• ,

  Aloe vera gel 1 l

  Aloe vera gel 1 l

  Aloe vera gel je doplněk stravy, který má příznivé účinky na činnost trávící soustavy, podporuje pohyb obsahu střev. Posiluje imunitu, ochraňuje před mikroorganismy, přispívá k udržení normální hladiny glykémie. Stimuluje metabolismus, blahodárně působí na vlasy, nehty a kůži. Dále ženám usnadňuje průběh menstruace a tlumí příznaky menopauzy.Balení obsahuje 1 litr přípravku.

  kód: 115954
  179 
  Porovnat
 • , ,

  Aloe vera gel přírodní šťáva 500ml

  Aloe vera gel přírodní šťáva 500ml

  Aloe vera gel přírodní šťáva je přírodní produkt s rozmanitými blahodárnými účinky na organismus. Podporuje činnost trávicí soustavy a její zachování v normálním stavu. Přispívá k pravidelné střevní funkci, podporuje pohyb střevního obsahu. Pomáhá udržovat normální hladinu glykémie, podporuje syntézu a sekreci inzulínu. Posiluje imunitní systém, přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům. Blahodárně působí na ženské orgány, usnadňuje průběh menstruačního cyklu, tlumí příznaky menopauzy. Stimuluje metabolismus, pomáhá tělu při únavě. Příznivě působí na funkci kůže a na stav vlasů a nehtů.

  kód: 159059
  174 
  Porovnat
 • , ,

  Aloe vera gel s ananasem 500ml

  Aloe vera gel s ananasem 500ml

  Aloe vera gel s ananasem je doplněk stravy, který obsahuje gel z Aloe vera ochucený ananasovou šťávou. Aloe podporuje funkce trávicí soustavy a její udržování v normálním stavu. Přispívá k pravidelné střevní funkci, podporuje pohyb střevního obsahu. Pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru, podporuje syntézu a sekreci inzulínu. Posiluje imunitní systém, přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům. Blahodárně působí na ženské orgány, usnadňuje průběh premenstruální fáze cyklu, tlumí příznaky menopauzy. Pomáhá při únavě a stimuluje metabolismus. Příznivě působí na funkci kůže a na stav vlasů a nehtů.

  kód: 159064
  190 
  Porovnat
 • , ,

  Aloe vera gel s borůvkou a rakytníkem 500ml

  Aloe vera gel s borůvkou a rakytníkem 500ml

  Aloe příznivě ovlivňuje stav a činnost trávicí soustavy, podporuje pohyb střevního obsahu, přispívá k pravidelné střevní funkci. Pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru, podporuje tvorbu a vylučování inzulínu. Posiluje imunitní systém, přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům. Blahodárně působí na ženské orgány, usnadňuje průběh menstruačního cyklu a menopauzy. Pomáhá při únavě, stimuluje metabolismus. Příznivě působí na funkci kůže a na stav vlasů a nehtů. Borůvka se podílí na udržování normálního metabolismu cukrů, tuků, bílkovin, na udržování funkčních sliznic žaludku a tenkého střeva i na regulaci normálního pohybu střevního obsahu. Podporuje ostré vidění, funkci sítnice, výživu a zachování standardní kolagenové hladiny v oku. Podporuje integritu cévního systému a cirkulaci krve, potlačuje pocit "těžkých nohou". Rakytník přispívá k přirozené obraně organismu a k normální činnosti imunitního systému. Blahodárně ovlivňuje činnost střevního traktu, posiluje aktivitu srdce a metabolismus. Příznivě působí na kvalitu ústní, oční, vaginální sliznice a kůže.

  kód: 159065
  190 
  Porovnat
 • , ,

  Aloe vera gel s D-panthenolem 200ml

  Aloe vera gel s D-panthenolem 200ml

  Aloe vera gel s D-panthenolem je vhodný na citlivou a problematickou pleť. Má zpevňující a vyhlazující účinky, pomáhá udržet pleť hydratovanou a pružnou. Díky komplexu vysoce účinných bioaktivních látek poskytuje okamžité zklidnění podrážděné pleti například po slunění, holení a podobně.

