• 3-omega 1000 cps.100 Generica

  3-omega 1000 cps.100 Generica

  3-Omega je doplněk stravy ve formě kapslí obsahujících rybí tuk, který je zdrojem 3-omega mastných kyselin (EPA a DHA), získaný z ryb severních oceánů. Přispívá ke správné funkci srdce, k udržení správné mozkové činnosti a dobrého zraku.

  kód: 118642
  217  button
  Porovnat
 • ALTERMED Oční gel zklidňující 25g

  ALTERMED Oční gel zklidňující 25g

  Zklidňující oční gel obsahující světlík lékařský a aloe vera.
  Aloe vera má výborné hydratační a hojivé účinky. Oční gel napomáhá při únavě, při otocích kolem očí, po zvýšené námaze, práci s počítačem, dlouhé jízdě autem, čtení atd. Zklidňuje podráždění a zmenšuje otoky na víčkách.
  Může být použit jako podklad pod make up, nezanechává mastný film.

  kód: 118728
  70  button
  Porovnat
 • Avilut Ginkgo Recordati cps.90

  Avilut Ginkgo Recordati cps.90

  Avilut Ginkgo Recordati je doplněk stravy ve formě kapslí, který díky svému složení pečuje o zrak. Produkt obsahuje zinek, který přispívá k udržení normálního stavu zraku, vitaminem E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, a dále ginkgo bilobu, rutin, Aescin a měď.

  kód: 167052
  432  button
  Porovnat
 • Avilut GOLD Recordati cps.120

  Avilut GOLD Recordati cps.120

  Avulit Gold Recordati obsahuje přírodní karotenoidy Lutein, Zeaxanthin a Aescin, které tvoří významnou skupinu antioxidantů a pečují o zrak.

  kód: 167708
  599  button
  Porovnat
 • Avilut GOLD Recordati cps.60

  Avilut GOLD Recordati cps.60

  Avulit Gold Recordati obsahuje přírodní karotenoidy Lutein, Zeaxanthin a Aescin, které tvoří významnou skupinu antioxidantů a pečují o zrak.

  kód: 165035
  404  button
  Porovnat
 • Avilut Plus Recordati cps.150

  Avilut Plus Recordati cps.150

  Avilut Plus Recordati je doplněk stravy s obsahem karotenoidů, vitaminů a minerálních látek. Zinek přispívá k normálnímu stavu zraku, vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

  kód: 170491
  733  button
  Porovnat
 • Avilut Plus Recordati cps.60

  Avilut Plus Recordati cps.60

  Doplněk stravy s kombinací karotenoidů, antioxidantů a vitaminů pro péči o zrak.

  kód: 169485
  418  button
  Porovnat
 • Beta Karoten 25 000 I.U. tob.100+50 Bio-pharma

  Beta Karoten 25 000 I.U. tob.100+50 Bio-pharma

  Beta Karoten je jeden z nejúčinnějších antioxidantů, který pomáhá chránit organismus před poškozením volnými radikály. Příznivě působí na obranné procesy kůže před ultrafialovým zářením při slunění. Napomáhá zabraňovat volným radikálům poškodit buněčnou membránu, vlákna kolagenu a elastinu. Zpomaluje proces stárnutí a vrásek. Je nezbytný pro dobrý zrak. Pomáhá zabezpečovat zdravé a přirozené opálení. Působí blahodárně proti předčasnému stárnutí kůže a přispívá k udržení obranyschopnosti organismu.

  kód: 118749
  Porovnat
 • BETAVID se světlíkem lékařským tbl.60

  BETAVID se světlíkem lékařským tbl.60

  Betavid se světlíkem lékařským je doplněk stravy s obsahem beta karotenu, extraktem ze světlíku lékařského, extraktem z borůvek a extraktem z červeného vína, který napomáhá udržovat zdravé oči. Podporuje funkci sítnice, příznivě působí na cévní kapiláry a na hladinu kolagenu v oku a u unavených očí přispívá ke zlepšení vidění. Posiluje a revitalizuje organizmus.Je vhodný zejména pro osoby, které zatěžují svůj zrak při práci s počítačem, při řízení automobilů nebo při častém sledování televize.

