• , ,

  ETRIXENAL 100MG/G gely 100G

  ETRIXENAL 100MG/G gely 100G

  Etrixenal gel je lék ve formě gelu. Tento lék obsahuje léčivou látku – naproxen – v množství 100 mg/g; ta patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léků (NSAID). Tento lék působí proti bolesti a zánětu, aplikuje se místně na kůži. V důsledku aplikace se zmenší bolest a otok a překonají se fyzické obtíže. Přípravek Etrixenal gel se používá k místní léčbě akutní bolesti při poranění šlach a vazů. Přípravek je určen ke krátkodobému použití. Obsah produktu je 100 g.

  kód: 182133
  194 
  Porovnat
 • ,

  ETRIXENAL 250MG neobalené tablety 10

  ETRIXENAL 250MG neobalené tablety 10

  Etrixenal obsahuje léčivou látku nazývanou naproxen. Patří do skupiny léčiv označovaných jako ?nesteroidní protizánětlivé léky? nebo NSAID.Etrixenal zmírňuje bolest, otok, zarudnutí a horkost (zánět). Používá se u dospělých ke krátkodobé úlevě od akutní mírné nebo středně silné bolesti svalů, kloubů nebo šlach, způsobené například úrazem.Při užití se mohou objevit nežádoucí účinky, čtěte proto pozorně příbalovou informaci.Balení obsahuje 10 tablet.

  kód: 162230
  70 
  Porovnat
 • ,

  ETRIXENAL 250MG neobalené tablety 20

  ETRIXENAL 250MG neobalené tablety 20

  Etrixenal obsahuje léčivou látku nazývanou naproxen. Patří do skupiny léčiv označovaných jako ?nesteroidní protizánětlivé léky? nebo NSAID.Etrixenal zmírňuje bolest, otok, zarudnutí a horkost (zánět). Používá se u dospělých ke krátkodobé úlevě od akutní mírné nebo středně silné bolesti svalů, kloubů nebo šlach, způsobené například úrazem.Při užití se mohou objevit nežádoucí účinky, čtěte proto pozorně příbalovou informaci.Balení obsahuje 20 tablet.

  kód: 162231
  121 
  Porovnat
 • , ,

  SEPTOFORT 2MG pastilka 36

  SEPTOFORT 2MG pastilka 36

  Septofort je přípravek, který dezinfikuje dutinu a krk. Pastilky jsou s příchutí máty a neobsahují cukr.

  kód: 109326
  139 
  Porovnat
 • , ,

  Walmark B-komplex PLUS s vitaminem C tbl.30

  Walmark B-komplex PLUS s vitaminem C tbl.30

  Walmark B-komplex je doplněk stravy, který obsahuje vitamin B2, který napomáhá k normálnímu energetickému metabolismu, pokožce, zraku, před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dále obsahuje vitamin B6, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismu bílkovin a glykogenu, psychické činnosti a imunitnímu systému. Obsahující vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, funkci krevních cév, zubům, pokožce, dásním a nervové soustavě. Výrobek obsahuje 30 tablet. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu.

  kód: 186807
  72 
  Porovnat
 • , ,

  Walmark B-komplex+vitamín C tbl.30

  Walmark B-komplex+vitamín C tbl.30

  Walmark B-komplex je doplněk stravy, který obsahuje vitaminy skupiny B a je obohacen o vitamin C. Díky kombinaci vitaminů B a C pomáhá přípravek snižovat pocit únavy a vyčerpání, přispívá k normálnímu stavu nervového systému a vitamin B1 pomáhá udržovat zdravé srdce. Vitamin B2 také pomáhá podporovat normální zrak. Přípravek dodá tělu potřebnou dávku energie a vitalitu. Navíc má příjemnou ovocnou chuť.

  kód: 165099
  72 
  Porovnat
 • , ,

  Walmark Beliema Expert Intim gel 200ml

  Walmark Beliema Expert Intim gel 200ml

  Beliema Expert Intim Gel je jemný pěnivý gel pro každodenní intimní hygienu s kyselým pH odpovídajícím pH intimních ženských partií. Beliema Expert Intim Gel odstraňuje nepříjemné pocity jako svědění, podráždění a pálení či případné nežádoucí pachy a tím dodává příjemný pocit čistoty a svěžesti po celý den. Beliema Expert Intim Gel obsahuje kyselinu hyaluronovou (pro lepší hydrataci), kyselinu mléčnou, kyselinu boritou (na obnovu pH na fyziologickou úroveň), vitaminy E a B5 ve formě provitaminu a výtažek z aloe vera, který má zklidňující účinky a potlačuje pocit svědění. Beliema Expert Intim Gel je určený k aplikaci na pokožku intimních partií a je doporučený pro pravidelnou péči a hygienu. Jeho použití je také vhodné při zvýšeném riziku bakteriální a kvasinkové infekce (v posilovně, vířivce, bazénu, při delších výletech a služebních cestách), během menstruace nebo těhotenství a po porodu. Velikost balení je 200 ml.