  kód: 159430
  95 
  Porovnat
 • ,

  Aloe vera klouby 500ml

  Aloe vera klouby 500ml

  Aloe Vera Klouby je originální tekutá směs pro péči o kloubní systém na bázi Aloe vera gelu a jablečného džusu. Obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, kolagen a hyaluronát, které jsou přirozenou součástí pojivových tkání. Díky extraktu z boswellie příznivě působí na stav kloubů. Obsažený vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro funkci kostí a chrupavek a k ochraně buněk před oxidativní stresem. Aloe vera vyniká širokým spektrem příznivých účinků na organismus, např. stimuluje metabolismus, pomáhá při únavě, zvyšuje psychickou odolnost. Příznivě působí na integritu kůže a podporuje funkci imunitního systému.

  kód: 159101
  223 
  Porovnat
 • , ,

  Aloe Vera Spray 50ml

  Aloe Vera Spray 50ml

  Aloe Vera Spray je vyroben ze 100% gelu z Aloe Barbadensis, jejíž vitaminy a minerály pomáhají pokožce navracet svěžest a vitalitu. Má hydratační, zklidňující a osvěžující účinky, podrážděné pokožce poskytuje úlevu. Příjemně chladí zejména po opalování, urychluje překonávání důsledků nadměrného slunění a jako účinný antioxidant chrání kůži před působením škodlivých volných radikálů. Stimuluje revitalizaci kůže.Sprej je velmi vhodný pro osvěžení nadměrně namáhané či unavené pokožky, doporučuje se jej použít také po holení nebo depilaci.

  kód: 159063
  87 
  Porovnat
 • ,

  Aloe vera tbl.60

  Aloe vera tbl.60

  Aloe Vera je doplněk stravy ve formě tablet, který podporuje funkce trávicí soustavy a její udržování v normálním stavu. Přispívá k pravidelné střevní funkci, podporuje pohyb střevního obsahu. Pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru, podporuje syntézu a sekreci inzulínu. Posiluje imunitní systém, přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům. Blahodárně působí na ženské orgány, usnadňuje průběh premenstruální fáze cyklu, tlumí příznaky menopauzy. Pomáhá při únavě a stimuluje metabolismus. Příznivě působí na funkci kůže a na stav vlasů a nehtů.Balení obsahuje 60 tablet.

  kód: 159062
  122 
  Porovnat
 • ,

  Betaglucan sirup 200ml

  Betaglucan sirup 200ml

  Betaglucan je fruktózový sirup, který pomáhá zvyšovat obranyschopnosti organismu. Obsahuje výtažek z japonských hub Reishi, které obsahují mimo jiné betaglukany. Výtažek přispívá udržovat cirkulační systém v normálním stavu. Vitamin C je známý pro své antioxidační účinky, jedná se o nejdůležitější vitamin. Podílí se na tvorbě kolagenu a chrupavek. Vitamin C napomáhá v boji proti nachlazení či infekčním onemocněním, zejména v období chřipkových epidemií. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

  kód: 117082
  151 
  Porovnat
 • ,

  Brusinka sirup 200ml

  Brusinka sirup 200ml

  Sirup s obsahem extraktu z plodu brusinky kanadské a houby lesklokorky je vhodný na podporu imunity. Brusinky pozitivně působí proti infekci močových cest. Slouží také k prevenci proti některých typům rakoviny a podporují imunitní systém. Brusinky jsou bohaté na vitamin C a E a na vlákninu. Zvýšený příjem vlákniny snižuje krevní tlak i cholesterol. Díky unikátnímu složení jsou podpořeny přirozené obranné mechanismy organismu.

  kód: 159441
  128 
  Porovnat
 • ,

  Carbo Aktiv Forte tob.30

  Carbo Aktiv Forte tob.30

  Přípravek Carbo Aktiv je směsí aktivovaného rostlinného uhlí přírodního původu ve směsi se simethiconem. Tlumí nadýmání a plynatost.

  kód: 170870
  99 
  Porovnat
 • ,

  Černý kmín olej 100% 50ml

  Černý kmín olej 100% 50ml

  Olej ze semen černého kmínu lisovaný za studena s obsahem vitaminu E pro podporu udržování normální hladiny krevního cukru.

