• ACUTIL cps.30

  ACUTIL cps.30

  Acutil je doplněk stravy, který podporuje paměť a koncentraci díky unikátní kombinaci omega-3 nenasycených mastných kyselin, výtažku ginkgo biloba, fosfatidylserinu a vitamínů E a B12. Vhodný pro studenty, manažery, administrativní pracovníky a všechny, kteří potřebují udržet koncentraci na vysoké úrovni.

  kód: 114215
  256  button
  Porovnat
 • ACUTIL cps.60

  ACUTIL cps.60

  Acutil je doplněk stravy, který podporuje paměť a koncentraci díky unikátní kombinaci omega-3 nenasycených mastných kyselin, výtažku ginkgo biloba, fosfatidylserinu a vitamínů E a B12. Vhodný pro studenty, manažery, administrativní pracovníky a všechny, kteří potřebují udržet koncentraci na vysoké úrovni.

  kód: 165004
  424  button
  Porovnat
 • ADVANCE BrainActive cps.60

  ADVANCE BrainActive cps.60

  ADVANCE BrainActive je doplněk stravy, který obsahuje přírodní látky podporující paměť, soustředění a energii. Díky svému složení dále podporuje paměť, soustředění a zvýšení energie. Obsahuje 13 přírodních účinných látek, které zlepšují paměť, koncentraci a zvyšují mentální výkon. Přispívá ke zvýšení aktivity nervového systému, má podpůrné účinky na zvýšení pozornosti, zvýšení výkonnosti a snížení únavy. Přípravek je vhodný pro studenty, manažery, lidi nad 50 let a sportovce.

  kód: 115320
  366  button
  Porovnat
 • AROMATICA Ginkgo Biloba bylinné kapky 100ml

  AROMATICA Ginkgo Biloba bylinné kapky 100ml

  Bylinné kapky s extraktem Ginkgo Biloby zlepšují prokrvení všech částí těla, podporují normální funkce mozku, fyzické a duševní zdraví. Mají příznivý vliv na paměťové funkce, schopnost koncentrace, prokrvení srdečního svalu, končetin a sítnice oka. Působí antioxidačně a neutralizací volných radikálů brání poškozování buněk a tkání.

  kód: 116993
  194  button
  Porovnat
 • AROMATICA Ginkgo Biloba bylinné kapky 50ml

  AROMATICA Ginkgo Biloba bylinné kapky 50ml

  Bylinné kapky s extraktem Ginkgo Biloby zlepšují prokrvení všech částí těla, podporují normální funkce mozku, fyzické a duševní zdraví. Mají příznivý vliv na paměťové funkce, schopnost koncentrace, prokrvení srdečního svalu, končetin a sítnice oka. Působí antioxidačně a neutralizací volných radikálů brání poškozování buněk a tkání.

  kód: 156363
  111  button
  Porovnat
 • Ascoffin Plus 10 sáčků/4g nová příchuť

  Ascoffin Plus 10 sáčků/4g nová příchuť

  Doplněk stravy ve formě šumivého rozpustného nápoje určený pro povzbuzení při únavě a vyčerpání.
  Ascoffin Plus obsahuje kofein (40mg/100ml nápoje), jód, vitamíny C, B3, B6 a stévii.

  kód: 171186
  89  button
  Porovnat
 • B15 MEMORY cps.60

  B15 MEMORY cps.60

  Doplněk stravy B15 Memory je jedinečná směs s obsahem zdraví prospěšné houby a rostlin pro zlepšení paměti, koncentrace a kognitivních funkcí. Je vhodný při rekonvalescenci po narkóze a pro všechny ostatní s vysokými psychickými nároky (studenti, manažeři, senioři).Korálovec ježatý je velmi vzácná houba bohatá na polysacharidy a polypeptidy s vysokým obsahem vlákniny, kurkuma dlouhá podporuje funkci nervové soustavy, bakopa drobnolistá podporuje koncentraci a paměť, schopnost učení, pomáhá udržovat dobré kognitivní funkce. Rozchodnice růžová má příznivý vliv na únavu a bolesti hlavy vyvolané stresem, pomáhá stimulovat vnímání a zlepšuje stav mysli. Jinan dvoulaločný přispívá k dobré nervové rovnováze a pomáhá udržovat paměť, která s věkem klesá.

  kód: 155791
  277  button
  Porovnat
 • Bioaktivní Marin Plus cps.60

  Bioaktivní Marin Plus cps.60

  Bioaktivní Marin Plus je přípravek s vysoce koncentrovaným výtažkem z rybího tuku pečlivě vyčištěného od nežádoucích škodlivých látek. Obsahuje 70% omega-3 mastných kyselin, které jsou upraveny v takové formě, aby byla zajištěna jejich snadná vstřebatelnost přímo v trávicí soustavě.V kombinaci s obsahem EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce a k udržení optimální funkce mozku a zraku.Obsahuje kyselinu listovou a vitamin B12, které společně přispívají k normální psychické činnosti a ke snížení únavy a vyčerpání.Vhodné i pro těhotné a kojící ženy.