  kód: 184234
  148 
  Porovnat
 • , ,

  Walmark Beta karoten tob.100+30

  Walmark Beta karoten tob.100+30

  Doplněk stravy Walmark Beta karoten příznivě ovlivňuje zdraví pokožky, podílí se na zachování zdravého zraku a přispívá k normální funkci imunitního systému. Beta karoten je důležitým provitaminem, který se v lidském těle mění na vitamin A. Výhodné balení obsahuje 100 plus 30 tobolek ZDARMA.

  kód: 167877
  181 
  Porovnat
 • , ,

  Walmark Biopron Baby Probiotické kapky 10ml

  Walmark Biopron Baby Probiotické kapky 10ml

  Biopron Baby Probiotické kapky je doplněk stravy, který je vhodný pro děti již od narození. 1 miliarda aktivních bakterií denně. Probiotický kmen Lactobacillus rhamnosus LRH08 je generickým kmenem Lactobacillus GG, tzn. že kromě názvu jsou tyto kmeny naprosto identické. LGG je jeden z nejznámějších a nejlépe zdokumentovaných probiotických kmenů. Velikost balení 10 ml. Přípravek nelze podávat dětem se závažnými poruchami imunity nebo na imunomodulační léčbě. Přípravek je vhodný pro těhotné a kojící ženy.

  kód: 185193
  299 
  Porovnat
 • ,

  Walmark Biopron Forte tob.30

  Walmark Biopron Forte tob.30

  Biopron FORTE je komplex probiotické kvasinky, probiotických bakterií a prebiotik. Probiotikum vhodné nejen na cesty. Je určeno pro dospělé a děti již od 6. měsíce věku. Obsahuje 10 miliard CFU v denní dávce. Biopron FORTE obsahuje jedinečnou kombinaci probiotických bakterií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasinek (Saccharomyces boulardii) doplněnou o prebiotika inulin a fruktooligosacharidy. Složení doplňku stravy Biopron FORTE bylo odborně posouzeno Českou pediatrickou společností. Balení obsahuje 30 tobolek.

  kód: 182900
  277 
  Porovnat
 • ,

  Walmark Biopron Forte tob.30+10 ZDARMA

  Walmark Biopron Forte tob.30+10 ZDARMA

  Biopron FORTE obsahuje jedinečnou kombinaci probiotických bakterií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasinek (Saccharomyces boulardii) doplněnou o prebiotika inulin a fruktooligosacharidy. Biopron FORTE je vhodný k doplnění střevní mikroflóry při nebo po prodělaném průjmu, při změně stravovacích návyků a konzumaci rizikových potravin, např. při cestování. Je vhodný pro dospělé a děti již od 6 měsíců. Balení obsahuje 40 tobolek.

  kód: 182572
  229 
  Porovnat
 • ,

  Walmark Biopron Forte tob.60

  Walmark Biopron Forte tob.60

  Biopron FORTE je komplex probiotické kvasinky, probiotických bakterií a prebiotik. Probiotikum vhodné nejen na cesty. Je určeno pro dospělé a děti již od 6. měsíce věku. Obsahuje 10 miliard CFU v denní dávce. Biopron FORTE obsahuje jedinečnou kombinaci probiotických bakterií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasinek (Saccharomyces boulardii) doplněnou o prebiotika inulin a fruktooligosacharidy. Složení doplňku stravy Biopron FORTE bylo odborně posouzeno Českou pediatrickou společností. Balení obsahuje 60 tobolek.

  kód: 182926
  461 
  Porovnat
 • ,

  Walmark Biopron IB-Symbio + Enzymy cps.30 bls

  Walmark Biopron IB-Symbio + Enzymy cps.30 bls

  Biopron IB-Symbio Enzymy obsahuje kombinaci probiotického komplexu (laktobacilů a bifidobakterií) a trávicích enzymů (amylázy, lipázy a proteázy), doplněnou o prebiotika fruktooligosacharidy (FOS).

