• ,

  Aloe vera gel 1 l

  Aloe vera gel 1 l

  Aloe vera gel je doplněk stravy, který má příznivé účinky na činnost trávící soustavy, podporuje pohyb obsahu střev. Posiluje imunitu, ochraňuje před mikroorganismy, přispívá k udržení normální hladiny glykémie. Stimuluje metabolismus, blahodárně působí na vlasy, nehty a kůži. Dále ženám usnadňuje průběh menstruace a tlumí příznaky menopauzy.Balení obsahuje 1 litr přípravku.

  kód: 115954
  239 
  Porovnat
 • , ,

  Aloe vera gel přírodní šťáva 500ml

  Aloe vera gel přírodní šťáva 500ml

  Aloe vera gel přírodní šťáva je přírodní produkt s rozmanitými blahodárnými účinky na organismus. Podporuje činnost trávicí soustavy a její zachování v normálním stavu. Přispívá k pravidelné střevní funkci, podporuje pohyb střevního obsahu. Pomáhá udržovat normální hladinu glykémie, podporuje syntézu a sekreci inzulínu. Posiluje imunitní systém, přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům. Blahodárně působí na ženské orgány, usnadňuje průběh menstruačního cyklu, tlumí příznaky menopauzy. Stimuluje metabolismus, pomáhá tělu při únavě. Příznivě působí na funkci kůže a na stav vlasů a nehtů.

  kód: 159059
  164 
  Porovnat
 • , ,

  Aloe vera gel s borůvkou a rakytníkem 500ml

  Aloe vera gel s borůvkou a rakytníkem 500ml

  Aloe příznivě ovlivňuje stav a činnost trávicí soustavy, podporuje pohyb střevního obsahu, přispívá k pravidelné střevní funkci. Pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru, podporuje tvorbu a vylučování inzulínu. Posiluje imunitní systém, přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům. Blahodárně působí na ženské orgány, usnadňuje průběh menstruačního cyklu a menopauzy. Pomáhá při únavě, stimuluje metabolismus. Příznivě působí na funkci kůže a na stav vlasů a nehtů. Borůvka se podílí na udržování normálního metabolismu cukrů, tuků, bílkovin, na udržování funkčních sliznic žaludku a tenkého střeva i na regulaci normálního pohybu střevního obsahu. Podporuje ostré vidění, funkci sítnice, výživu a zachování standardní kolagenové hladiny v oku. Podporuje integritu cévního systému a cirkulaci krve, potlačuje pocit "těžkých nohou". Rakytník přispívá k přirozené obraně organismu a k normální činnosti imunitního systému. Blahodárně ovlivňuje činnost střevního traktu, posiluje aktivitu srdce a metabolismus. Příznivě působí na kvalitu ústní, oční, vaginální sliznice a kůže.

  kód: 159065
  179 
  Porovnat
 • , ,

  Aloe vera gel s D-panthenolem 200ml

  Aloe vera gel s D-panthenolem 200ml

  Aloe vera gel s D-panthenolem je vhodný na citlivou a problematickou pleť. Má zpevňující a vyhlazující účinky, pomáhá udržet pleť hydratovanou a pružnou. Díky komplexu vysoce účinných bioaktivních látek poskytuje okamžité zklidnění podrážděné pleti například po slunění, holení a podobně.

  kód: 159430
  98 
  Porovnat
 • , ,

  Aloe Vera Spray 50ml

  Aloe Vera Spray 50ml

  Aloe Vera Spray je vyroben ze 100% gelu z Aloe Barbadensis, jejíž vitaminy a minerály pomáhají pokožce navracet svěžest a vitalitu. Má hydratační, zklidňující a osvěžující účinky, podrážděné pokožce poskytuje úlevu. Příjemně chladí zejména po opalování, urychluje překonávání důsledků nadměrného slunění a jako účinný antioxidant chrání kůži před působením škodlivých volných radikálů. Stimuluje revitalizaci kůže.Sprej je velmi vhodný pro osvěžení nadměrně namáhané či unavené pokožky, doporučuje se jej použít také po holení nebo depilaci.