  kód: 116059
  91  button
  Porovnat
 • BIOHAR MAX na řasy 7ml

  BIOHAR MAX na řasy 7ml

  Boihar Max je prostředkem pro aktivaci a posílení růstu očních řas určený k zevní aplikaci přímo na víčka. Pomáhá při nedostatečné tvorbě řas, posiluje slabé a prořídlé řasy. Dodá řasám zcela nový vzhled, objem a pevnější strukturu, zlepší jejich pružnost a hustotu. Účinkuje dlouhodobě. Vhodný pro muže i ženy.

  kód: 114363
  139  button
  Porovnat
 • BioPure Max 60 měkkých tobolek

  BioPure Max 60 měkkých tobolek

  BioPure Max obsahuje omega-3 polynenasycené mastné kyseliny EPA a DHA pro podporu činnosti srdce. DHA přispívá k udržování aktivity mozku a normálního stavu zraku. Omega-3 mastné kyseliny mohou snižovat riziko vzniku kardiovaskulárních a chronických chorob.

  kód: 170515
  254  button
  Porovnat
 • Biotter Rybí tuk s vitam.a Omega-3 kysel.cps.3×60

  Biotter Rybí tuk s vitam.a Omega-3 kysel.cps.3x60

  Rybí tuk s vitamíny a Omega-3 kyselinami je doplněk stravy s olejem z tresčích jater, který je bohatý na Vitaminy A a D, a na nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA, které patří do skupiny Omega-3 kyselin. Díky svému složení podporuje správné fungování imunitního systému, udržuje správný stav pokožky, sliznice a očí, pomáhá udržovat zdravé kosti a zuby, podporuje vstřebávání vápníku a fosforu a zajišťuje správnou funkci svalů.

  kód: 165017
  149  button
  Porovnat
 • BlephaCura 1x70ml

  BlephaCura 1x70ml

  BlephaCura kapky jsou liposomální suspense pro úlevu od zánětu okraje očního víčka pro denní péči o okraj očního víčka.

  kód: 172863
  Porovnat
 • Bylinná směs na dobrý zrak 20×1.5g Fytopharma

  Bylinná směs na dobrý zrak 20x1.5g Fytopharma

  Tato bylinná směs napomáhá k zachování správné funkce zraku a sítnice zejména díky světlíku. Květ bezu a heřmánek přispívají ke zlepšení cirkulace krve a k ochraně před volnými radikály. Květ měsíčku má protiplísňové, antibakteriální a hojivé vlastnosti, a to díky provitamínu A, esenciálním aminokyselinám a antibakteriálním látkám.Balení obsahuje 20 nálevových sáčků.

  kód: 118436
  Porovnat
 • Cemio Omega 3000 Forte s citrusem tbl.60+60

  Cemio Omega 3000 Forte s citrusem tbl.60+60

  Cemio Omega 3000 Forte s citrusem obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které mají prokazatelný vliv na zdraví kardiovaskulárního systému a také pomáhají udržovat mozkové funkce. Výrobek obsahuje koncentrované množství EPA a DHA, tedy nejúčinnějších mastných kyselin získávaných z rybího oleje.

  kód: 162113
  194  button
  Porovnat
 • Dr.Popov Čaj Bystrý zrak 50g

  Dr.Popov Čaj Bystrý zrak 50g

  Bylinný čaj Bystrý zrak ve formě bylinné směsi přispívá k normálnímu stavu zraku zejména díky obsahu světlíku lékařského.Maximální denní dávka obsahuje 225 mg světlíku lékařského.

  kód: 155661
  42  button
  Porovnat
 • Dr.Popov Kapky bylinné Oči zrak 50ml

  Dr.Popov Kapky bylinné Oči zrak 50ml

  Bylinné kapky Dr. Popov Oči – zrak obsahují světlík lékařský pro normální stav zraku.

  kód: 167545
  75  button
  Porovnat
 • FITCO Omega 3-6 tob.90

  FITCO Omega 3-6 tob.90

  Fitco Omega 3 a 6 rybí olej je doplněk stravy ve formě tobolek, které obsahují 2 nejzákladnější mastné kyseliny (EPA a DHA), jejichž příjem do těla je až krtický a tělo je potřebuje. Kyseliny EPA a DHA jsou pro tělo extrémně důležité, protože ovlivňují mechanismy imunity, krevní oběh a regeneraci starých buněk.