  kód: 114806
  383  button
  Porovnat
 • Brainway BRAHMI cps.100

  Brainway BRAHMI cps.100

  Brahmi je doplněk stravy ve formě kapslí, který účinně napomáhá k duševní svěžesti. Je proto určen zejména zapomnětlivým osobám se zhoršující se pamětí, osobám se ztíženou schopností se učit, osobám s pomalými reakcemi, poškozenými mentálními funkcemi v důsledku užívání určitých léčiv nebo drog a dále osobám s duševní otupělostí. Přípravek má významný vliv i na odbourávání toxických látek v mozkové tkáni a podporuje dilataci cév.

  kód: 116823
  229  button
  Porovnat
 • Brainway MemoKit cps.60

  Brainway MemoKit cps.60

  Brainway MemoKit je doplněk stravy k uchování normální mozkové činnosti pro osoby, které si chtějí déle uchovávat dušení svěžest a zejména pro osoby u nichž se začínají objevovat výpadky paměti a neschopnost udržet pozornost.

  kód: 165859
  338  button
  Porovnat
 • Bylinný čaj na dobrou paměť 20×1.25g Fytopharma

  Bylinný čaj na dobrou paměť 20x1.25g Fytopharma

  Bylinný čaj na dobrou paměť napomáhá udržovat slábnoucí paměť ve vyšším věku a chránit poznávací funkci mozku. Zlepšuje koncentraci a koordinaci, pomáhá podporovat bdělost a vitalitu. Přispívá také k povzbuzení organismu.Balení obsahuje 20 nálevových sáčků.

  kód: 118429
  Porovnat
 • Cemio Ginkgo 40mg cps.60+30

  Cemio Ginkgo 40mg cps.60+30

  Cemio Ginkgo je jedinečný přípravek s vysokým obsahem extraktu z ginkgo biloba s pozitivním vlivem na prokrvení končetin a mozku.
  Extrakt z Ginkgo biloba pomáhá zlepšovat prokrvení mozku i ostatních tkání našeho těla. Napomáhá při zlepšování paměti, schopnosti soustředění a dalších rozumových funkcí. Zlepšuje přívod krve do končetin těla, a zajišťuje tak tkáním vydatnější přístup živin a možnost odplavení škodlivých látek.
  Balení obsahuje 90 kapslí.

  kód: 165137
  168  button
  Porovnat
 • Cemio Ginkgo Premium Max tbl.60+30

  Cemio Ginkgo Premium Max tbl.60+30

  Ginkgo Premium Max je přípravek s vysokým obsahem extraktu z ginkgo biloba, který má blahodárný účinek na prokrvení končetin, mozku i ostatních tkání těla. Zlepšuje paměť, schopnost se soustředit a udržuje aktivní i naše další rozumové funkce. Napomáhá zlepšení přívodu krve do končetin a zajišťuje tak tkáním lepší přístup živin a možnost účinného odplavení škodlivých látek z těla. V kombinaci s hořčíkem pak zajišťuje správnou funkci svalů a nervové soustavy a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

  kód: 114235
  288  button
  Porovnat
 • Cemio MEGA Lecithin 1325mg cps.100+30

  Cemio MEGA Lecithin 1325mg cps.100+30

  Cemio MEGA Lecithin je doplněk stravy se zvýšenou dávku lecitinu, který je vyroben z geneticky nemodifikované sóji.
  Vyrábí se ve formě měkkých želatinových kapslí, které jsou výborně stravitelné. Lecitin je produkován v játrech, je
  důležitou součástí každé buňky v těle a je považován za důležitý zdroj acetylcholinu, který je velmi důležitý pro
  správnou funkci mozkové činnosti a paměti.

  kód: 114843
  228  button
  Porovnat
 • DLPA extra 400mg cps.60

  DLPA extra 400mg cps.60

  DLPA extra je doplněk stravy, který zejména se používá při mentální únavě, při redukci na snížení nadměrné chuti k jídlu a ke zlepšení nálady. Má příznivý vliv na zlepšení paměti a učení, zároveň má výrazné antidepresivní účinky.Přípravek je vhodný zejména pro sportovce, studenty, osoby s nadváhou a starší osoby.