  kód: 170122
  290 
  Porovnat
 • ,

  Walmark Biopron IB-Symbio + S.Boulardi tob.30 bls

  Walmark Biopron IB-Symbio + S.Boulardi tob.30 bls

  Biopron IB-Symbio S. Boulardii je kombinace dvou probiotických kmenů (Lactobacillus acidophilus a Lactobacillus rhamnosus) a probiotické kvasinky Saccharomyces Boulardii, doplněná o prebiotika fruktooligosacharidy (FOS). Saccharomyces Boulardii vykazuje schopnost vázat na sebe nepřátelské bakterie a je velmi dobře tolerovaná.

  kód: 170154
  290 
  Porovnat
 • ,

  Walmark Biopron LAKTOBACÍLKY 30 pastilek

  Walmark Biopron LAKTOBACÍLKY 30 pastilek

  Biopron Laktobacílky je doplněk stravy pro děti ve formě cucavých pastilek s obsahem probiotik. Hlavní podíl obsažených probiotik tvoří laktobacily a bifidobakterie, které jsou důležité zejména pro dětský organismus.
  Cucavé pastilky jsou hravou alternativou pro děti od 3 let, které neakceptují probiotika v tobolkách. Mají kvalitní složení přizpůsobené dětské mikroflóře. Mohou je užívat i těhotné a kojící ženy. Pastilky mají višňovou příchuť. Balení obsahuje 30 pastilek. Není určeno pro děti do 3 let.

  kód: 185295
  190 
  Porovnat
 • ,

  Walmark Biopron LAKTOBACILY Baby BiFi+ tob.30

  Walmark Biopron LAKTOBACILY Baby BiFi+ tob.30

  Biopron Laktobacily Baby BIFI plus je dětské probiotikum obsahující probiotika a prebiotika. Unikátní doplněk stravy. Vhodný již od narození! Probiotický komplex Biopron LAKTOBACILY Baby BIFI plus představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur obohacenou o prebiotika fruktooligosacharidy (FOS). Obsahuje 3 kmeny bifidobakterií v kombinaci s laktobacily, obsah probiotických kmenů je doplněn prebiotickým působením FOS. Hlavní podíl obsažených probiotik tvoří bifidobakterie, které jsou důležité zejména pro dětský organismus – bifidobakterie jsou první mikroorganismy, které osídlují trávicí trakt dítěte při přirozeném porodu. Balení obsahuje 30 tobolek.

  kód: 182911
  149 
  Porovnat
 • , ,

  Walmark Biopron MÉĎA 20ks probiotických medvídků

  Walmark Biopron MÉĎA 20ks probiotických medvídků

  Biopron MÉĎA představuje novou formu probiotických medvídků s příjemnou chutí bílé čokolády. Biopron Méďa je vhodný během antibiotické a po ukončení antibiotické léčby. Má příjemnou chuť a nízký obsah cukrů. Použité sladidlo maltitol je, na rozdíl od běžných cukrů, šetrné k dětským zoubkům. Ve srovnání s běžnou bílou čokoládou mají medvídci nižší obsah cukrů a tuků a také nižší energetickou hodnotu. Neobsahují žádné konzervační látky chemického původu. Hravá alternativa pro děti od 3 let, které neakceptují probiotika v tobolkách. Kvalitní složení přizpůsobené dětské mikroflóře. Balení obsahuje 20 medvídků. Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek mohou užívat těhotné a kojící ženy.

  kód: 186523
  181 
  Porovnat
 • ,

  Walmark Biopron9 PREMIUM box tbl.10×10

  Walmark Biopron9 PREMIUM box tbl.10x10

  Biopron9 Premium je probiotický komplex, který je díky svému složení obzvlášť doporučovaný při a po užívání antibiotik. Obsahuje vyváženou kombinaci 9 kmenů probiotických kultur a prebiotik – fruktooligosacharidů (FOS). Vysoká denní dávka 20 miliard živých bakterií je garantovaná po celou dobu použitelnosti přípravku. Je vhodný pro dospělé a děti od 3 let, těhotné a kojící ženy. Neobsahuje lepek a je vhodný i pro diabetiky. Box obsahuje 10 x 10 tobolek.