  kód: 117047
  127 
  Porovnat
 • ,

  Chillies Active tbl.90

  Chillies Active tbl.90

  Chillies Active je originální přípravek pro podporu prokrvení tkání a pro snižování tělesné hmotnosti. Mezi jeho hlavní složky patří kapsaicin, extrakt ze zeleného čaje a gingko.
  Výtažek z papriky s obsahem kapsaicinu je častou složkou redukčních programů, přispívá ke snižování tělesné hmotnosti.
  Garcínie omezuje pocit hladu a chuť k jídlu, pomáhá udržovat normální hladinu cukru a tuků v krvi. Potlačuje tvorbu tuků a jejich hromadění v tkáních, pomáhá snižovat tukové zásoby v těle.
  Ginkgo podporuje cirkulaci krve a periferní krevní oběh. Pomáhá udržovat dobrý sluch a zrak, příznivě působí na činnost a aktivitu mozku s postupujícím věkem.
  Balení obsahuje 90 tablet.

  kód: 164671
  310 
  Porovnat
 • , ,

  Chrom Aktiv tob.30

  Chrom Aktiv tob.30

  Chrom hraje důležitou roli v zabezpečení metabolismu makroživin (tj. cukrů, tuků a bílkovin) a přispívá k udržování normální hladiny glukózy v krvi.Vitamín B6 podporuje normální energetický metabolismus, pomáhá při snižování míry únavy a vyčerpání a při udržování normální psychické činnosti. Přispívá k regulaci hormonální aktivity, podílí se na udržování funkce nervového a imunitního systému. Zinek se podílí na udržování normálního metabolismu bílkovin, sacharidů, tuků, mastných kyselin a vitamínu A, příznivě ovlivňuje syntézu bílkovin. Přispívá ke správné funkci zraku a imunitního systému, i k ochraně buněk před oxidačním stresem v důsledku působení kyslíkových radikálů.

  kód: 118860
  91 
  Porovnat
 • ,

  Citrus paradisi grepový extrakt 50ml

  Citrus paradisi grepový extrakt 50ml

  Citrus paradisi grepový extrakt je doplněk stravy určený k pročištění organismu a posílení jeho obranyschopnosti. Obsahuje komplex bi-oflavonoidů a glykosidů, které pomáhají udržovat normální stav a funkci střevního traktu jako důležité součásti obranného systému. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidačním stresem. Podílí se také na regeneraci redukované formy vitaminu E a zvyšuje vstřebávání železa.Lze jej využít k ochraně organismu doma i na cestách do rizikových zemí.

  kód: 159411
  208 
  Porovnat
 • , ,

  Collagen Aktive Gel + MSM 100ml

  Collagen Aktive Gel + MSM 100ml

  Collagen Aktive Gel plus MSM je kosmetický gel s obsahem Metylosulfonylomethanu (MSM) a dalších aktivních látek, které zvlhčují pokožku, udržují její pružnost, pevnost, přirozenou hydrataci a zklidňují pokožku při podráždění. Obsažené vyživující složky příznivě ovlivňují tvorbu kolagenu a pomáhají ke zjemnění a zkrášlení kůže. Je určen na ztvrdlou, suchou, podrážděnou, svědivou či unavenou pokožku.

  kód: 159437
  122 
  Porovnat
 • , ,

  Destres Aktiv tob.30

  Destres Aktiv tob.30

  Přípravek pro zklidnění a posílení organismu a pro jeho optimální relaxaci.
  Kozlík pomáhá zklidnit organismus při stresu, vnitřním napětí, podráždění a hektickém životním stylu. Podporuje uvolnění, optimální psychickou i fyzickou kondici, příznivě ovlivňuje spánek. Přispívá k normální srdeční funkci, posiluje pružnost a pevnost cévních stěn.
  Třezalka pomáhá udržovat emoční rovnováhu a psychickou pohodu, napomáhá uvolnění a adaptaci při napětí a stresu. Povzbuzuje po psychické i fyzické stránce, tonizuje organismus, stimuluje mentální schopnosti, pracovní výkon a regeneraci sil. Příznivě působí na kardiovaskulární systém a na pročišťování organismu.