  kód: 159063
  81 
  Porovnat
 • ,

  Aloe vera tbl.60

  Aloe vera tbl.60

  Aloe Vera je doplněk stravy ve formě tablet, který podporuje funkce trávicí soustavy a její udržování v normálním stavu. Přispívá k pravidelné střevní funkci, podporuje pohyb střevního obsahu. Pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru, podporuje syntézu a sekreci inzulínu. Posiluje imunitní systém, přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům. Blahodárně působí na ženské orgány, usnadňuje průběh premenstruální fáze cyklu, tlumí příznaky menopauzy. Pomáhá při únavě a stimuluje metabolismus. Příznivě působí na funkci kůže a na stav vlasů a nehtů.Balení obsahuje 60 tablet.

  kód: 159062
  119 
  Porovnat
 • ,

  Betaglucan sirup 200ml

  Betaglucan sirup 200ml

  Betaglucan je fruktózový sirup, který pomáhá zvyšovat obranyschopnosti organismu. Obsahuje výtažek z japonských hub Reishi, které obsahují mimo jiné betaglukany. Výtažek přispívá udržovat cirkulační systém v normálním stavu. Vitamin C je známý pro své antioxidační účinky, jedná se o nejdůležitější vitamin. Podílí se na tvorbě kolagenu a chrupavek. Vitamin C napomáhá v boji proti nachlazení či infekčním onemocněním, zejména v období chřipkových epidemií. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

  kód: 117082
  147 
  Porovnat
 • ,

  Carbo Aktiv Forte tob.30

  Carbo Aktiv Forte tob.30

  Přípravek Carbo Aktiv je směsí aktivovaného rostlinného uhlí přírodního původu ve směsi se simethiconem. Tlumí nadýmání a plynatost.

  kód: 170870
  93 
  Porovnat
 • ,

  Černý kmín olej 100% 50ml

  Černý kmín olej 100% 50ml

  Olej ze semen černého kmínu lisovaný za studena s obsahem vitaminu E pro podporu udržování normální hladiny krevního cukru.

  kód: 117047
  124 
  Porovnat
 • ,

  Chillies Active tbl.90

  Chillies Active tbl.90

  Chillies Active je originální přípravek pro podporu prokrvení tkání a pro snižování tělesné hmotnosti. Mezi jeho hlavní složky patří kapsaicin, extrakt ze zeleného čaje a gingko.
  Výtažek z papriky s obsahem kapsaicinu je častou složkou redukčních programů, přispívá ke snižování tělesné hmotnosti.
  Garcínie omezuje pocit hladu a chuť k jídlu, pomáhá udržovat normální hladinu cukru a tuků v krvi. Potlačuje tvorbu tuků a jejich hromadění v tkáních, pomáhá snižovat tukové zásoby v těle.
  Ginkgo podporuje cirkulaci krve a periferní krevní oběh. Pomáhá udržovat dobrý sluch a zrak, příznivě působí na činnost a aktivitu mozku s postupujícím věkem.
  Balení obsahuje 90 tablet.

  kód: 164671
  315 
  Porovnat
 • , ,

  Chrom Aktiv tob.30

  Chrom Aktiv tob.30

  Chrom hraje důležitou roli v zabezpečení metabolismu makroživin (tj. cukrů, tuků a bílkovin) a přispívá k udržování normální hladiny glukózy v krvi.Vitamín B6 podporuje normální energetický metabolismus, pomáhá při snižování míry únavy a vyčerpání a při udržování normální psychické činnosti. Přispívá k regulaci hormonální aktivity, podílí se na udržování funkce nervového a imunitního systému. Zinek se podílí na udržování normálního metabolismu bílkovin, sacharidů, tuků, mastných kyselin a vitamínu A, příznivě ovlivňuje syntézu bílkovin. Přispívá ke správné funkci zraku a imunitního systému, i k ochraně buněk před oxidačním stresem v důsledku působení kyslíkových radikálů.