  kód: 118256
  181  button
  Porovnat
 • DMAE 503mg Bitartate Complex tbl.50

  DMAE 503mg Bitartate Complex tbl.50

  DMAE 503mg Bitartate Complex je přírodní doplněk stravy, který zpomaluje proces stárnutí, pozitivně ovlivňuje činnost mozku a náladu, zlepšuje paměť a urychluje učení, zvyšuje mentální energii, posiluje imunitní systém a zlepšuje spánek. Při běžném užívání se nevyskytují nežádoucí účinky. Pouze při dlouhodobém užívání zvýšených dávek se může vyskytnout bolest hlavy nebo podráždění žaludeční sliznice.

  kód: 114612
  229  button
  Porovnat
 • DMAE B-FORTE tbl.50+20 ZDARMA

  DMAE B-FORTE tbl.50+20 ZDARMA

  DMAE B-Forte je doplněk stravy DMAE (Dimethylaminoethanol) s vitamíny E, B5 a B6 určený všem aktivním lidem, kteří chtějí zvládnout vysoké pracovní či studijní nároky. V přírodě se DMAE přirozeně vyskytuje zejména v mase mořských ryb, především sardinek a ančoviček. DMAE stimuluje produkci cholinu a acetylcholinu v mozku (zajišťují komunikaci mezi mozkovými buňkami) a zároveň působí jako prekursor cholinu a acetylcholinu.

  kód: 164223
  272  button
  Porovnat
 • Dr.Popov Čaj Einstein tea n.s.20×1.5g

  Dr.Popov Čaj Einstein tea n.s.20x1.5g

  Bylinný čaj Einstein ve formě nálevových sáčků je určen pro studenty, manažery a ostatní duševně pracující.Obsahuje dobromysl, která přispívá k duševnímu výkonu, dále meduňku, mátu a heřmánek pro zachování kognitivních funkcí (paměť, koncentrace) a pro duševní zdraví.

  kód: 155853
  35  button
  Porovnat
 • Dr.Popov Kapky bylinné Ginkgo biloba 50ml

  Dr.Popov Kapky bylinné Ginkgo biloba 50ml

  Originální bylinné kapky od Dr.Popova přispívají k mikrocirkulaci krevního systému, čímž udržují periferní oběhový systém (zrak, sluch, prokrvení končetin) a normální činnost mozku.

  kód: 155892
  63  button
  Porovnat
 • Dr.Popov Kapky bylinné Kozlík lékařský 50ml

  Dr.Popov Kapky bylinné Kozlík lékařský 50ml

  Originální bylinné kapky Kozlík lékařský od Dr.Popova přispívají k normálnímu duševnímu zdraví a spánku, podporují kognitivní funkce (paměť, soustředění). Působí při stresu a napomáhají relaxaci.

  kód: 155894
  57  button
  Porovnat
 • Dr.Popov Kapky bylinné Paměť soustředění 50ml

  Dr.Popov Kapky bylinné Paměť soustředění 50ml

  Bylinné kapky Dr. Popov Paměť – soustředění obsahují byliny, jako jsou ginkgo, eleuterokok, maral a gotu kola, které přispívají k udržení normální činnosti mozku a duševního výkonu a podporují kognitivní funkce – paměť, soustředění.

  kód: 167536
  75  button
  Porovnat
 • Dr.Popov Kapky bylinné Rhodiola Rozchodnice 50ml

  Dr.Popov Kapky bylinné Rhodiola Rozchodnice 50ml

  Originální bylinné kapky Rhodiola od Dr.Popova pomáhají udržovat duševní a kognitivní výkonnost (paměť, soustředění). Rhodiola patří mezi tzv. adaptogeny-vhodná při únavě a stresu.

  kód: 155890
  72  button
  Porovnat
 • Enaden Forte cps.40

  Enaden Forte cps.40

  Enaden je unikátní přípravek vyvinutý na základě nejnovějších výzkumů určený k podpoře celkové biologické energie. Přípravek posiluje imunitní systém, zvyšuje ochranu buněk před poškozením, podporuje vitalitu, navyšuje schopnost vnímání a zlepšuje paměť.

  kód: 171118
  355  button
  Porovnat
 • Esprico cps.60

  Esprico cps.60

  Esprico je dietetický přípravek určený pro řešení problémů s nedostatkem pozornosti nebo hyperaktivity. Díky jeho složení podporuje koncentraci, paměť na učení a je vhodný pro děti od 3 let. Vyvážená kombinace oleje z mořských ryb a pupalkového oleje zaručuje bohatou přítomnost mastných kyselin omega-3/6, odpovídá tak nárokům osob s nedostatkem pozornosti, hyperaktivitou apod. Složení je přísně kontrolováno na přítomnost těžkých kovů a jiných škodlivých látek.

  kód: 114223
  294  button
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 85 výsledků