  kód: 168615
  Porovnat
 • FYTOS Posílení očí 20 ml

  FYTOS Posílení očí 20 ml

  Posílení očí Fytos je bylinný bezalkoholový prostředek pro ochranu očí. Díky svému složení odstraňuje následky nadměrné zátěže očí (při práci u počítače, při sledování televize, při řízení automobilu). Oddaluje nástup únavy očí, mírní jejich zarudnutí, případné slzení.

  kód: 156255
  110  button
  Porovnat
 • Gemioptal FORTE cps.60

  Gemioptal FORTE cps.60

  Gemioptal FORTE je doplněk stravy, který obsahuje přírodní karotenoidy, extrakty z bylin, lutein a zeaxantin. Lutein a zeaxantin jsou stavebními prvky pigmentu, který se podílí na absorpci intenzivního světla, které poškozuje buněčné membrány sítnice oka. Gemioptal FORTE díky svému složení koncentraci tohoto pigmentu zvyšuje a zlepšuje tak vidění a podporuje funkci sítnice.

  kód: 114762
  204  button
  Porovnat
 • Gemioptal HERBAL cps.60

  Gemioptal HERBAL cps.60

  Gemioptal Herbal byl vyvinut speciálně na oční klinice Gemini. Jedná se o doplněk stravy, který byl vytvořen na bázi bylin a je založený na staré čínské receptuře. Obsahuje živiny, pomáhající k udržení dobrého zraku, a antioxidační složky, které pomáhají neutralizovat volné radikály a redukují oxidační stres.Balení obsahuje 60 kapslí Gemioptal Herbal.

  kód: 159851
  332  button
  Porovnat
 • Gemioptal TOP Q cps.60

  Gemioptal TOP Q cps.60

  GemiOptal je doplněk stravy ve formě kapslí, který byl vyvinut oční klinikou Gemini. Obsahuje například zeaxantin a lutein, které je třeba neustále doplňovat, jelikož jsou základními stavebními prvky makulárního pigmentu. Za složením produktu stojí jak vědecky podložené výsledky mezinárodních studií, tak zkušenosti odborníků oční kliniky Gemini. Všechny složky tohoto přípravku jsou nezbytné pro správnou funkci zraku.

  kód: 117602
  395  button
  Porovnat
 • GS Betakaroten Forte s měsíčkem cps.30

  GS Betakaroten Forte s měsíčkem cps.30

  GS Betakaroten FORTE s měsíčkem je přípravek s obsahem silné dávky beta-karotenu, nově obohacený o měsíček lékařský, biotin a zinek. Pomáhá získat a udržet krásnou barvu pokožky zejména při intenzivnějším opalování.
  Beta-karoten je přirozeným zdrojem vitaminu A, který udržuje normální stav pokožky a pečuje o ni, pomáhá získat a udržet krásnou barvu pokožky po pobytu na slunci. Navíc udržuje zdravou a regenerovanou pokožku, vyživuje nehty a podporuje imunity a lepší zrak.Měsíček lékařský díky svým příznivým účinkům na pleť pomáhá zklidnit pokožku po opalování. Biotin patří mezi vitaminy skupiny B. Napomáhá k regeneraci pokožky a vlasů nejen po opalování a přispívá k pevným nehtům.
  Zinek jako silný antioxidant působí proti volným radikálům, které vznikají při UV záření. Je důležitý k metabolismu vitaminu A v těle, pro správné fungování imunitního systému, pro dobrý stav pokožky, vlasů a nehtů a pro podporu dobrého zraku.
  Balení obsahuje 30 kapslí.

  kód: 158892
  69  button
  Porovnat
 • GS Betakaroten s měsíčkem cps.30

  GS Betakaroten s měsíčkem cps.30

  GS Betakaroten s měsíčkem je vhodné užívat pro ochranu před UV zářením a působením volných radikálů. Je ideální i pro opalováni na slunci i v soláriu, udržuje zdravou a regenerovanou pokožku, vyživuje nehty, podporuje imunity a lepší zrak.
  Balení obsahuje 30 tablet.

  kód: 158890
  59  button
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 81 výsledků