  kód: 118860
  85 
  Porovnat
 • ,

  Extra Vitality tbl.30

  Extra Vitality tbl.30

  Extra Vitality je doplněk stravy s komplexem látek pro posílení imunity. Obsahuje extrakty z třapatky nachové (Echinacea), ze semen vinných hroznů a lutein. Tato jedinečná kombinace účinných látek slouží k doplnění chybějících živin a dalších aktivních látek do organismu. Třapatka podporuje imunitní systém, stimuluje odolnost organismu, příznivě působí na horní dýchací cesty a na močový trakt. Extrakt z hroznových semen příznivě působí na srdce a cévy, podporuje cirkulaci krve a chrání buňky před oxidačním stresem.Balení obsahuje 30 tablet.

  kód: 159386
  119 
  Porovnat
 • , ,

  Hemo Fit 100ml

  Hemo Fit 100ml

  Hemo Fit je gel na bázi výtažků z 5 bylin určený k péči o sliznice a kůži s dezinfekčními, svíravými a revitalizačními účinky. Ošetřuje tkáň a hydratuje ji, doporučuje se aplikovat i po odřeninách, pohmožděninách a modřinách. S příjemným chladivým efektem. Lze používat i při nadměrném pocení nohou.

  kód: 159463
  98 
  Porovnat
 • ,

  Hemp Care 200ml

  Hemp Care 200ml

  Bioaktivní balzám z přírodního extraktu pro intenzivní péči o pokožku. Obsažené aktivní látky z konopí podporují revitalizaci kůže. Balzám je vhodný pro ošetření celulitidy nebo na kůži se sklonem k tvorbě opruzenin či praskání pokožky. Vhodný také k masáži bolavých kloubů, svalů a šlach. Přispívá k omezování zvýšené produkce kožního mazu. Snadno se vstřebává, nelepí a nedráždí pokožku.

  kód: 164185
  114 
  Porovnat
 • ,

  Jitrocel fruktózový sirup s betaglucanem 200ml

  Jitrocel fruktózový sirup s betaglucanem 200ml

  Jitrocel fruktózový sirup s betaglucanem je doplněk stravy s vysokým obsahem extraktu z jitrocele kopinatého, který příznivě ovlivňuje dýchací systém a zklidňuje dýchací cesty při podráždění. Podporuje jaterní funkci, trávení a pročišťování těla a posiluje růst symbiotické střevní mikroflóry. Tymián má antibakteriální účinky, podporuje dýchací a trávicí systém. Výtažek získaný z japonských hub Reishi podporuje přirozené obranné mechanismy organismu a zároveň přispívá udržování cirkulačního systému v normálním stavu.S citronovou příchutí a fruktózou.

  kód: 159425
  77 
  Porovnat
 • ,

  Karnitin Liquid Plus 500ml

  Karnitin Liquid Plus 500ml

  Karnitin liquid Plus obsahuje tekutou formu L-karnitinu, doplněnou chromem a lipotropní látkou inositolem. Je určen pro podporu metabolismu. Chrom pomáhá udržovat normální metabolismus makroživin, tj. bílkovin, sacharidů a tuků živin, přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

  kód: 118127
  262 
  Porovnat
 • ,

  Koenzym Q10 Forte tbl.45

  Koenzym Q10 Forte tbl.45

  Koenzym Q10 Forte je doplněk stravy ve formě tablet, který slouží k doplňování koenzymu Q10 do organismu. Koenzym Q10 je přirozenou součástí lidského energetického metabolismu.

  kód: 166932
  146 
  Porovnat
 • ,

  Kokosový olej 200ml

  Kokosový olej 200ml

  Kokosový olej nejvyšší kvality má lahodnou chuť a je stabilní i při vyšších teplotách. Kokosový olej lze užívat přímo, anebo používat v široké škále potřeb studené i teplé kuchyně, i jako masážní přípravek.

