR

  Probio kaše banán s čokoládou 25x60g TOPNATUR

  TOPNATUR Probio kaše s příchutí banán a čokoláda je nutričně vyvážená rýžová kaše pro podporu organismu. Složení je obohaceno o 6 probiotických kmenů v množství 5 miliard na porci. Dále obsahují inulin, prebiotickou vlákninu, která je velmi důležitá jako živný substrát pro růst probiotických kultur obsažených v kaši, vitamíny a minerály (A, B1, B6, B12, C, D3, vápník, hořčík, fosfor, selen, železo, niacin a kyselinu panthothenovou). Kaše jsou určeny zejména pro sportovce, rekonvalescenty, pro osoby s intolerancí na laktózu, s bezlepkovou dietou, pro vegany, seniory a mohou je konzumovat i děti. Balení obsahuje 25×60 g.

  kód: 183729
  343 
  Porovnat
 • ,

  Probio kaše černý rybíz s chia 25x60g TOPNATUR

  Probio kaše černý rybíz s chia 25x60g TOPNATUR

  TOPNATUR Probio kaše s příchutí černý rybíz a chia semínka je nutričně vyvážená rýžová kaše pro podporu organismu. Složení je obohaceno o 6 probiotických kmenů v množství 5 miliard na porci. Dále obsahují inulin, prebiotickou vlákninu, která je velmi důležitá jako živný substrát pro růst probiotických kultur obsažených v kaši, vitamíny a minerály (A, B1, B6, B12, C, D3, vápník, hořčík, fosfor, selen, železo, niacin a kyselinu panthothenovou). Kaše jsou určeny zejména pro sportovce, rekonvalescenty, pro osoby s intolerancí na laktózu, s bezlepkovou dietou, pro vegany, seniory a mohou je konzumovat i děti. Balení obsahuje 25×60 g.

  kód: 183735
  314 
  Porovnat
 • ,

  Probio kaše kokos s bel.čokoládou 25x60g TOPNATUR

  Probio kaše kokos s bel.čokoládou 25x60g TOPNATUR

  TOPNATUR Probio kaše s příchutí kokos a belgická čokoláda je nutričně vyvážená rýžová kaše pro podporu organismu. Složení je obohaceno o 6 probiotických kmenů v množství 5 miliard na porci. Dále obsahují inulin, prebiotickou vlákninu, která je velmi důležitá jako živný substrát pro růst probiotických kultur obsažených v kaši, vitamíny a minerály (A, B1, B6, B12, C, D3, vápník, hořčík, fosfor, selen, železo, niacin a kyselinu panthothenovou). Kaše jsou určeny zejména pro sportovce, rekonvalescenty, pro osoby s intolerancí na laktózu, s bezlepkovou dietou, pro vegany, seniory a mohou je konzumovat i děti. Balení obsahuje 25×60 g.

  kód: 183736
  314 
  Porovnat
 • ,

  Probio kaše natural 25x60g TOPNATUR

  Probio kaše natural 25x60g TOPNATUR

  TOPNATUR Probio kaše s příchutínatural je nutričně vyvážená rýžová kaše pro podporu organismu. Složení je obohaceno o 6 probiotických kmenů v množství 5 miliard na porci. Dále obsahují inulin, prebiotickou vlákninu, která je velmi důležitá jako živný substrát pro růst probiotických kultur obsažených v kaši, vitamíny a minerály (A, B1, B6, B12, C, D3, vápník, hořčík, fosfor, selen, železo, niacin a kyselinu panthothenovou). Kaše jsou určeny zejména pro sportovce, rekonvalescenty, pro osoby s intolerancí na laktózu, s bezlepkovou dietou, pro vegany, seniory a mohou je konzumovat i děti. Balení obsahuje 25×60 g.

  kód: 183741
  314 
  Porovnat
 • ,

  Probio kaše protein s čokoládou 25x60g TOPNATUR

  Probio kaše protein s čokoládou 25x60g TOPNATUR

  TOPNATUR Probio kaše s čokoládovou příchutí a s proteinem je nutričně vyvážená rýžová kaše pro podporu organismu. Složení je obohaceno o 6 probiotických kmenů v množství 5 miliard na porci. Dále obsahují inulin, prebiotickou vlákninu, která je velmi důležitá jako živný substrát pro růst probiotických kultur obsažených v kaši, vitamíny a minerály (A, B1, B6, B12, C, D3, vápník, hořčík, fosfor, selen, železo, niacin a kyselinu panthothenovou). Kaše jsou určeny zejména pro sportovce, rekonvalescenty, pro osoby s intolerancí na laktózu, s bezlepkovou dietou, pro vegany, seniory a mohou je konzumovat i děti. Balení obsahuje 25×60 g.

  kód: 183730
  314 
  Porovnat
 • ,

  Probio kaše višeň 25x60g TOPNATUR

  Probio kaše višeň 25x60g TOPNATUR

  TOPNATUR Probio kaše s višňovou příchutí je nutričně vyvážená rýžová kaše pro podporu organismu. Jejich složení je obohaceno o 6 probiotických kmenů v množství 5 miliard na porci. Dále obsahují inulin, prebiotickou vlákninu, která je velmi důležitá jako živný substrát pro růst probiotických kultur obsažených v kaši, vitamíny a minerály (A, B1, B6, B12, C, D3, vápník, hořčík, fosfor, selen, železo, niacin a kyselinu panthothenovou). Kaše jsou určeny zejména pro sportovce, rekonvalescenty, pro osoby s intolerancí na laktózu, s bezlepkovou dietou, pro vegany, seniory a mohou je konzumovat i děti. Balení obsahuje 25×60 g.

  kód: 183732
  314 
  Porovnat
 • ,

  Vieste Proteinová tyčinka vanilka 50g

  Vieste Proteinová tyčinka vanilka 50g

  Proteinová tyčinka s vanilkovou příchutí v hořké čokoládě, která je určena pro fyzicky aktivní lidi a sportovce. Obsahuje 30 % dobře stravitelných syrovátkových bílkovin.

  kód: 170508
  37 
  Porovnat

Zobrazeno 23 výsledků