  kód: 186515
  1 137 
  Porovnat
 • , ,

  Walmark Biopron9 PREMIUM tob.30

  Walmark Biopron9 PREMIUM tob.30

  Biopron9 Premium je probiotický komplex, který je díky svému složení obzvlášť doporučovaný při a po užívání antibiotik. Obsahuje vyváženou kombinaci 9 kmenů probiotických kultur a prebiotik – fruktooligosacharidů (FOS). Vysoká denní dávka 20 miliard živých bakterií je garantovaná po celou dobu použitelnosti přípravku. Je vhodný pro dospělé a děti od 3 let, těhotné a kojící ženy. Neobsahuje lepek a je vhodný i pro diabetiky. Balení obsahuje 30 tobolek.

  kód: 183004
  290 
  Porovnat
 • ,

  Walmark Biopron9 PREMIUM tob.30+10

  Walmark Biopron9 PREMIUM tob.30+10

  Walmark Biopron9 Premium je probiotický komplex, který je díky svému složení obzvlášť doporučovaný při a po užívání antibiotik. Obsahuje vyváženou kombinaci 9 kmenů probiotických kultur a prebiotik – fruktooligosacharidů (FOS). Vysoká denní dávka 20 miliard živých bakterií je garantovaná po celou dobu použitelnosti přípravku. Je vhodný pro dospělé a děti od 3 let, těhotné a kojící ženy. Neobsahuje lepek a je vhodný i pro diabetiky.
  Balení obsahuje 40 tobolek.
  Není určeno pro děti od 3 let.

  kód: 185764
  290 
  Porovnat
 • , ,

  Walmark Biopron9 PREMIUM tob.60

  Walmark Biopron9 PREMIUM tob.60

  Biopron9 Premium je probiotický komplex, který je díky svému složení obzvlášť doporučovaný při a po užívání antibiotik. Obsahuje vyváženou kombinaci 9 kmenů probiotických kultur a prebiotik – fruktooligosacharidů (FOS). Vysoká denní dávka 20 miliard živých bakterií je garantovaná po celou dobu použitelnosti přípravku. Je vhodný pro dospělé a děti od 3 let, těhotné a kojící ženy. Neobsahuje lepek a je vhodný i pro diabetiky. Balení obsahuje 60 tablet.

  kód: 182563
  485 
  Porovnat
 • ,

  Walmark Biopron9 tob.30+10

  Walmark Biopron9 tob.30+10

  Probiotický komplex Biopron 9 představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur a prebiotických fruktooligosacharidů (FOS). Obsahuje 9 kmenů živých mikroorganismů v počtu 9 miliard v denní dávce. Díky vysoké kvalitě surovin a použitým procesům a metodám balení je obsah probiotických kultur chráněn před vzdušnou vlhkostí až před dalšími vnějšími vlivy, což zajišťuje jejich životnost a aktivaci až v zažívacím traktu v místě určení. Speciální technologie zpracování rovněž zajišťuje odolnost obsažených bakterií vůči žaludečním i žlučovým kyselinám a ty se pak neporušené dostanou až do tlustého střeva. Probiotické kmeny preparátu Biopron 9 jsou přirozenou součástí normální střevní mikroflóry, proto je tento doplněk stravy bezpečný i při dlouhodobém podávání. Balení obsahuje 40 tobolek.

  kód: 182916
  246 
  Porovnat
 • ,

  Walmark Biopron9 tob.60+20

  Walmark Biopron9 tob.60+20

  Biopron9 je komplexní probiotický preparát – 9 kmenů vitálních mikroorganismů v koncentraci 9 miliard v denní dávce v kombinaci s prebiotiky. Jeho výhodou je širší spektrum pro podporu rozsáhlejšího osídlení zažívacího traktu. Je určen dospělým a dětem již od 3 let. Vhodný pro kojící a těhotné ženy. Balení obsahuje 80 tobolek.

  kód: 182564
  436 
  Porovnat
 • ,

  Walmark Biotin 300mcg tbl.100

  Walmark Biotin 300mcg tbl.100

  Walmark Biotin je doplněk stravy s vysokou dávkou Biotinu v jedné tabletě pro zdraví vašich vlasů a pleti. Má blahodárný vliv na pokožku a napomáhá ji udržovat zdravou, je potřebný pro řádnou přeměnu bílkovin, tuků a sacharidů, přispívá k normálnímu metabolismu, vedoucímu k optimální energii a přispívá k normální funkci psychiky a nervů. Vhodný v případě těžké únavy a rekonvalescence.Vyrobeno držitelem certifikátu GMP. Balení obsahuje 100 tablet.

  kód: 181870
  171 
  Porovnat

Zobrazeno 1–24 z 132 výsledků