  kód: 172937
  93 
  Porovnat
 • ,

  Konopná mast 250ml

  Konopná mast 250ml

  Konopná mast díky modernímu složení napomáhá rychlé regeneraci pokožky a odstranění příznaků souvisejících se suchou a šupinatící se kůží. Mast vytváří na kůži okluzní vrstvu, která zabraňuje nadměrnému odpařování vody z povrchu kůže a zajišťuje změkčení a vyhlazení.Díky obsahu konopného oleje přináší mast úlevu suché pleti a dlouhodobé uklidnění a díky obsahu Vitamínu E má silnou antioxidační aktivitu, zpomaluje proces stárnutí kůže a brání tvorbě volných radikálů. Mast celkově posiluje pokožku, zabraňuje podráždění a zlepšuje její hydrataci.

  kód: 172951
  89 
  Porovnat
 • , ,

  Konopný krém kloubní mazání 100ml

  Konopný krém kloubní mazání 100ml

  Konopný krém je účinným přípravkem z přírodního extraktu, který poskytuje rychlou úlevu od bolesti kloubů, svalů a šlach. Je určen k mazání pokožky nad namoženými, podrážděnými a bolavými klouby, při omezené pohyblivosti kloubů, při problémech s nataženými a bolavými šlachami a při potížích se ztuhlými a bolavými svaly. Snadno se vstřebává, nelepí a nedráždí pokožku.

  kód: 116317
  81 
  Porovnat
 • ,

  Konopný olej 100% 200ml

  Konopný olej 100% 200ml

  Rostlinný olej z konopných semínek obsahuje pro tělo cenné aktivní látky – nenasycené mastné kyseliny omega-6 a omega-3 v optimálním poměru, který pomáhá při kontrole krevní hladiny cholesterolu a triglyceridů a blahodárně ovlivňuje kardiovaskulární systém. Olej působí příznivě na stav a funkci svalů a kloubů, podporuje imunitní systém, optimalizuje obranné reakce organismu. Pomáhá udržovat normální metabolismus glukózy. Pro svou výbornou chuť je velmi vhodný na vaření či dušení, ale zejména pro studenou kuchyni a rovněž pro samostatné užívání. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

  kód: 117683
  149 
  Porovnat
 • ,

  Konopný olej 200ml

  Konopný olej 200ml

  Konopný olej je získáván ze semen konopí, která jsou lisovaná za studena. Má mnoho využití, zejména příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém a zklidňuje nervovou soustavu. Za studena lisovaný olej obsahuje látky, které jsou cenné pro lidský organismus. Jsou jimi nenasycené mastné kyseliny omega-3 a omega-6. Olej má příznivý vliv také na funkci svalů a kloubů, podporuje imunitní systém a pomáhá udržovat normální metabolismus glukózy. Přípravek je obohacen o vitamin E, který pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a podílí se na stabilitě buněčné membrány.

  kód: 159440
  108 
  Porovnat
 • , ,

  Kostivalový gel 200ml

  Kostivalový gel 200ml

  Kostivalový masážní gel je určen především k ošetření pokožky a kůže. Má široké spektrum použití, jeho využití uvítají zejména sportovci. Gel obsahuje látky, které podporují revitalizační procesy v pokožce. Je vhodný pro ošetření proleženin nebo po bodnutí hmyzem a celkově zklidňuje podráždění. Gel lze také použít k masážím či při rehabilitaci.

  kód: 159439
  98 
  Porovnat
 • , ,

  Kyselina listová Aktiv tob.30

  Kyselina listová Aktiv tob.30

  Kyselina listová se podílí na procesu dělení buněk a přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Dále napomáhá udržovat normální krvetvorbu, syntézu aminokyselin a metabolismus homocysteinu. Zároveň má také příznivý vliv na imunitní systém, psychickou činnost a snižuje únavu a vyčerpání. Ostatní obsažené vitamíny přispívají například k zachování normálního stavu pokožky a sliznic, k udržení normální stavu zraku a jiné.Přípravek je vhodný při dlouhodobém užívání léčiv a hormonální antikoncepci, při vysoké konzumaci kávy a alkoholu.

  kód: 159385
  77 
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 50 výsledků