  kód: 118956
  157 
  Porovnat
 • ,

  Extra Vitality tbl.30

  Extra Vitality tbl.30

  Extra Vitality je doplněk stravy s komplexem látek pro posílení imunity. Obsahuje extrakty z třapatky nachové (Echinacea), ze semen vinných hroznů a lutein. Tato jedinečná kombinace účinných látek slouží k doplnění chybějících živin a dalších aktivních látek do organismu. Třapatka podporuje imunitní systém, stimuluje odolnost organismu, příznivě působí na horní dýchací cesty a na močový trakt. Extrakt z hroznových semen příznivě působí na srdce a cévy, podporuje cirkulaci krve a chrání buňky před oxidačním stresem.Balení obsahuje 30 tablet.

  kód: 159386
  115 
  Porovnat
 • ,

  Goji 100% šťáva 250ml

  Goji 100% šťáva 250ml

  Goji 100% je vysoce kvalitní šťáva z plodů kustovnice čínské, která je zpracována velmi šetrným procesem lisování čerstvých plodů. Surovina pochází z Asie, z provincie Ninxia, kde se pěstují jedny z nejlepších plodů na světě. Goji kustovnice čínská je známá pro své antioxidační účinky, podporuje imunitu, harmonizuje činnost ledvin a jater a působí proti volným radikálům. Bez konzervantů a aromat.

  kód: 159521
  158 
  Porovnat
 • , ,

  Hemo Fit 100ml

  Hemo Fit 100ml

  Hemo Fit je gel na bázi výtažků z 5 bylin určený k péči o sliznice a kůži s dezinfekčními, svíravými a revitalizačními účinky. Ošetřuje tkáň a hydratuje ji, doporučuje se aplikovat i po odřeninách, pohmožděninách a modřinách. S příjemným chladivým efektem. Lze používat i při nadměrném pocení nohou.

  kód: 159463
  104 
  Porovnat
 • ,

  Hemp Care 200ml

  Hemp Care 200ml

  Bioaktivní balzám z přírodního extraktu pro intenzivní péči o pokožku. Obsažené aktivní látky z konopí podporují revitalizaci kůže. Balzám je vhodný pro ošetření celulitidy nebo na kůži se sklonem k tvorbě opruzenin či praskání pokožky. Vhodný také k masáži bolavých kloubů, svalů a šlach. Přispívá k omezování zvýšené produkce kožního mazu. Snadno se vstřebává, nelepí a nedráždí pokožku.

  kód: 164185
  122 
  Porovnat
 • ,

  Jitrocel fruktózový sirup s betaglucanem 200ml

  Jitrocel fruktózový sirup s betaglucanem 200ml

  Jitrocel fruktózový sirup s betaglucanem je doplněk stravy s vysokým obsahem extraktu z jitrocele kopinatého, který příznivě ovlivňuje dýchací systém a zklidňuje dýchací cesty při podráždění. Podporuje jaterní funkci, trávení a pročišťování těla a posiluje růst symbiotické střevní mikroflóry. Tymián má antibakteriální účinky, podporuje dýchací a trávicí systém. Výtažek získaný z japonských hub Reishi podporuje přirozené obranné mechanismy organismu a zároveň přispívá udržování cirkulačního systému v normálním stavu.S citronovou příchutí a fruktózou.

  kód: 159425
  80 
  Porovnat
 • ,

  Karnitin Liquid Plus 500ml

  Karnitin Liquid Plus 500ml

  Karnitin liquid Plus obsahuje tekutou formu L-karnitinu, doplněnou chromem a lipotropní látkou inositolem. Je určen pro podporu metabolismu. Chrom pomáhá udržovat normální metabolismus makroživin, tj. bílkovin, sacharidů a tuků živin, přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

  kód: 118127
  262 
  Porovnat
 • ,

  Koenzym Q10 Forte tbl.45

  Koenzym Q10 Forte tbl.45

  Koenzym Q10 Forte je doplněk stravy ve formě tablet, který slouží k doplňování koenzymu Q10 do organismu. Koenzym Q10 je přirozenou součástí lidského energetického metabolismu.

  kód: 166932
  155 
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 66 výsledků